Kebab Marrakesh - Wiskitki

Adres: Plac Wolności 9, 96-315 Wiskitki, Polska.
Telefon: 730563915.
Strona internetowa: kebab-marrakesh-zyrardow.pl.
Specjalności: Fast food.
Inne ważne informacje: Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 22 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Kebab Marrakesh

Kebab Marrakesh to popularna restauracja typu fast food, położona przy Plac Wolności 9, 96-315 Wiskitki, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 730563915 lub odwiedzić ich stronę internetową kebab-marrakesh-zyrardow.pl.

Specjalnością restauracji są dania fast food, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Dodatkowo, Kebab Marrakesh oferuje bezpłatny parking, zarówno na miejscu, jak i przy ulicy, co sprawia, że jest wygodnym miejscem dla osób przybywających własnym samochodem.

Restauracja ma doskonałą reputację, co potwierdzają opinie klientów. Ma aż 22 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.2/5, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych dań i obsługi.

Jeśli szukasz miejsca na szybki posiłek w przyjemnej atmosferze, Kebab Marrakesh jest idealnym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji i oferuje różnorodne dania fast food, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Kebab Marrakesh zachęca do odwiedzenia ich strony internetowej, gdzie można znaleźć więcej informacji o menu, godzinach otwarcia i aktualnych promocjach. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nimi już teraz, aby skosztować pysznych dań fast food!

Recenzje dla Kebab Marrakesh

Kebab Marrakesh - Wiskitki
Jan Pestka
4/5

Kebab w Polsce w pigułce.
Smacznie, dużo, ciepło, adekwatnie cenowo. -1 gwiazdka za koncernowe sosy bez klimatu.
To co na talerzu 25zł+6zł ayran.

Kebab Marrakesh - Wiskitki
Bartek Wójcicki
4/5

Wg mnie jak na razie ten lokal wypada lepiej od żyrardowskiego, spora porcja, wszystko świeże, oby się tak dalej utrzymało

Kebab Marrakesh - Wiskitki
Mario
4/5

Optymalny zapychacz, po prostu optymalna kula mocy. Aczkolwiek jak na taką mieścinę to i tak wysoki poziom. Cena bardzo adekwatna do jedzenia, zjeść i iść dalej. Obsługa miła, lokal czysty i okej.

Kebab Marrakesh - Wiskitki
Michał S
5/5

Bardzo dobry kebab, smaczny, nie rozwala się, ceny w miarę dobre

Kebab Marrakesh - Wiskitki
Ja
4/5

Po prostu dobry kebab ale nie jest to nic wybitnego. Mięcho to typowa kula, sosy z butli. Trzeba też pamiętać że kebab wystartował parę dni temu i niestety zawsze na początku jest lepiej niż później.

Kebab Marrakesh - Wiskitki
Chris!
3/5

Kebab sam w sobie smaczny mieso dobre doprowione lecz znalazłem dziwny brązowy kawałek czegoś tak jakby to był jakiś kawałek drewna czy co?

Kebab Marrakesh - Wiskitki
Sebastian
3/5

Drogo i małe kebaby, średnim się nie najadłem,nie polecam.

Kebab Marrakesh - Wiskitki
Kamil Kamiński
1/5

Po dzisiejszej wizycie
Tragedia!!!!

Go up