Kebab & grill LEXUS - Górowo Iławeckie

Adres: gen. Władysława Sikorskiego 3, 11-220 Górowo Iławeckie, Polska.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 73 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Kebab & grill LEXUS

Kebab & grill LEXUS gen. Władysława Sikorskiego 3, 11-220 Górowo Iławeckie, Polska

Kebab & grill LEXUS to restauracja położona pod adresem gen. Władysława Sikorskiego 3, 11-220 Górowo Iławeckie, Polska. Jest to miejsce, które wyróżnia się specjalnościami w postaci pysznych kebabów i dań z grilla. Restauracja ta oferuje możliwość zamówienia na wynos lub skosztowania potraw na miejscu, w swobodnej atmosferze, idealnej zarówno dla pojedynczych osób, jak i grup.

Dla osób poszukujących restauracji na spotkania z przyjaciółmi czy rodzinne obiady, Kebab & grill LEXUS jest doskonałym wyborem. Możliwość rezerwacji stolika oraz akceptacja kart kredytowych sprawiają, że obsługa jest wygodna i przyjazna dla klientów.

Firma ta cieszy się dobrą opinią wśród klientów, z 73 recenzjami na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.9/5, co świadczy o zadowoleniu gości z oferowanych usług i smaku potraw. Klienci chwalą sobie świeże składniki, bogate smaki oraz przyjazną obsługę.

Kebab & grill LEXUS to idealne miejsce dla miłośników kuchni orientalnej i grillowanej. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla mieszkańców oraz turystów. Warto odwiedzić tę restaurację, aby delektować się aromatycznymi potrawami i miłą atmosferą.

Jeśli szukasz miejsca na smaczny posiłek w przyjemnej atmosferze, Kebab & grill LEXUS to doskonały wybór. Zachęcamy do skorzystania z ich usług i odwiedzenia ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej oraz zarezerwować stolik na wyjątkową kolację czy spotkanie ze znajomymi. Smacznego

Recenzje dla Kebab & grill LEXUS

Kebab & grill LEXUS - Górowo Iławeckie
DOBERMAN
5/5

Kebab spoko, człowiek odpalił kuchnię, ruch nie wielki. Miejsce parkingowe jest. Jest mega kebabibi też 50cm. Świeze warzywa i czysto jest.

Kebab & grill LEXUS - Górowo Iławeckie
Danny Halik
4/5

Całkiem spoko kebab. Bardzo dobry placek. Reszta bez większego szału ale jedzenie smaczne . Sos ostry w sosie mieszanym dobrze wyczuwalny .

Kebab & grill LEXUS - Górowo Iławeckie
stone buster
3/5

Byłem zjadłem ….w lokalu delikatnie rzecz mówiąc mały burdelik chyba nikomu się nie chce zamawiając czy przecierać stołów , ale to kebab wiec w łapę i jemy. Kebab średni, mięso w miarę surówki średnie sosy okropne. Jak na taka mała miejscowość i jedyny kebab w mieście z braku laku można zjeść na szybko.

Kebab & grill LEXUS - Górowo Iławeckie
Coco Jambo (Ser ze stopy)
1/5

Kebab w miarę dobry lecz niepokoi mnie jedna rzecz przy kebabie chodziło pełno kotów i nagle został tylko jeden moim zdaniem jest to podejrzane

Kebab & grill LEXUS - Górowo Iławeckie
Tomasz Czeleko
1/5

Wydawało mi się, że jadłem już najgorszego kebaba, ale tylko mi się wydawało, pita sucha, łamiąca się, warzyw i mięsa jak na lekarstwo, połowa kababa mega wylądowała w koszu. Szkoda, że jest to jedyny kebab w górowie

Kebab & grill LEXUS - Górowo Iławeckie
Zigzizigzi 1
3/5

Kebab dobry, jednak problem z obsługą która jest już tyle lat w Polsce a nadal nie potrafi mówić po polsku i ledwo da się dogadać. Nie rozumiem jaki problem opanować cyfry oraz swoje menu. Właściciel przemiły jednak pracownicy to tragedia jeśli chodzi o język.
Ściany zdarte, czarne z brudu. Nie przyjemnie się siedzi. Wystrój został po dawnej kawiarni, jednak uważam że wypadałoby zmienić styl.

Kebab & grill LEXUS - Górowo Iławeckie
Renitka
4/5

Bar bardzo szybkiej obsługi. Górowo Iławieckie to miasteczko gdzie brakuje punktów w których można zjeść dobry posiłek. To miejsce jest alternatywą dla turysty bo otwarte jest długo i w dogodnych godzinach. Menu jest bogate a posiłki są smaczne. Ceny przystępne. Personel przemiły. Panuje tutaj z reguły duży ruch. Wielki minus za wystrój wnętrza i sfatygowane siedziska dla gości.

Kebab & grill LEXUS - Górowo Iławeckie
Andrzej Kotowski
5/5

Nie ma lepszego kebaba. Wszystko świeże, krótki czas oczekiwania i sympatyczna obsługa.

Go up