Kebab & Burger u Czarnego - Psary

Adres: Zwycięstwa 30, 42-512 Psary, Polska.
Telefon: 798901506.
Strona internetowa: u-czarnego.pl.
Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 116 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Kebab & Burger u Czarnego

Recenzje dla Kebab & Burger u Czarnego

Kebab & Burger u Czarnego - Psary
Łukasz Karkowski
5/5

Bardzo smaczne jedzenie, duże porcje, ceny w porządku. Lokal jest mały, taka typowa "budka z kebabem", ale w środku są trzy małe stoliki, przy których można usiąść. Obok lokalu dostępne są miejsca parkingowe.

Kebab & Burger u Czarnego - Psary
Piotr Kopeć
1/5

Kula mocy bez smaku. Smak prosty bez wyrazu. Sos pikantny okazał się łagodny.
Mięso slabe. Pierwszy i ostatni raz .
Jeśli ktoś jest mega głodny można kupić lecz sam nie polecam.

Kebab & Burger u Czarnego - Psary
Daniel „Napiór” Napiórkowski
4/5

Kupiliśmy Kebab Pita średni i duży. Smak mięsa jak to kebab w porządku, a Kryha pewnie stwierdziłby, że to kratowe mięso. Surówka ze zbyt dużą ilością koperku, który za bardzo wpływa na ogólny smak. Nie wiem czy tylko nam się trafił sos na samym końcu kebsa, bo cały środek był suchy, a na końcu cały sos. Średni kebab jest wystarczający do zabicia większego głodu, bo duży jest wyraźnie większy. Szkoda również, że napoje 0.5l są w cenie 8 zł za butelkę, ale to prawo właściciela do ustalania cen. W mojej ocenie cena kebaba, po tym co zjadłem jest adekwatna do jakości, chociaż nadmiar koperku i mało sosu na całej długości zabiera 1 gwiazdkę w opinii.

Kebab & Burger u Czarnego - Psary
Tomek K.
5/5

Kebab smaczny. Świeże warzywa. Mieso dobrej jakości, nie jest to typowa tania belka.
Jedyny minus to jak dla mnie za mala ilość miesa w porcji, dominowaly warzywa.
Obsługa mila 🙂

Kebab & Burger u Czarnego - Psary
Gall21 P
4/5

Jadłem wiele kebabów ,mieszkam nie daleko czarnego i mogę powiedzieć że kebab jest przyzwoity.Na pierwszy rzut oka kebaby nie są jakieś duże ale są soldnie napchane ,ważywa świeże ,co do mięsa to wiadomo nie jest samemu robione ale jest przyzwoite.Jedynie ceny mogły by być mniejsze

Kebab & Burger u Czarnego - Psary
Walter Kovacs
5/5

Bardzo dobry kebab. Wyraźny smak mięsa, świeże, chrupiące warzywa, 4 rodzaje sosów do wyboru. Duża porcja, ceny umiarkowane/niskie, duży wybór kompozycji. Typowy baraczek, można usiąść na miejscu. Są miejsca parkingowe. W pobliżu duży parking przy Stokrotce. Obecna ocena zdecydowanie zbyt niska.

Kebab & Burger u Czarnego - Psary
Maks Sroka
4/5

Kebs dobry, największym plusem są świeże warzywa i solidna ilość mięsa.

Kebab & Burger u Czarnego - Psary
Dav Zaw
2/5

Odwiedziłem lokal dwa razy - kebab jak kebab, przyzwoity, można zjeść.
Ceny natomiast troszkę zbyt wygórowane, w niedalekiej okolicy znajdują się podobne lokale z niższymi cenami, a może i nawet lepszym smakiem samego produktu.
Niestety na duży minus obsluga - ciężko trafić na serdeczne przywitanie i chociażby minimum podejścia do klienta. Niechęć do pracy widoczna od samego wejścia.
Jak to się mówi - do trzech razy sztuka wiec chociażby dla sprawdzenia pojawię się tam kolejny raz by sprawdzić czy cokolwiek się zmienia.

Go up