Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne - Tylkowo

Adres: DK53 94, 12-130 Tylkowo, Polska.
Telefon: 505111563.
Strona internetowa: pasym.pl.
Specjalności: Restauracja, Bar z rzutkami, Lodziarnia, Motel, Dostawca ryb stawowych, Pub.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Dania ekologiczne, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 140 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne

Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne to urokliwe miejsce położone w Tylkowie, Polska, na drodze DK53 94. Znajdziesz tutaj restaurację oferującą pyszne dania, bar z rzutkami dla miłośników zabawy, lodziarnię dla łasuchów, oraz motel dla zmęczonych podróżnych. Dodatkowo, są również dostawcą ryb stawowych oraz pubem, gdzie można miło spędzić wieczór.

Na miejscu można skorzystać z ogrodu oraz zamówić jedzenie na wynos lub skorzystać z dostawy. Lokal oferuje miejsca dla osób na wózkach i wejście dostępne dla nich. W menu znajdziesz dania wegetariańskie, alkohol, w tym wysokoprocentowy, ekologiczne dania, kawę, koktajle, piwo, wino, śniadanie, późne śniadanie, obiad, kolację, desery i wiele innych smakołyków.

Co więcej, mamy do dyspozycji bezpłatny parking oraz przyjazną obsługę. Firma cieszy się dobrą reputacją, o czym świadczy średnia opinia 4.1/5 na podstawie aż 140 recenzji na Google My Business.

Jeśli szukasz miejsca na uroczystość urodzinową dla dzieci lub po prostu chcesz miło spędzić czas przy pysznym jedzeniu, Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne jest idealnym wyborem. Możesz zarezerwować stolik, skorzystać z bezpłatnego parkingu i cieszyć się przytulną atmosferą oraz swobodną atmosferą.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej pasym.pl, aby dowiedzieć się więcej informacji i skontaktować się z nimi bezpośrednio. Nie pożałujesz

Recenzje dla Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne

Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne - Tylkowo
slawek piotrowski
5/5

Od wielu lat odwiedzam restauracje Kropelka Tylkowo 102 i pokoje goscinne.Zawsze panuje domowa atmosfera.Obiady sa pyszne,porcje duze
Z przyjemnoscia wracam kolejny raz. Zachecam wszystkich do korzystania z kuchni i noclegow.

Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne - Tylkowo
Mieczysław Szafraniec
5/5

Pozdrawiam przesympatycznego właściciela, który w Wawci na Wolumenie zawitał do mojej firmy. Z zaproszenia skorzystam. Uszy do góry z powodu kotka - mogę przywieźć jakąś znajdę 😉

Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne - Tylkowo
Katarzyna Waliszewska
3/5

Byliśmy tam w okresie letnim. Jedzenie średnie, obsługa sympatyczna. Niestety trafiły się nam popsute kartacze ( ciasto ogólnie dobre, ale mięso kwaśne) Bez większych problemów za danie nie zapłaciliśmy.

Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne - Tylkowo
Paulina Ogonowska
5/5

Miła atmosfera i pyszne domowe jedzenie.
Zapraszamy serdecznie.

Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne - Tylkowo
Klaus Von staufenberg
1/5

Jak ktoś jest głodny, lepiej zajechać po parówki czy kebsa,bo produkty najniższe jakościowo są sprzedawane za jak najwyższą możliwą cenę- drogo jak nad morzem, wszystko jałowe, de volaille gotowe z paczek , ziemniaki jakby ktoś jakieś pastewne gotował oczywiście zero soli,w więzieniu o wiele lepsze jadłem, nigdy więcej.Facet na kuchni wygląda jakby dostał piorunem

Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne - Tylkowo
Ma K
1/5

Uwaga, oszukują przy wystawianiu rachunków! W poprzednie wakacje już dodali nam do rachunku pozycje, których nie zamawialiśmy, ale wiadomo, każdemu może się zdarzyć pomyłka. Zareagowaliśmy i poprawili kwotę do zapłaty. Tym razem znowu rachunek zawyżony, także to nie przypadek. Oczywiście wszystko bez paragonu, trzeba sobie przeliczyć w pamięci, żeby wyłapać oszustwo. Jeśli chodzi o jedzenie, to kotlety smaczne, ziemniaki i frytki odgrzewane. Edit: Pan właściciel chce zdjęcie paragonu - problem w tym, że paragonów nie wydano. Jeśli nic Pan o tym nie wie, to najwyższa pora sprawdzać kamery i lepiej pilnować swojego personelu przy płatnościach, bo ewidentnie ktoś oszukuje klientów.

Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne - Tylkowo
Tomasz Bieńkowski
5/5

Szef kuchni może i też właściciel tego nie wiem zaskoczył mnie pysznym kotletem schabowy z kością! Obsluga miła i uprzejma. Dostałem ogórka małosolnego w gratisie. Obsługa troszczyła się też o naszego pieska. Szefie kotlet bomba!

Kropelka.Restauracja Pokoje gościnne - Tylkowo
Wojciech Niebielski
5/5

Bardzo smaczne polskie jedzenie, w wyjątkowo korzystnych cenach, mila obsługa, dużo miejsca do parkowania. Polecam!

Go up