kebab point Bełżyce - Bełżyce

Adres: Partyzantów 6, 24-200 Bełżyce, Polska.
Telefon: 697824138.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Kuchnia turecka.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 207 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja kebab point Bełżyce

Kebab Point Bełżyce to popularna restauracja specjalizująca się w kuchni tureckiej, znajdująca się pod adresem Partyzantów 6, 24-200 Bełżyce, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 697824138 lub odwiedzić ich stronę internetową facebook.com.

Restauracja oferuje szeroki wybór dań tureckich, a także usługi dostawy, na wynos oraz posiada miejsca dla osób na wózkach. Dodatkowo, parking jest dostępny dla osób na wózkach, a wejście do restauracji jest przystosowane dla nich. Kebab Point Bełżyce zapewnia również jedzenie późnym wieczorem, małe porcje, obiady, kolacje oraz swobodną atmosferę, idealną zarówno na spotkania towarzyskie, jak i na romantyczną kolację.

Restauracja przyjmuje rezerwacje, akceptuje płatności kartami debetowymi i kredytowymi, a także oferuje usługę płatności mobilnych NFC. Zdaniem gości, którzy ocenili Kebab Point Bełżyce na Google My Business, firma posiada średnią ocenę 4.2/5 na podstawie 207 recenzji.

Jeśli szukasz miejsca z pysznym jedzeniem tureckim, przyjazną atmosferą i dogodną lokalizacją, Kebab Point Bełżyce jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i zarezerwowania stolika już dziś!

Recenzje dla kebab point Bełżyce

kebab point Bełżyce - Bełżyce
Kubeg Kubeg
4/5

Kebab okej, wersja z serem i sosem czosnkowym smaczna, wersja z ostrym sosem trochę mniej. Ogólnie jak za tą cenę polecam.

kebab point Bełżyce - Bełżyce
Starosta
1/5

Kebab posiada dziwny zapach, smak dosyc słaby rozpada się. Sos śmierdzi. Z sprzedawca nie da się dogadać nie rozumie polskiego. Mięso leży na lodówce niezabezpieczone. Mocno nie polecam.

kebab point Bełżyce - Bełżyce
Jack Wack
2/5

Typowy prosty kebab,zajechaliśmy na trasie z kolegami wracając ze szkolenia.Bylismy głodni i nic w pobliżu.Na 4 jedzących 4 z biegunką! Nie polecam!!!

kebab point Bełżyce - Bełżyce
A_N 00
5/5

Tak szczerze to najlepszy kebeb w tych okolicach Pan Turek mięsa nie żałuję i jak na dzisiejsze ceny to kebeb jest naprawdę dopieszczony pewnie w Lublinie znalazł by się bardziej smaczny ale zapłacili byś my za niego też dużo dużo więcej gdy ktoś zamawia powiedzmy z 5 kebabów to już cena jest odczuwalna naprawdę polecam smacznie duże porcje a przede wszystkim tanio

kebab point Bełżyce - Bełżyce
Łukasz M
5/5

Jedzenie świeże,smaczne,ciepłe,odpowiednio doprawione. Konkretna obsługa. W lokalu było bardzo czysto, co również jest na plus. Polecam, rano bez przygód po spożyciu.

kebab point Bełżyce - Bełżyce
Arek Uba
5/5

Kebab Mały rollo 13zł, mięso wołowe, sos czosnkowy. Wielkość porcji pozytywnie zaskoczyła. Mięso jak na nie kraftowe dobre, nie czuć dużej chemii, sporo sosu. Ogólnie smaczne i można polecić.
Miejsce bez szału, ale to kebab ‍♂️

kebab point Bełżyce - Bełżyce
Krystian Zawadzki
5/5

Zamówiony kebab średni i mega point na miejscu. Szybki czas oczekiwania. Bardzo duże porcje dobrego mięsa surówki oraz sosu czosnkowego. Na kebaba zajechaliśmy na trasie i szczerze polecamy!

kebab point Bełżyce - Bełżyce
Wasabi
1/5

Kurde nie lubię wystawiać negatywnych opinii, ale dla osoby która jest z większego miasta to nie polecam miejsca kebab suchy jak zeszłoroczny chleb, sosy kiepskie mało wyraziste (czosnkowy i ostry). Jak jest się z okolic to pewnie dobre, ale dla mnie i 4 znajomych cienizna, pozdrawiam

Go up