KEBAB MAGIC Drawno - Drawno

Adres: Choszczeńska 15, 73-220 Drawno, Polska.
Telefon: 730278633.

Specjalności: Fast food.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 76 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja KEBAB MAGIC Drawno

Kebab Magic Drawno to popularna restauracja fast food znajdująca się pod adresem Choszczeńska 15, 73-220 Drawno, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 730278633. Restauracja oferuje dania na wynos, możliwość konsumpcji na miejscu, obiady oraz kolacje. Atmosfera jest swobodna, a płatności można dokonać zarówno kartami debetowymi, jak i kredytowymi, a także za pomocą usługi płatności mobilnych NFC.

Kebab Magic Drawno specjalizuje się w przygotowywaniu szybkich dań typu fast food, które z pewnością zaspokoją Twoje głodne podniebienie. Firma ta zdobyła uznanie, posiadając aż 76 recenzji na Google My Business, osiągając przy tym średnią ocenę 4.1/5. To doskonała rekomendacja dla potencjalnych klientów, którzy szukają smacznych i szybkich posiłków w przyjemnej atmosferze.

Dzięki bliskiej lokalizacji w Drawnie, Kebab Magic Drawno jest doskonałym miejscem na szybki obiad lub kolację. Klientom zaleca się odwiedzenie tej restauracji, aby spróbować wyjątkowych dań fast food, cieszyć się swobodną atmosferą i skorzystać z różnorodnych opcji płatności.

Jeśli zależy Ci na smacznym jedzeniu w miłej atmosferze, koniecznie odwiedź Kebab Magic Drawno. Zajrzyj na ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ich menu i godzinach otwarcia. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi już teraz i pozwól sobie na magiczną podróż kulinarą

Recenzje dla KEBAB MAGIC Drawno

KEBAB MAGIC Drawno - Drawno
Karol Żurowski
5/5

Moim zdaniem miejsce godne uwagi. W kebabie było mało surówki, lecz nie za mało. Kebaby miały bardzo dużo mięsa. Sos łagodny dobry. Ogólnie kebab bardzo nam smakował. Szczerze polecam i wrócę tam jeszcze nie raz?

KEBAB MAGIC Drawno - Drawno
Tatana Wypieku
5/5

Jak dla mnie kebab box super mega najlepszy 😉 i też wielki kebab 50 cm 😉 dużo mięsa, sos mieszany dobrze zrównoważony 😉 frytki dobre 😉 Na otwarcie jadłem bułka kebab standard ale niestety bułka jakby niedopieczona. Ale to nie wpływa na moją ocenę 😉 Pozdrawiam

KEBAB MAGIC Drawno - Drawno
Patryk Szmelter
5/5

Zamówiliśmy tortillę 50cm oraz kebaba holenderskiego. Bardzo duże porcje, nie daliśmy rady zjeść całych, a przy tym niska cena. Placki dobrze wypieczone, mięso i surówki smaczne ?
Lokal wymaga odświeżenia, ale na romantyczną kolację tam nie chodzimy ?

KEBAB MAGIC Drawno - Drawno
D P
1/5

Frytki średnie sosy z butelek średnie mięso straszne i znikoma ilość byłem kilka razy i dostałem tortille z frytkami

KEBAB MAGIC Drawno - Drawno
krzysztof przybyłek
4/5

Byliśmy przejazdem. Czas oczekiwania 30 min. Kebab na talerzu. Frytki zimne,mięso zimne a sosy palące że 2 dni je czułem. Ogólnie micha wielka dla głodomora. Konkurencja czyli Berlin lub Zachir wypada dużo lepiej.

KEBAB MAGIC Drawno - Drawno
Daga Floryda
2/5

Powiem tak, na początku było wszystko dobrze, jednak ostatnio do kebaba zaczęto dodawać oliwki, fete.. Frytki w kebabie są dodawane od tak, mimo ze nie było takiej prośby. Oliwki dobrej jakości nie są, też smakoszem nie jestem. Było dobrze ale no ,,było".

KEBAB MAGIC Drawno - Drawno
Weronika Migon
5/5

kebab bardzo dobry tortilla taka se ale jak sie wszystko złaczy jest niesamowite tylko pan powinien sie do logobedy udać .

KEBAB MAGIC Drawno - Drawno
F do O!
3/5

Kebab spoko, dużo sosów, choć liczyłem, że będą własne, nie z butelki, mięso okej, ale wiadomo nie jest to mięso kraftowe tylko kula mocy, ale nie najgorsza, czasami mam wrażenie, że trochę słona. Frytki na pewno na plus, surówki biedne. Jak na Drawno to 9/10 jak na kebaby które jadłem 6/10.

Go up