Kebab Na Rogu - Suchowola

Adres: Plac Kościuszki, 16-150 Suchowola, Polska.
Telefon: 535590734.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 107 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Kebab Na Rogu

Kebab Na Rogu to popularna restauracja w Suchowoli, Polska, której specjalnością są pyszne kebaby. Znajduje się pod adresem Plac Kościuszki, 16-150 Suchowola, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 535590734 lub odwiedzić ich stronę internetową facebook.com.

Restauracja oferuje wiele możliwości, takie jak dostawa, zamówienia na wynos oraz możliwość spożycia posiłku na miejscu. Ich menu skupia się głównie na kebabach, co sprawia, że są doskonałym wyborem na obiad lub kolację. Atmosfera jest swobodna, a restauracja przyjmuje grupy. Akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC. Dla wygody klientów dostępny jest także bezpłatny parking.

Opinie na temat Kebab Na Rogu są pozytywne, firma zdobyła 107 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.2/5. Klienci chwalą smak potraw, szybką obsługę oraz przyjazną atmosferę restauracji.

Jeśli szukasz miejsca na smaczny kebab w przyjemnej atmosferze, Kebab Na Rogu to doskonały wybór. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub zamówić posiłek na wynos. Nie wahaj się, sprawdź sam, dlaczego ta restauracja cieszy się tak pozytywnymi opiniami!

Recenzje dla Kebab Na Rogu

Kebab Na Rogu - Suchowola
Karol
2/5

Mięso zwyczajna kula mocy, nic specjalnego, porcja średnia z przewagą warzyw. W innych miastach można zjeść dużo lepszego z większą porcja mięsa.

Kebab Na Rogu - Suchowola
Lukasz Lukasz
2/5

Kebab niezły ale doopy nie urywa. Niby brałem największego ale wcale nie był taki duży. Za 25zl powinien być jeszcze przynajmniej 30% większy

Kebab Na Rogu - Suchowola
m kimborowiczzz
5/5

Wszystko super, bardzo czysto, miła obsługa, Ceny nie są wygórowane, jedzenie pyszne, świeże warzywa i mięsko polecę znajomym! Jeden z lepszych kebabów

Kebab Na Rogu - Suchowola
Paweł Andrzejewski
2/5

Nie wiem od czego zacząć:
1)miejsce spoko,
2)obsługa jest ok,
3)pita nawet wysmażona
4)warzywa nie wiele ale są wyczuwalne
5) mięso.... - i tu jest problem bo na ruszcie nie wisiało nic a mieszane było dostępne hmm.....
Nie widniał ani kurczak ani wołowina i ogólnie nie polecam

Kebab Na Rogu - Suchowola
Angelika Cukierman
5/5

Kebab bardzo dobry, dobre mięso, warzywa świeże.
Bardzo miła obsługa:)
Polecam !

Kebab Na Rogu - Suchowola
Matixer
1/5

sucha bułka w kebabie .mięso obok mięsa raczej nie stało.
w okolicy jest kebab tańszy większy i lepszej jakości .

Kebab Na Rogu - Suchowola
julian tulian
5/5

Warto zjechać w trasie - smacznie, cenowo ok, miła obsługa. I jest czysto, nie jak w wątpliwych budach, po których spodziewać się można późniejszych rewolucji.

Kebab Na Rogu - Suchowola
Przemo
5/5

Bardzo miła Obsługa? Kebab bardzo smaczny ,a frytki kolorowe zrobiły mega zdziwienie ☺️ Polecam

Go up