KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO - Dąbrówno

Adres: Kościuszki 10, 14-120 Dąbrówno, Polska.
Telefon: 579219259.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Fast food.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Jedzenie późnym wieczorem, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 100 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO

KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO to miejsce magiczne dla miłośników fast foodów w Dąbrównie. Znajduje się pod adresem Kościuszki 10, 14-120 Dąbrówno, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 579219259 lub odwiedzić ich stronę internetową facebook.com.

Restauracja specjalizuje się w fast foodach, oferując pyszne dania na wynos, na miejscu oraz dostawę. Docenia się tam również swobodną atmosferę, dzięki której można zrelaksować się i cieszyć się posiłkiem. Karty debetowe, kredytowe oraz usługi płatności mobilnych NFC są akceptowane, a także dostępny jest bezpłatny parking dla klientów.

Zdaniem klientów, KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO cieszy się dużą popularnością, co potwierdzają aż 100 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.4/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i smaku podawanych potraw.

Jeśli szukasz miejsca na szybki i smaczny posiłek w Dąbrównie, to KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO jest idealnym wyborem. Niezależnie od tego, czy chcesz zjeść obiad, kolację czy po prostu poczuć się dobrze w swobodnej atmosferze, ta restauracja z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową i przekonania się o magicznych smakach, jakie oferują

Recenzje dla KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO

KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO - Dąbrówno
Grzegorz Cielecki
4/5

Średni kebab obiadowy 28 zł, falafel 20 zł.Dania pożywne i smaczne, natomiast kebab mógłby być nieco cieplejszy.Bar usytuowany przy rynku.Mozna zjeść w środku lub części ogródkowej.Sprawna obsługa.Oczekuje się tylko kilka minut.Lokal licznie odwiedzany przez miejscowych.

KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO - Dąbrówno
Adrian Kołodziejczyk
3/5

Byliśmy, jedliśmy dwa razy. Typowy kebab po imprezowy. W tortilli zdecydowanie lepszy niż w picie arabskiej. Zjesz i zapomnisz, nic specjalnego.

KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO - Dąbrówno
drzwiOdMalucha
3/5

Nie bierzcie w picie, dla pewności że wam się nie rozdupczy , bierzcie tortile a jak najbardziej git to holenderski .. z frytkami i serem i się trzyma całości więc 3/5 dostawce pity bądź jej składania trzeba zmienić bo luźno wszystko w środku i złe zamykana

KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO - Dąbrówno
Julian Karbowski
5/5

Jedzenie jest po prostu mega! Najlepszy kebab jaki jadłem! Dobrze wypieczony duży i bardzo dobry. Polecam na wynos!

Czekałem 12 minut

KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO - Dąbrówno
Sebastian Pruchniewski
5/5

Bardzo dobry kebab ? dostawa sprawna i co najważniejsze ciepłe . Polecam to miejsce jak najbardziej ?

KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO - Dąbrówno
Michaĺ Kominek
1/5

Na początku kebab w miarę dobry a potem się popsuł jest dawane więcej frytek niż mięsa do kebab

KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO - Dąbrówno
Maria Kosson
5/5

Kebab bardzo smaczny, porcje duże, zdecydowanie polecam?

KEBAB MAGIC DĄBRÓWNO - Dąbrówno
Aga KK
5/5

Bardzo dobry falafel i kebab. Sos czosnkowy był łagodny (tak jak lubię), a sos mieszany dość pikantny. Bardzo miłe zaskoczenie, bo to jeden z lepszych kebabów jakie jedliśmy.

Go up