Laskowo Bistro Cafe - Rudy

Adres: Cysterska 3, 47-430 Rudy, Polska.

Specjalności: Kawiarnia.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Kawa, Małe porcje, Desery, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 28 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Laskowo Bistro Cafe

Laskowo Bistro Cafe Cysterska 3, 47-430 Rudy, Polska

Laskowo Bistro Cafe to urokliwa kawiarnia położona w miejscowości Rudy, w Polsce. Znajduje się pod adresem Cysterska 3, co czyni ją łatwo dostępną dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających okoliczne atrakcje.

Ta przytulna kawiarnia oferuje specjalności w postaci aromatycznej kawy oraz pysznych deserów. Jej swobodna atmosfera sprawia, że jest idealnym miejscem na relaksujące spotkania z przyjaciółmi czy chwile w samotności przy dobrej książce. Laskowo Bistro Cafe dba również o swoich gości poprzez dostępność toalety oraz wejścia dla osób na wózkach.

Warto zaznaczyć, że kawiarnia posiada 28 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.9/5, co świadczy o pozytywnym odbiorze przez klientów. Dzięki możliwości dostawy oraz menu dla dzieci, Laskowo Bistro Cafe stara się sprostać oczekiwaniom różnorodnej klienteli.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można delektować się wyśmienitą kawą, rozkoszować się smacznymi deserami i cieszyć przyjemną atmosferą, to Laskowo Bistro Cafe jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby zapoznać się z pełnym menu i zarezerwować stolik na spotkanie z bliskimi.

Recenzje dla Laskowo Bistro Cafe

Laskowo Bistro Cafe - Rudy
Gliwus
1/5

Jeszcze rok temu najlepsza lodziarnia w Rudach z przystępnymi cenami i bardzo dobrymi jakościowo lodami od Szypuły. Dzisiaj za 5zł otrzymamy takiej wielkości „gałkę” loda z carte d’ora. Żart

Laskowo Bistro Cafe - Rudy
Monika G (mika0228)
4/5

Przepyszne lody Szypuła, prażony słonecznik i śmietanka z pistacja obłędne. Duże gałki, bardzo miła obsługa.

Laskowo Bistro Cafe - Rudy
Zuza Kulpok
1/5

Lody ok, jednak obsługa zniechęciła mnie do ponownego odwiedzenia tego miejsca. Pani nakładając lody do rożka pomagała sobie palcami, a jej koleżanka mająca problem z wydaniem reszty, stwierdziła że to klient jest zobowiązany do posiadania drobnych.

Laskowo Bistro Cafe - Rudy
mirek717171
1/5

Piwo Raciborskie smaczne. Obsługa przynosi wszystko do stolika.Niestety nalane dużo poniżej miarki na kuflu. Po zwróceniu uwagi odpowiedź-"...a skąd ja mam wiedzieć czy pan nie upił... "

Laskowo Bistro Cafe - Rudy
pirania513
1/5

Nie polecam ! Obsługa bardzo nie uprzejma, kawa odniesiona po 25 min od przypomnienia obsłudze do tego trzeba osobno się prosić o łyżeczkę cukier !
Stoliki brudne obsługa ich nie myje nawet nie jest wstanie posprzątać po innych gościach po mimo że miały do obsługi w całym lokalu tylko 15 gości! Radzę omijać to miejsce

Laskowo Bistro Cafe - Rudy
Aleksandra Michajluk
5/5

Tak pysznych lodów dawno nie jedliśmy ? będziemy wracać!
Miła obsługa, przyjemne wnętrze, na zewnątrz ogródek i parking w pobliżu.

Laskowo Bistro Cafe - Rudy
Sylwia N.
4/5

Bardzo smaczna kawa, dobre lody. WC na klucz, co też jest dobre. Jedyna wada to tempo obsługi. Ostatnio czekałam na kawę 10 minut.
Polecam po wycieczce rowerowej, bardzo miłe zakończenie trasy.

Laskowo Bistro Cafe - Rudy
Magda Sadowska
5/5

Bardzo miła i szybka obsługa. Pyszna kawa oraz świeże ciasta. Serdecznie polecam

Go up