MiM Kebab&Grill - Luzino

Adres: Lipowa 5, 84-242 Luzino, Polska.
Telefon: 796151514.

Specjalności: Kebab, Fast food.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 337 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja MiM Kebab&Grill

MiM Kebab&Grill to popularna restauracja specjalizująca się w Kebabie i fast foodzie, znajdująca się pod adresem Lipowa 5, 84-242 Luzino, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 796151514.

Oprócz Kebabów, restauracja oferuje również inne dania typu fast food. Jednak to właśnie Kebab jest flagowym daniem tego miejsca. MiM Kebab&Grill posiada ogródek oraz umożliwia zamówienie na wynos lub konsumpcję na miejscu. Miejsce jest dostępne dla osób na wózkach oraz oferuje małe porcje, co jest idealne dla osób, które nie mają wielkiego apetytu.

Oprócz obiadu i kolacji, restauracja posiada również menu dla dzieci, co sprawia, że jest odpowiednia dla rodzin z dziećmi. Swobodna atmosfera oraz przytulne wnętrze sprawiają, że jest to idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi czy rodziną. MiM Kebab&Grill oferuje możliwość rezerwacji oraz akceptuje karty debetowe i kredytowe.

Restauracja cieszy się dobrą opinią wśród klientów, co potwierdza 337 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i smaku potraw.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść pysznego Kebaba w przyjemnej atmosferze, to MiM Kebab&Grill jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o oferowanych menu.

Recenzje dla MiM Kebab&Grill

MiM Kebab&Grill - Luzino
Marta Plichta
1/5

Okropne jedzenie. Ser śmierdzący, tortilla jak papier ścierny i surowe mieso! Poza tym widać ze lokal jest strasznie zaniedbany, nie polecam nikomu!

MiM Kebab&Grill - Luzino
Łukasz K.
2/5

Brak możliwości kebaba w bułce.... Tylko rolo. To dziwne. Brak bułek czy co..... Pan bierze pieniążki i w rączki chwilę potem placka rolo. BRAK HIGIENY !!! W lokalu brudno. Rolo takie sobie. Ceny z kosmosu. Wrażenie nijakie.... Jedzenie takie sobie.

MiM Kebab&Grill - Luzino
Łukasz K
5/5

To miejsce ma szczęście do kebaba. Wcześniej był tam Azmir i było to moim zdaniem miejsce z najlepszym kebsem w okolicy. Obecnie jest MiM i jest tak samo dobrze. Ze wszystkich fast-foodów kebab jest moim ulubionym żarciem (noo pizza jest tylko ciut za nim) i często go jadam w różnych miejscach. Ten w MiM jest taki jak lubię: mięso, sosy, zapiekany placek, wielkość, smak i szybkość wykonania. No i spoko obsługa. Z pewnością będę wpadać gdy przyjdzie ochota na kebsa.

MiM Kebab&Grill - Luzino
adrian kupc
3/5

Odgrzewane mięso i zbyt krucha tortilla.

MiM Kebab&Grill - Luzino
Grzegorz
1/5

Osobiście nie polecam. Jeden z najgorszych kebabów jakie jadłem. Dnia dzisiejszego zamawiałem na wynos kebab rollo z baraniną oraz sosami mieszanymi. Co ujrzałem? Kebab z kilkoma kawałkami kurczaka, starymi surówkami, majonezem i owinięte w 3 tortille by wydawało się większe.

MiM Kebab&Grill - Luzino
Czarny
3/5

Dziwie się że wiele osób daję 5tkę, chyba nigdy nie jedliście dobrego kebaba. Kebab w Luzinie jest jedynie dobrą alternatywą w trakcie imprezy, czy gastro, zapychający ? Tak, ale dalej jest to typowa "kula mocy" Mięso bardzo przesolone, sosy najtańsze z hurtu, frytki średnie. Jeśli chodzi o warzywa, prawie zawsze świeże, bądź takie które nie leżały za długo w ciepłym. Kebab średni to prawie jak duży, różnica jest nie wielka. Cenowo w porządku.

+ Świeże warzywa
+ Szybki posiłek
+ Miła obsługa

- Częste problemy z płatnością kartą
- Mięso to "Typowa kula mocy"
- Sosy zwyczajne

Końcowo: Kebab jak kebab, niczym się nie wyróżnia, jedynie obsługa na + chcesz więcej sosu = masz więcej sosu, chcesz więcej mięsa = masz więcej mięsa =)

MiM Kebab&Grill - Luzino
Wojtas Wojtas
2/5

Rolo małe zawinięte w rozpadającą i kruszącą się potrójną tortillę mięsa bardzo mało sos ostry tylko z nazwy ogólnie nie polecam

MiM Kebab&Grill - Luzino
Piotri Mak
1/5

Po ponad pół godzinie telefonów by złożyć zamówienie do odebrania odpuściłem, ponieważ nikt nie odbierał.

Go up