KOI Korean Restaurant hotel - Żory

Adres: Chemiczna 11, 44-240 Żory, Polska.
Telefon: 453468622.
Strona internetowa: m.facebook.com.
Specjalności: Kuchnia koreańska, Kuchnia chińska.

Opinie: Ta firma ma 132 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja KOI Korean Restaurant hotel

Restauracja "Koi" to miejsce, które warto odwiedzić dla miłośników kuchni koreańskiej i chińskiej. Znajduje się pod adresem Chemiczna 11, 44-240 Żory, w Polsce. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 453468622. Dodatkowo, warto zajrzeć na ich stronę internetową: m.facebook.com, aby zapoznać się z menu i aktualnymi promocjami.

Firma "Koi" cieszy się dobrą reputacją, co potwierdzają liczne opinie. Zebrała aż 132 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.1/5. To świadczy o wysokiej jakości jedzenia i obsługi.

Dla osób poszukujących wyjątkowych doznań kulinarnych, restauracja "Koi" to doskonały wybór. Ich specjalności to kuchnia koreańska i chińska, co pozwala na wybór spośród szerokiej gamy smaków i dań. Zarówno miłośnicy ostrej kuchni, jak i ci preferujący delikatniejsze smaki, znajdą coś dla siebie.

Aby doświadczyć autentycznych kulinarnych przyjemności, warto odwiedzić "Koi" i spróbować ich specjałów. Z przyjemnością polecamy skorzystanie z ich strony internetowej, gdzie można znaleźć pełne menu, godziny otwarcia i informacje o rezerwacjach. Nie zwlekaj, odwiedź ich stronę już teraz i zarezerwuj stolik na niezapomniany posiłek!

Recenzje dla KOI Korean Restaurant hotel

KOI Korean Restaurant hotel - Żory
przemek cz
1/5

Ogólnie tragedia.Przy meldowaniu musiałem szukać kogokolwiek kto by mi wydał klucze ( wydała je sympatyczna Pani z Kuchni).Nic nie działało ( TV,WiFi,słuchawka prysznicowa).Poduszki ( a raczej gąbki ) malutkie.O 8 rano w sobotę serwis sprzątający niezwracając uwagi na gości głośno, topornie zabierał się za sprzątanie ( odkurzacze ,butelki wrzucane do worków nie wkladane).Za taką cenę ja za takie luksusy dziękuję i niepolecam.

KOI Korean Restaurant hotel - Żory
Elżbieta Pragłowska
4/5

To było moje pierwsze spotkanie z, kuchnią koreańską. Bulgogi znakomite! Cena 45 zł, nie dałam rady zjeść wszystkiego, reszta do pudełka...Ciekawe miejsce na mapie Żor!

KOI Korean Restaurant hotel - Żory
krhpk
5/5

Wiem, że to jest hotel, ale chcę ocenić restauracje. Wpadam tam jak mam ochotę zjeść coś Azjatyckiego. Bardzo dobre dania z wieprzowiny i kurczaka. Bardzo przyjemna atmosfera.

KOI Korean Restaurant hotel - Żory
Sylwia Bala
5/5

Jestem fanką Koreańskiej kuchni a ta była naprawdę smaczna wszystkie dania były wysokiej jakości ,a to ze nie było ludzi na sali uważam za niedocenienie tego miejsca zapewne przez lokalizacje ,ceny również nie były wygórowane i napewno jeszcze tu wrócę

KOI Korean Restaurant hotel - Żory
Dariusz Kukla
1/5

Myślę że to raczej restauracja dla pracowników na godzinę przed 13:30 prawie wszystkie stoliki były nakryte sztućcami szef przewracał oczami że wszedłem i zaproponowano mi tylko jedną zupę

KOI Korean Restaurant hotel - Żory
Dominik Kasprzyk
5/5

Dobre jedzenie i dobrze posprzątane pokoje tylko ta lokalizacja

KOI Korean Restaurant hotel - Żory
Alice
5/5

Tutaj zdanie mieliśmy podzielone.Mi osobiście dania smakowały.Były odpowiednio ostre (ackolwiek kimchi raczej bardziej kwaśne jak ostre) Mój chłopak ocenił dania jako 'przeciętne jakie dostaje się na lunch w jego koreańskiej firmie) Obsługa miła, wystrój taki troszeczkę zbyt surowy.

KOI Korean Restaurant hotel - Żory
Don Vito
1/5

Odwiedziłem restauracje. Bardzo słabo. Nie polecam!

Go up