Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem - Dąbie

Adres: Spacerowa 285, 66-615 Dąbie, Polska.
Telefon: 500067226.
Strona internetowa: kompleksdabie.pl.
Specjalności: Catering, Rozrywka plażowa, Wypożyczalnia kajaków, Organizator imprez, Restauracja, Basen lub kąpielisko, Sala weselna.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1296 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem

Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem to idealne miejsce dla osób poszukujących relaksu i rozrywki nad jeziorem. Zlokalizowany pod adresem Spacerowa 285, 66-615 Dąbie, Polska, kompleks oferuje różnorodne atrakcje dla gości.

Na terenie kompleksu można skorzystać z cateringu, rozrywki plażowej, wypożyczalni kajaków, organizacji imprez, restauracji, basenu lub kąpieliska oraz sali weselnej. To miejsce doskonale nadaje się zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i na organizację imprez okolicznościowych.

Interesujące jest, że kompleks oferuje również usługi na wynos, na miejscu oraz dostawę, co sprawia, że można cieszyć się pysznym jedzeniem bez konieczności opuszczania miejsca wypoczynku. Dodatkowo, parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach zapewniają wygodę dla wszystkich gości.

Zgodnie z opiniami, firma cieszy się średnią oceną 4.2/5 na podstawie aż 1296 recenzji na Google My Business. To dowód na wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.

Dla osób poszukujących doskonałego miejsca na wypoczynek nad jeziorem, Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem jest idealnym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową: kompleksdabie.pl, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować niezapomniany pobyt.

Recenzje dla Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem

Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem - Dąbie
Beagle Niko
5/5

Wspaniały ośrodek wypoczynkowy dla kolonistów i turystów.
Na terenie ośrodka domki do wypożyczenia, sprzęt wodny, jest możliwość grillowania , kilka punktów gastronomicznych , grillowane jedzonko, obiady domowe, lody , gofry , przebieralnie , toalety, plac zabaw, biuro.
Jezioro piękne, mostek do spacerowania i leżenia oraz plaża strzeżona prze kilku ratowników.
Plaża podzielona na płytką oraz głęboką wodę .
W sezonie plaża obłożona.
Polecam odwiedzić.

Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem - Dąbie
Ania Góraleczka
4/5

Fajne miejsce ale latem są tam tłumy więc ciężko o wolne miejsce na plaży nie wspomnę już o miejscu parkingowym koszmar, jedzenie dobre ale są tak ogromne kolejki sugerowałabym lepszą organizację może więcej budek z jedzeniem typu fast food byłoby dobrym rozwiązaniem lub zwyczajnie bufet jedzenie na wagę każdy sobie nakłada co chce i ile chce, fajne koncerty, wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem - Dąbie
Kowal Kowalewski
4/5

Samo jezioro piękne. Ośrodek dość kameralny. Minus to zimna woda na zmywaku i młoda kobieta na recepcji. Generalnie można tam wrócić drugi raz ?

Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem - Dąbie
Aleksandra Ochocim
2/5

Miejsce fajne, do posiedzenia, woda zdatna do kąpieli, brak zbędnych glonów czy mułu... ale miejsce, w którym można kupić posiłki, jedna z najładniejszych budek tu na miejscu, najgorsze traktowanie klientów jakie widziałam. Czekanie 20 min w kolejce żeby złożyć zamówienie. Obsługa spoko, miła pani, wszystko potencjalnie okej. Czekanie na odbiór zamówienia kolejne 20 min. Zrozumiałe, dużo ludzi, dużo pracy na kuchni. Zamówienie: kawa mrożona, frytki, gofr i zapiekanka. Wszystko odebrane oprócz zapiekanki. Czekamy, czekamy, czekamy, czekamy, czekamy... Słyszymy, że kolejne zamówienia (zamówienia po naszym) zostają wydane, zapiekanki. W końcu ktoś z grupy podchodzi i pyta kiedy będzie nasza zapiekanka. Jest problem, krzywe miny, sprawdzanie paragonu. Tak, potwierdzone, zamówiliśmy zapiekankę i jej nie dostaliśmy. Od razu po zgłoszeniu pan z kuchni wydaje zapiekankę osobie kolejnej w kolejce? A nam mówi że się skończyły. W zamian dostaliśmy olejowe frytki i nuggetsy z papieru (kurczaki gumiaki) Nice ?

Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem - Dąbie
Mila S
5/5

Super miejsce. Wejscie 10zl/6 zl dzieci. Plac zabaw, sciezka linowa,hustawki, cwiczenia ....domki, baza obiadowa obok, kawa mrozona 14 zl/ lody od 8zl/ slushy 14zl. Lezaki za free. Sprzet wodny i duza plaza. Dla dzieci, seniorow dla rodzin i grup zorganizowanych

Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem - Dąbie
Viktoriia Kurdybakha
5/5

Bardzo podoba mi się to miejsce. Takie urocze i spokojne jednocześnie. Zawsze miła obsługa. Kto lubi kontakt z naturą , polecam.

Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem - Dąbie
Stanisław Nowakowski
4/5

Bardzo fajne miejsce. Wejście kosztuje 8 zł, ale wszystko ładnie zagospodarowane. Można zjeść i wypić piwo. Woda dosyć czysta, piasek na plaży również. Dużo rodzin z dziećmi i dla dzieci dużo atrakcji. Niestety hałas jest bardzo duży, co nie wszystkim będzie się podobać.

Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - Temar - Domki nad Jeziorem - Dąbie
Woj San
5/5

Bardzo fajny ośrodek wypoczynkowy- nad jeziorem -położony wśród lasu sosnowego. Cisza,piękna plaża,czysta woda,atrakcje dla dzieci i dorosłych,pełna baza noclegowo-gastronomiczna!Całości dogląda p.Marek z rodziną-całym sercem zaangażowani w funkcjonowanie ośrodka. Świetną robotę robią letnie koncerty tuż przy brzegu jeziora. Zdecydowanie TAK!!!

Go up