Kebab Lexus - Korsze

Adres: Mickiewicza 1D, 11-430 Korsze, Polska.
Telefon: 739479599.

Specjalności: Fast food.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Jedzenie późnym wieczorem, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 108 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja Kebab Lexus

Kebab Lexus to popularna restauracja szybkiej obsługi zlokalizowana przy ulicy Mickiewicza 1D, 11-430 Korsze, Polska. Jest to doskonałe miejsce dla osób poszukujących smacznych dań fast food na wynos lub na miejscu. Restauracja jest otwarta do późnych godzin wieczornych, co sprawia, że jest idealnym miejscem na przekąskę po długim dniu.

Restauracja oferuje swobodną atmosferę i obsługuje również grupy. Klienci mogą korzystać z toalety na miejscu. Kebab Lexus akceptuje płatności kartami debetowymi i kredytowymi, a także oferuje usługę płatności mobilnych NFC, co sprawia, że jest wygodnym miejscem dla wielu osób.

Ta firma ma aż 108 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.4/5. To świadczy o popularności i zadowoleniu klientów z oferowanych dań i obsługi.

Dla kogoś, kto szuka smacznego jedzenia, szybkiej obsługi i przyjemnej atmosfery, Kebab Lexus jest idealnym wyborem. Lokalizacja restauracji w Korszach sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów. Warto odwiedzić to miejsce, aby spróbować ich specjałów i poczuć swobodną atmosferę.

Zachęcamy do kontaktu z Kebab Lexus poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o menu, promocjach i godzinach otwarcia. Nie przegap okazji spróbować pysznych dań fast food w przyjaznej restauracji

Recenzje dla Kebab Lexus

Kebab Lexus - Korsze
Konrad
1/5

Kebsik początkowo smakował rewelacyjnie, ale niestety po kilku gryzach dokopałem się do mięsa o smaku pasztetu oraz kwasnej surówki. Wrzucił trochę świeżego na góre, a później dorzucił resztę nieświeżego, osobnik wykonujący kebab to Robin.

Kebab Lexus - Korsze
Krystian Block
1/5

Tragedia!! Gość spalił mi tortille , żeby to zamaskować wysmarował ją sosem od zewnątrz, zadymienie w lokalu się zrobiło na tyle duże że nie przyjemnie było tam przebywać, dodatkowo w momencie kiedy przygotowywał danie cały czas nadawał przez telefon co prawdopodobnie sprawiło że nie miał czasu wyjąć jej z opiekacza . Ugryzłem kilka razy i wyrzuciłem to coś, szkoda czasu i pieniędzy. Na koniec jeszcze dodam że gość nie chętnie przyjął płatność kartą mówiąc "kasa kasa kasa"

Kebab Lexus - Korsze
Laura My
1/5

Mmmm jak ja kocham frytki z serem miesiąc po dacie?

Kebab Lexus - Korsze
Mariusz „Czaszka” Jankiewicz
2/5

Początek mieli dobry wzrost kolejki.Potem stare frytki wszystko kupowane w Biedronce Ale ceny już nie jak w Biedronce nagłych kebabów brak średnich siwego czasu brak tylko duże cena 25zł ja już nie pójdę tam nigdy ale polecam jak ktoś lubi frytki trzydniowe i z dużym kebabem za 25 zł albo lepiej.Osobiście jak jestem w Reszlu to tam właśnie jest na wjeździe na stare miasto kebab z prawdziwego zdarzenia to tylko 15km.od Korsz.

Kebab Lexus - Korsze
rafal jasmin
1/5

Tragedia. Mięso suche, frytki ponownie odgrzewane-twarde i przepalone. Do tego ten gość co wokół siebie ma większy syf niż świnia w chlewie. I do tego nawet rąk nie umyje tylko zwija tego naleśnika brudnymi łapskami. Jak zobaczyłem to zrezygnowałem z zamówienia. Ohyda. Wróżę bliskie zamknięcie tej budy. Jak właściciel był na miejscu to jeszcze jakoś to było, a teraz tragedia.

Kebab Lexus - Korsze
Tomek My
1/5

Dramat i tragedia, coraz gorzej i gorzej. Dzisiaj dostałem kebaba zalanego hektolitrami sosu, a mięsa w środku jak na lekarstwo. Placek prawie się rozpuścił w tym sosie. Mięso słone i słabo dopieczone. Kiedyś było całkiem spoko ale już nie jest.

Kebab Lexus - Korsze
Mirosław Mąkowski
1/5

Kiedy zobaczyłem mięso w plastikowym pojemniku z mikrofalówki poprosiłem o zwrot pieniędzy.

Kebab Lexus - Korsze
Krzysztof Komorowski
5/5

Bardzo fajny i potrzebny lokal w tej lokalizacji. Bardzo dobra obsługa i miła. Sam kebab z drużą ilością mięsa. Tak trzymać.

Go up