Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka - Humniska

Adres: Humniska 201, 36-206 Humniska, Polska.
Telefon: 787222470.
Strona internetowa: lospuntino.pl.
Specjalności: Pizzeria.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking.
Opinie: Ta firma ma 131 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka

Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka to doskonałe miejsce dla miłośników pizzy w Humniskach. Znajduje się pod adresem Humniska 201, 36-206 Humniska, Polska. i jest dostępne pod numerem telefonu 787222470. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej lospuntino.pl.

Specjalnością tego miejsca jest oczywiście pizza, ale oferuje również szereg innych dań. Inne ważne informacje to: możliwość odbioru na zewnątrz, dostawa bez kontaktu, dostawa do domu, możliwość zamówienia na wynos oraz konsumpcja na miejscu. Menu obejmuje alkohol, kawę, małe porcje, piwo, obiady, kolacje oraz posiada bar na miejscu. Lokal posiada toaletę, a jego atmosfera jest przytulna i swobodna, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno na spotkania towarzyskie, jak i rodzinne.

Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka jest odpowiednie dla dzieci i akceptuje płatności kartami kredytowymi. Dla wygody klientów dostępny jest również bezpłatny parking. Firma posiada imponującą liczbę recenzji na Google My Business - aż 131 opinii. Średnia ocen wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych dań i obsługi.

Jeśli szukasz miejsca na pyszną pizzę w przyjemnej atmosferze, Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka jest miejscem, którego nie można przegapić. Zdecydowanie warto skontaktować się z nimi poprzez stronę internetową i poczuć smak prawdziwej włoskiej kuchni w samym sercu Humnisek.

Recenzje dla Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka

Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka - Humniska
Paweł
5/5

Odwiedziłem Lo Spuntino już kilka razy. Nigdy się nie zawiodłem, Pizza jest bardzo dobra, właściciel sympatyczny i uprzejmy. Polecam to miejsce ?

Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka - Humniska
Dawid Kułak
5/5

Byłem we Włoszech więc zawsze mam porównanie do ich pizzy. Ta z Lo Spuntino jak najbardziej prezentuje level PRO. Ciasto, ilość i dobór składników są na najwyższym poziomie. Pizza nie jest przeładowana i jak dla mnie ma idealny smak. W okolicy nie znajdziesz bardziej włoskiej pizzy. Do tego oczywiście wypada wspomnieć o bardzo miłej obsłudze i szybkiej dostawie. Lokalu nie oceniam, bo osobiście jeszcze nie byłem, ale muszę się wreszcie wybrać. Nie zostaje mi nic innego jak dać ocenę 5/5.

Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka - Humniska
Polana81
1/5

Pizza słaba, nie ma nic wspólnego z tą włoską. Nie wiem skąd te pozytywne opinie na jej temat. Zawiodłem się .

Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka - Humniska
Jan Borodo
5/5

Tak właśnie smakuje pizza we Włoszech, dla ludzi przyzwyczajonych do ''polskiej pizzy' może być to szok...

Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka - Humniska
Grzegorz O
5/5

Jedzonko przyjechało po dość krótkim czasie od zamówienia. Wszystko cieplutkie i smaczne. Bardzo dobry i miły kontakt telefoniczny.

Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka - Humniska
Pawel Bocon
5/5

Z pełną świadomością polecam to miejsce gdzie można skosztować prawdziwe włoskiej pizzy ?

Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka - Humniska
An Wo
5/5

Przepyszna pizza na bardzo dobrym ciescie! Polecam

Lo Spuntino- Pizzeria Paninoteka - Humniska
aLKa98911
3/5

Zachęceni opiniami z google zajrzeliśmy. Lokal wewnątrz bardzo schludny, zadbany, przyjemny. Aczkolwiek obrusy może i wyglądają ładnie, ale są niepraktyczne w takim miejscu, szybko się brudzą co ciężko doprać i wiadomo dezynfekcja po kolejnych klientach. Obsługa miła 😉 na pizzę czeka się z 10-15min max. Akurat jak byliśmy to nie było innych ludzi. Jak w poprzednich komentarzach- pizza skierowana do wąskiego grona, ciasto bardzo cienkie, opada, można go łatwo zwinąć. Składniki świeże, smaczne, ale nie ma ich dużo, sera również....ceny są wysokie, jak na efekt- żeby konkretnie pojeść we dwie osoby to by zamówić 3,4 takie pizze. Ogólnie smaczna, fajnie zajrzeć, ale to nie nasze klimaty 😉

Go up