MIDO Kuchnia Turecka - Kebab - Daleszyce

Adres: Kościelna 34, 26-021 Daleszyce, Polska.
Telefon: 791454475.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Toaleta, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja.
Opinie: Ta firma ma 293 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja MIDO Kuchnia Turecka - Kebab

MIDO Kuchnia Turecka - Kebab to jedno z najpopularniejszych miejsc w Daleszycach, które specjalizuje się w Kebab. Znajduje się pod adresem: Kościelna 34, 26-021 Daleszyce, Polska, co czyni go łatwo dostępnym dla mieszkańców i turystów. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 791454475, bądź odwiedzić ich stronę internetową: facebook.com.

Restauracja oferuje nie tylko pyszne dania na wynos, ale również przyjemną atmosferę dla osób, które chcą zjeść na miejscu. Dodatkowo, MIDO Kuchnia Turecka - Kebab zapewnia miejsca dla osób na wózkach, parking i wejście dostępne dla nich. Możesz tu zjeść śniadanie, obiad, kolację, a nawet późnym wieczorem. Toaleta jest również dostępna, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla każdego.

Dodatkowo, restauracja ma świetne opinie w sieci, z 293 recenzjami na Google My Business i średnią oceną 4/5. To świadczy o wysokiej jakości jedzenia i obsługi, co sprawia, że warto odwiedzić to miejsce.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść pyszny kebab w przyjaznej atmosferze, to MIDO Kuchnia Turecka - Kebab jest idealnym wyborem. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz: dobre jedzenie, dogodną lokalizację i przyjazną obsługę. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową i przekonania się samemu, dlaczego tak wielu ludzi poleca to miejsce

Recenzje dla MIDO Kuchnia Turecka - Kebab

MIDO Kuchnia Turecka - Kebab - Daleszyce
Dominik Grzegorczyk
2/5

Kebab talerz standard to porcja dla dziecka, choć kosztuje 30 zł. Mięso niedopieczone, surówka to kilka plastrów ogórka, sprzedawca nie zrozumiał że chciałem mięso mieszane i dał tylko to przypominające baraninę. Brak WC i kosza na smieci. Płatność tylko gotówką, dlaczego? Mamy XXI wiek. W lokalu przykry zapach oleju. Omijać z daleka.

MIDO Kuchnia Turecka - Kebab - Daleszyce
Jacek Pająk
2/5

Niestety mało ciekawe miejsce. Kebab XXL jest całkiem spory i można się najeść ale smakowo szału nie ma. Do lokalu wchodzi się przez sklep monopolowy w którym panuje półmrok. Sam lokal to dwa blaty przykręcone do ściany i cztery krzesła. Bardzo gorąco. Ogólnie miejsce do którego nie wrócę.

MIDO Kuchnia Turecka - Kebab - Daleszyce
WskProject
1/5

Pan które sprzedaje kebaby nie rozumie co się do niego mówi zamówiłem xxl dostałem mały, mięso bardzo słone nie nadaje się do jedzenia, kebab złamał się w pół po dwóch gryzach w środku zimny na zewnątrz spalony.
Byłem następnego dnia ze znajomym sprzedający wyciera sobie pot z czoła po czym bierze się za robienie kebaba bez rękawiczek odradzam i nie polecam

MIDO Kuchnia Turecka - Kebab - Daleszyce
Jarek Komarek
1/5

Osoba która robi te kebaby nie zna języka polskiego i nie rozumie co się do niej mówi. Kebab standard a XXL jest jednakowych rozmiarów mięso słone, sos to chyba zwykły jogurt naturalny totalnie bez smaku tortilla niedopieczona zimna po chwili.

MIDO Kuchnia Turecka - Kebab - Daleszyce
Krzysztof Rubak
1/5

Jadłem tam kebaba 5 lat temu. Był ok. Teraz chyba przeszli na polski system czyli kapusta i kapusta okraszona sosem. Śladowe ilości mięsa. Totalnie do bani. Ostatni raz.

MIDO Kuchnia Turecka - Kebab - Daleszyce
Adam
2/5

Wejście do lokalu przez sklep. Brak możliwości spożycia posiłku przy stoliku. Panowie mało rozumieją po polsku. Kebab bardzo słabej jakości, przesadne ilości sosów.

MIDO Kuchnia Turecka - Kebab - Daleszyce
MATRIX
1/5

Ciekawe czemu mięso przesolone... ogolnie kebab 3-4lata temu o wiele lepszy, dziś to bardzo odradzam, nie wiadomo co w tym mięsie sie znajduje i kebab dosyć ze zdrożał, to o wiele stracił na jakości, po zamowieniu jednego kebaba w tortilli mialem wymioty przez 2dni, po zjedzeniu czułem się struty.

MIDO Kuchnia Turecka - Kebab - Daleszyce
Szymon Janyst
1/5

Kebab smak płaski mieso dolna półka, brak pomidora ogórka czy cebuli tylko kapusta, sosy bez szału jedyny plus jaki można znaleźć to jest sporo.

Go up