Malibu. Pizzeria - Zagórz

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 41, 38-540 Zagórz, Polska.
Telefon: 134622876.
Strona internetowa: malibuzagorz.pl.
Specjalności: Pizzeria, Fast food.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Szybka obsługa, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Szybka przekąska, W ofercie dania wegetariańskie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 436 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Malibu. Pizzeria

Malibu. Pizzeria to popularna restauracja specjalizująca się w pizzy i fast foodzie, zlokalizowana przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 41, w miejscowości Zagórz, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 134622876 oraz odwiedzić ich stronę internetową: malibuzagorz.pl.

Malibu to restauracja znana ze swoich specjalności w postaci pysznej pizzy i szybkich dań. Oprócz tego oferują również możliwość zjedzenia posiłku na miejscu, na wynos lub z dostawą. Mają przytulny ogródek oraz zapewniają szybką obsługę. Restauracja jest przyjazna dla osób na wózkach, a także oferuje alkohol, w tym alkohol wysokoprocentowy, kawę, koktajle, piwo oraz dania wegetariańskie.

Warto również zauważyć, że Malibu posiada 436 recenzji na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi 3.7/5.

Dla osób poszukujących miejsca na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, restauracja Malibu może być idealnym wyborem, ponieważ oferuje menu dla dzieci i jest odpowiednie dla najmłodszych gości. Mają również przyjazną atmosferę dla rodzin oraz grup, a także umożliwiają rezerwację stołów. Akceptują płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz usługę mobilnych płatności NFC.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę, szybki posiłek czy chcesz zorganizować urodziny dla dziecka, Malibu. Pizzeria jest miejscem, które warto odwiedzić. Świetna lokalizacja, różnorodne menu i przyjazna atmosfera sprawiają, że warto dać im szansę. Nie zwlekaj, odwiedź ich stronę internetową i skontaktuj się z nimi, aby zarezerwować stolik lub złożyć zamówienie online!

Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową Malibu. Pizzeria, aby doświadczyć wyjątkowej atmosfery i smaków!

Recenzje dla Malibu. Pizzeria

Malibu. Pizzeria - Zagórz
Elena Petri
4/5

Ilość gwiazdek odstrasza ale pizza Amerikana bogata w składniki. Ciepła, dobrze wypieczona. Smaczna. Frytki pyszne.Miła obsługa.

Malibu. Pizzeria - Zagórz
Wojciech Walesiak
2/5

Miejscówka typowa jak na mniejsze miejscowości, z typowym jedzeniem na szybko - pizza, placki ziemniaczane, pierogi. Zamówiłem pizzę. Ciasto okazało się niedopieczone albo zakalcowate, na co zwróciłem uwagę po tym jak zjadłem już sporą część - wcześniej nie przeszkadzało, byłem dość głodny. Skoczenie było wyzwaniem - trochę z rozsądku (długa droga przede mną), trochę z wyrachowania (nie lubię wyrzucać czy zostawiać jedzenia). Po zakończeniu czułem, że nie leży dobrze na żołądku. Na trasie zjechałem do zajazdu, aby sprawdzić ich ofertę - na przyszłość, bo fajna miejscówka, pewnie wrócę jeszcze do Zagórza, ale nie do Malibu. Powiedziałem, że zjadłem w Zagórzu słabą pizzę i szukam czegoś alternatywnego na przyszłość. Na co osoba za barem: 'W Malibu?'. Dalej było ciekawiej. 'I przeżył Pan?'. Okazało się, że on po wizycie musiał odwiedzić aptekę i wydać 50 zł na krople żołądkowe. U mnie na szczęście obyło się bez sensacji, choć zalegało na żołądku.

Malibu. Pizzeria - Zagórz
Albert Gryz
5/5

Bardzo miła obsługa z poczuciem humoru .Jedzenie w rozsądnej cenie
, a twister pierwszej klasy (niezapomniane wrażenia)

Malibu. Pizzeria - Zagórz
A H
1/5

Pizza tragiczna .Dostarczona zimna , boki spalone , środek niedopieczony , od ogromnej ilości oregano robi się niedobrze . Placek nie miał nic wspólnego z pizza . Dwie godziny oczekiwania na taki żart ….

Malibu. Pizzeria - Zagórz
Duży
5/5

Znaczna poprawa jedzenia względem ubiegłych lat!

Obsługa miła, z poczuciem humoru - z samych tych dwóch powodów lubię tu zamawiać jedzenie.
Najczęściej kebaby, które zawsze są pierwsza klasa, ostatnio również zakupiona była pizza, która była bogata w dodatki - nie wszędzie tak jest.

Malibu. Pizzeria - Zagórz
Santa Cruz
4/5

Jadłem lepsze pizze ale te nie były złe. Ciut więcej farszu znacznie poprawiło by jakość pizzy. Czas oczekiwania 35minut. Cena jak wszędzie 22-27zl.

Malibu. Pizzeria - Zagórz
KsorM Gaming
1/5

Jeśli chcesz zjeść zakała zapraszamy efekty na toalecie gwarantowane bilard jedynie git

Malibu. Pizzeria - Zagórz
Iwona Czapczyńska
5/5

Elegancko, smacznie podane jedzenie. Niektórych pozycji już brakowało z menu i Placki ziemniaczane powinny być bardziej odsączone z tłuszczu. Poza tym pozytywny klimat, bilard, ogródek no i można wejść z psem. Polecam IWONELLA

Go up