Lucky Bistro & Pizzeria - Wysoka Głogowska

Adres: Wysoka Głogowska 16, 36-060 Wysoka Głogowska, Polska.
Telefon: 605784975.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 43 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Lucky Bistro & Pizzeria

Lucky Bistro & Pizzeria to urocza restauracja znajdująca się pod adresem Wysoka Głogowska 16, 36-060 Wysoka Głogowska, Polska. Możesz się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 605784975. Restauracja specjalizuje się w przygotowywaniu pysznych dań, co sprawia, że jest idealnym miejscem na obiad czy kolację.

Warto wspomnieć, że Lucky Bistro & Pizzeria oferuje wiele dodatkowych udogodnień, takich jak ogródek, możliwość odbioru na zewnątrz, dania na wynos, dobre drinki oraz wejście i parking dostępne dla osób na wózkach. Mają również toaletę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Menu restauracji obejmuje szeroki wybór alkoholi, kawę, koktajle, piwo, wino, obiady, kolacje, desery oraz małe porcje.

Opinie na temat Lucky Bistro & Pizzeria są bardzo pozytywne, firma posiada aż 43 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.3/5. Goście chwalą przytulną atmosferę, swobodną atmosferę, obsługę dla grup oraz możliwość rezerwacji. Restauracja akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz usługi płatności mobilnych NFC. Jest to również odpowiednie miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ oferuje bezpłatny parking.

Jeśli szukasz miejsca na smaczny posiłek w przyjemnej atmosferze, Lucky Bistro & Pizzeria jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich menu i specjalnych ofertach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Lucky Bistro & Pizzeria i skorzystania z ich usług!

Recenzje dla Lucky Bistro & Pizzeria

Lucky Bistro & Pizzeria - Wysoka Głogowska
Patryk Sałas
1/5

Krótko na temat :
Miła obsługa , bardzo ładna Pani!
Atmosfera : z uwagi ja obecnych gości - słaba ..
Jedzie: jeśli chodzi o cenę do jakości- porażka . Myślałem ze restauracja podaje burgery z prawdziwego wyrażania , a tu mega rozczarowanie..food truck’y wciągają nosem ww placówkę . Burger który wzięliśmy z kolegą to taki mw. jak w sumie na Dworcu w Bytomiu?‍♂️
Pozdrawiam gorąco !!

Lucky Bistro & Pizzeria - Wysoka Głogowska
Oliwia Mędlowska
5/5

Bardzo świeża miejscówka, do której postanowiłam ostatnio się wybrać i spróbować ciekawych burgerów promowanych na social’ach. Już od wejścia można było poczuć amerykański klimat, który szczególnie dopełniał słyszalny dookoła język angielski. Zamówiłam 2 burgery, double cheese’a, a także burgera Diablo. Mimo że nie jestem faworytką restauracji typu bistro, lokal mnie miło zaskoczył, szczególnie bardzo dobrą jakością wołowiny, którą dało się wyczuć już od pierwszego kęsa. Mięso było soczyste i smaczne w obu przypadkach, choć smak ten dało się szczególnie poczuć w pierwszym z wymienionych burgerów, gdzie pieczarka dodatkowo podbijała soczystość woła?. Druga z propozycji to ciekawa interpretacja na ostro, również zjedzona przez nas ze smakiem. Ale ja osobiście przepadałam za double cheesem. Porcje oczywiście ogromne jak na Amerykę przystało ?. Miejsce zdecydowanie polecam i na pewno tu wrócę spróbować reszty pozycji. ?

Lucky Bistro & Pizzeria - Wysoka Głogowska
Paweł Rozenek
5/5

W oczekiwaniu na pranie można naprawdę dobrze zjeść. W ofercie ciekawe smash burgery, włoska pizza.

Lucky Bistro & Pizzeria - Wysoka Głogowska
Iwona Kade
2/5

Lubię odmienności, lubię nowości ale tylko pod warunkiem że są lepsze niż pierwotny produkt, który zastępują. W tym wypadku zamiana nie poszła w dobrym kierunku.
Burger powinien być soczysty, gruby, smaczny i gorący. A był suchy, 2 cienkie plastry mięsa przełożone dodatkiem nie sprawią że stanie się soczysty. Grubość też ma znaczenie. Smak podbija tłuszcz oraz dodatki. Jednego i drugiego brak w przypadku burgera z podwójnym serem i na ostro. Totalnym faux pas jest serwowanie burgera zimnego. Nie wymaga to nawet rozwinięcia tematu ?
Warunki specyficzne, bliskość bazy sprawia wrażenie jakby się człowiek nagle znalazł gdzieś pod Texasem ?
Ale rozumiem ideę tego miejsca nie rozumiem natomiast po co muzyka gra tak głośno że nawet zjedzenie burgera nie jest aż tak przyjemne jak mogłoby być. Chyba po to żeby wszystko zagłuszyć.
Dużo do poprawy i będzie lux.

Lucky Bistro & Pizzeria - Wysoka Głogowska
Paweł Zagórowski
1/5

Mięso do burgerów wątpliwej świeżości. W menu chwalą się 100 procentami wołowiny, a w rzeczywistości to mieszanka wieprzowiny z wołowiną z przewagą świnyny!!! WSTYD
Mam takie hobby że odwiedzam dobrze oceniane oraz dobrze zapowiadające się restauracje w południowej Polsce, dawno mi się nie zdarzyło bym nie dokończył dania, a tu zostawiłem połowę. Frytki w zestawie poprawne. Cola za 13 zł to przesada.

Lucky Bistro & Pizzeria - Wysoka Głogowska
Monika Patyra
4/5

Z całego serca mogę polecić pizzę. Pizza Parma była po prostu przepyszna. Super cienkie ciasto.

Lucky Bistro & Pizzeria - Wysoka Głogowska
Paulina
5/5

Bardzo fajna atmosfera w lokalu. Jedzenie znakomite oraz duże porcje.

Lucky Bistro & Pizzeria - Wysoka Głogowska
Ania M
5/5

Super miejsce. Niesamowity klimat. Pyszna pizza.

Go up