Margaret Susz Pizzeria Bar - Susz

Adres: Stare Miasto 6, 14-240 Susz, Polska.
Telefon: 883033611.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 83 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Margaret Susz Pizzeria Bar

Recenzje dla Margaret Susz Pizzeria Bar

Margaret Susz Pizzeria Bar - Susz
Victoria Wolter
2/5

Chciałam spróbować pizzy po raz pierwszy z lokalu z mojej rodzinnej miejscowości. Zawiodłam się. Brałam pizzę na wynos, może i było dużo składników, ale były bardzo słabej jakości, szynka śmierdziała jednak najgorsze było niedopieczone ciasto - totalny zakalec. Przy takim wydaniu nigdy tam nie wrócę.

Margaret Susz Pizzeria Bar - Susz
Martyna Z
1/5

Nie polecam omijać z daleka obsługa zapominalska za każdym razem jak zamawiałem czegoś brakowało albo podmienione zamówienie, opryskliwi w stosunku do klienta jak zwróci się im uwagę że coś jest nie tak ,nie dość ze długo czekałem na zamówienie to przywieźli zupełnie zimne a na koniec rozłącza się w trakcie rozmowy zachowanie gorsze jak u nastolatki której zabrano lizaka.

Margaret Susz Pizzeria Bar - Susz
Marta Maniora
2/5

Zapomnieli dać mi całego mojego zamówienia i mimo tego że razem z przyjaciółmi byliśmy sami w restauracji czekaliśmy 10 minut żeby zamówić

Margaret Susz Pizzeria Bar - Susz
Kacper Borecki
1/5

Pani od obsługi powiedziała że jedzenie zaraz będzie na pizzę czekaliśmy 2 godziny

Margaret Susz Pizzeria Bar - Susz
Justyna Karolewska
2/5

Po przyjeździe zastaliśmy pracowników siedzących, odpoczywających na zewnątrz. Nie byłoby w tym żadnego problemu, gdyby nie fakt, że nie było po czym odpoczywać, gdyż stoły na zewnątrz były brudne i z resztkami jedzenia z dnia poprzedniego. Po wejściu na górę Panie dopiero zabrały się za sprzątnięcie talerzy po ostatnich gościach. Na prośbę został wytarty nasz stół. Wieczór wcześniej został wysłany drink przez jedną z kelnerek, co nie zostało również należycie sprzątnięte, co dało się odczuć następnego dnia w postaci klejącej się w tym miejscu podłogi. Jedzenie podłe. Tak już się nie gotuje. Dlatego lokal świeci pustkami nawet w weekend. Na stronie nie ma aktualnych informacji o daniu dnia. W lokalu również. Bardzo oszczędne porcje. Surówka z kapusty to surowa kapusta z cebulą. Litości. Danie dla malucha to twarde suche kawałki piersi. Nie da rady pogryźć nawet dorosły. Nie polecam. Jak się czyta w menu schabowy, devolay ,burger, to aż się odechciewa.

Margaret Susz Pizzeria Bar - Susz
Kamila Jankowska
3/5

Opóźnienie w dowozie. Kebab w bułce może i byłby dobry ale zimny! Jak na 17zl za kebsa to bardzo mała porcja. W jednym z kebabów była kość w mięsie. A jeśli chodzi o zestaw dziecięcy...hahahaha! Mega zachęcający wygląd jedzenia jak dla dziecka. Frytki-kapcie utopione w oleju, nugetsy to po prostu drobiowy kotlet schabowy pokrojony na małe kawałki również utopiony w oleju.. nie polecam!
Jedynie na pizza można isc

Margaret Susz Pizzeria Bar - Susz
Julia Hebda
5/5

Pyszna pizza, obsługa też mega,polecam całym sercem.❤️

Margaret Susz Pizzeria Bar - Susz
Katarzyna Tomaszewska
1/5

Szczerze nie polecam. Na dania na miejscu czekaliśmy grubo ponad 1.5h. Pizza była dobra, sos czosnkowy kwaśny natomiast zestaw kebab składał się w większości ze skór kurczaka. Na uwagę kelnerka powiedziała, że takie mięso dostają, pełna niekompetencja.

Go up