Koziara Janina, Bielak Ryszard. Mała gastronomia s.c. - Biłgoraj

Adres: Krzeszowska 63, 23-400 Biłgoraj, Polska.
Telefon: 846860046.

Specjalności: Bar z przekąskami.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Swobodna atmosfera.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Koziara Janina, Bielak Ryszard. Mała gastronomia s.c.

Koziara Janina, Bielak Ryszard. Mała gastronomia s.c. to mała firma gastronomiczna znajdująca się pod adresem Krzeszowska 63, 23-400 Biłgoraj, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem Telefon: 846860046. Specjalizują się w prowadzeniu Baru z przekąskami, co sprawia, że są doskonałym miejscem na szybki posiłek lub przekąskę.

Oprócz tego, firma oferuje możliwość zamówienia jedzenia na wynos, dostawę do klienta oraz posiada przyjazną, swobodną atmosferę dla swoich gości. Mają również 2 recenzje na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi 4/5.

Koziara Janina, Bielak Ryszard. Mała gastronomia s.c. jest idealnym miejscem dla osób poszukujących szybkiego, smacznego posiłku w przyjemnej atmosferze. Ich lokalizacja w Biłgoraju sprawia, że są łatwo dostępni dla mieszkańców oraz turystów.

Dla kogoś, kto szuka miejsca na lunch, przekąskę czy chce skorzystać z dostawy jedzenia, Koziara Janina, Bielak Ryszard. Mała gastronomia s.c. jest doskonałym wyborem. Ich różnorodne menu z pewnością zaspokoi różnorodne gusta.

Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o ofercie oraz złożyć zamówienie. Kontakt z nimi na pewno będzie satysfakcjonujący i smakowity!

Recenzje dla Koziara Janina, Bielak Ryszard. Mała gastronomia s.c.

Koziara Janina, Bielak Ryszard. Mała gastronomia s.c. - Biłgoraj
Ania Osuch
5/5

Koziara Janina, Bielak Ryszard. Mała gastronomia s.c. - Biłgoraj
Piotr Jonik
3/5

Go up