Mint Cafe - Rogoźno

Adres: plac Karola Marcinkowskiego, 64-610 Rogoźno, Polska.

Strona internetowa: pl-pl.facebook.com.
Specjalności: Kawiarnia.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Kawa, Małe porcje, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 23 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Mint Cafe

Mint Cafe plac Karola Marcinkowskiego, 64-610 Rogoźno, Polska

Mint Cafe to przytulna kawiarnia położona w Rogoźnie, na placu Karola Marcinkowskiego. Jest idealnym miejscem dla miłośników kawy i deserów, oferującym również małe porcje oraz menu dla dzieci. Ogródek sprawia, że można również cieszyć się pysznymi specjałami na świeżym powietrzu.

W Mint Cafe można korzystać z usług na miejscu, na wynos oraz skorzystać z dostawy. Co ważne, miejsce jest przystosowane dla osób na wózkach, zapewniając łatwe wejście i dostęp do toalety. Atmosfera w kawiarni jest bardzo przyjemna i swobodna, idealna zarówno na spotkania towarzyskie, jak i na chwile relaksu.

Na stronie internetowej pl-pl.facebook.com można znaleźć więcej informacji o menu, aktualnych promocjach oraz godzinach otwarcia. Mint Cafe posiada także możliwość płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz usługą płatności mobilnych NFC.

Ta firma zdobyła aż 23 recenzje na Google My Business, co świadczy o jej popularności. Średnia opinia wynosi 3.8/5, co sugeruje, że większość klientów jest zadowolona z oferowanych usług i smaków.

Jeśli szukasz przytulnego miejsca na kawę i deser w Rogoźnie, Mint Cafe jest doskonałym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na wizytę. Nie przegap okazji spróbowania ich pysznych specjałów!

Recenzje dla Mint Cafe

Mint Cafe - Rogoźno
Michał Karpiński
5/5

Fajne miejsce, żeby zjeść loda podczas spaceru, czy przejazdu. Obok są stoliki i parasolki. Lody bardzo dobre, wybrałem o „gałkowe” smaku kawowym i polecam.

Mint Cafe - Rogoźno
Zofia Fietz
1/5

Gofry porażka totalna… Dostałam gofra który już podczas podania był cały nasiąknięty rozwodnioną śmietaną która została na niego położna po prostu cały pływał.. Mimo to Pani zdecydowała się normalnie podać takie coś do jedzenia . Już wiem ze na pewno nigdy tam nie wrócimy ?

Mint Cafe - Rogoźno
Patryk Liński
3/5

Lody: nutella smaczna, sorbet słaby, z kawałkami lodu. Shake czekoladowy bardziej jak zimne kakao. Brak pojemników na odpady segregowane. Ludzie wyrzucają szkło i plastik do zmieszanych, co jest dla mnie nieporozumieniem.

Mint Cafe - Rogoźno
Beata beata
5/5

Jestem pod wrażeniem smaku ciasta lodow kawy..... . Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca

Mint Cafe - Rogoźno
Roman Wencka
5/5

Najlepsze lody jakie jadłem, od koloru do wyboru. Mega smaki, bardzo blisko parkingi, miejsce w sezonie często odwiedzamy

Mint Cafe - Rogoźno
talaro
1/5

Nie polecam zamówiłem szejka a zamiast go dostałem mleko z cukrem

Mint Cafe - Rogoźno
Pat Ka
1/5

Pani ukrainka bardzo niemiła, mogła by okazać wiecej szacunku dla klientów. Lody dobre lecz obsługa duży duży minus przez co nie chcę sie wracac. Nie polecam!

Mint Cafe - Rogoźno
Mateusz S
3/5

Lody i desery dobre.
Jednak cena wielkość porcji są żałosne.

Go up