Mała gastronomia - Lesiak - Golub-Dobrzyń

Adres: Plac Tysiąclecia 2, 87-400 Golub-Dobrzyń, Polska.
Telefon: 566820372.
Strona internetowa: m.facebook.com.
Specjalności: Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 337 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Mała gastronomia - Lesiak

Lesiak Gastronomia to restauracja zlokalizowana przy Placu Tysiąclecia 2, w mieście Golub-Dobrzyń, w Polsce. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 566820372.

Restauracja specjalizuje się w różnorodnych daniach, zapewniając wyjątkowe doznania smakowe dla swoich gości. Mając Średnią opinię na poziomie 4.4/5, Lesiak Gastronomia cieszy się dobrą reputacją wśród klientów. Firma posiada aż 337 recenzji na Google My Business, co świadczy o ich popularności i zadowoleniu klientów.

Jeśli jesteś w okolicy Golub-Dobrzyń i szukasz miejsca na wyjątkowy posiłek, Lesiak Gastronomia jest doskonałym wyborem. Ich strona internetowa m.facebook.com zawiera więcej informacji na temat menu, godzin otwarcia i opinii innych klientów.

Rekomendacja: Jeśli chcesz doświadczyć wyjątkowych smaków i przyjemnej atmosfery, zachęcamy do skontaktowania się z Lesiak Gastronomia poprzez ich stronę internetową. Zarezerwuj stolik i delektuj się wybornymi potrawami serwowanymi przez tę renomowaną restaurację.

Recenzje dla Mała gastronomia - Lesiak

Mała gastronomia - Lesiak - Golub-Dobrzyń
Poruczniczek
3/5

Smak z mlodości gdy pijany szukałeś czegoś w parku gdy włączyło się ssanie. Poziomu resteuracyjnego nie doświadczysz. Calość rekompensują duże porcje i znośne ceny. Niestety smal bardziej baru niż knajpy.

Mała gastronomia - Lesiak - Golub-Dobrzyń
Daniel Krajewski
5/5

Jedzenie wyśmienite, byłem tam nieraz i jeszcze się wielokrotnie pojawię. Wnętrze trochę lata 80, ale ze względu na przede wszystkim smak, potem ceny i wielkość porcji na prawdę warto odwiedzić.

Mała gastronomia - Lesiak - Golub-Dobrzyń
Adrian Nowakowski
5/5

Smak poranka po dyskotece lat 90ych, miła obsługa i przystępne ceny

Mała gastronomia - Lesiak - Golub-Dobrzyń
Piotr Mielewczyk
4/5

Tanio i świeżo. Domowe jedzienie trochę w wersji fast food. Zamawiasz przy barze i przy barze odbierasz. Jakość i porcje jak najbardziej adekwatne do ceny. W menu również pozycje dla dzieci. W lokalu i toalecie mogłoby być czysciej. Przydałoby się menu przy każdym stoliku. Poza tym nie ma się do czego przyczepić.

Mała gastronomia - Lesiak - Golub-Dobrzyń
John Cage
5/5

Byłem 2 razy będąc przejazdem w Golubiu. Za pierwszym razem burger drobiowy. Pomimo, że to po prostu kotlet schabowy w bułce z warzywami, bardzo mnie urzekło to danie. Bardzo smaczne i świeże. Za drugim razem zapiekanka. Dawno nie jadłem dobrej zapiekanki, fajna bułka, pycha farsz i ser. Sosy są spoko, ketchup do zapiekanki też dał radę. Na pewno to nie moja ostatnia wizyta. Do tego ceny rewelacyjne, inflacja chyba nie dotarła do tego miejsca 😉

Mała gastronomia - Lesiak - Golub-Dobrzyń
Magda Sakerska
5/5

Trafiliśmy z przyjaciółka w drodze powrotnej z okonina do Torunia, super bar ze świeżym i smacznym jedzeniem, dzieciaki zjadły bardzo dobre kotleciki drobiowe a my kebaba i cheesburgera ale w takiej jakby zdrowszej wersji. Bardzo polecam smacznie i nie drogo

Mała gastronomia - Lesiak - Golub-Dobrzyń
Dawid Motylewski
5/5

Pyszne jedzonko i zawsze smakuje tak samo dobrze. Najlepsze takie miejsce w województwie

Mała gastronomia - Lesiak - Golub-Dobrzyń
Wiesław Kłosowski
2/5

Hyba najtaniej w mieście, od biedy może być, stosunek ceny do jakości ok.

Go up