Kaszubska - Brusy

Adres: 2 Lutego 7-9, 89-632 Brusy, Polska.
Telefon: 523983621.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 391 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Kaszubska

Kaszubska to restauracja znajdująca się pod adresem: 2 Lutego 7-9, 89-632 Brusy, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 523983621. Ta restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej, oferując szeroki wybór dań.

Wśród specjalności Kaszubskiej znajdują się: Restauracja. Oprócz tego, restauracja oferuje usługi na wynos, posiada przyjazne miejsce dla osób na wózkach oraz dostępny parking. Można tu również skosztować alkoholu, w tym alkoholu wysokoprocentowego, a także delektować się kawą, koktajlami, piwem i winem. Kaszubska serwuje śniadania, obiady, kolacje, desery oraz oferuje katering. Na miejscu znajduje się bar, toaleta, a atmosfera jest swobodna i przyjazna dla grup.

Restauracja cieszy się dobrą opinią, z 391 recenzjami na Google My Business i średnią oceną wynoszącą 4.3/5. Klienci chwalą przede wszystkim smaczne jedzenie, przyjazną obsługę oraz przyjemną atmosferę.

Jeśli szukasz miejsca na smaczny posiłek w przyjemnej atmosferze, Kaszubska jest idealnym wyborem. Z ich szerokim menu, bogatym w tradycyjne polskie dania, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki dogodnej lokalizacji w Brusach, restauracja jest łatwo dostępna dla mieszkańców oraz turystów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Kaszubskiej, aby zapoznać się z pełnym menu i zarezerwować stolik na niezapomnianą kolację czy spotkanie ze znajomymi. Nie zwlekaj dłużej, Kaszubska czeka na Ciebie!

Recenzje dla Kaszubska

Kaszubska - Brusy
Domek na Stromej
5/5

Jedzenie.......tam zatrzymał się czas. Bardzo smaczne Jedzenie "z tamtych lat". Klimat jakbym wskoczyła do przeszłości. Ceny bardzo się zatrzymały. Polecam z całego serca.

Kaszubska - Brusy
ryszard ostrowski
1/5

Totalne nieporozumienie w świetle informacji pozyskanych z internetu . Brak klimatyzacji i jakiejkolwiek wentylacji. Karta dań nieaktualne ceny. W ofercie jedyne danie godne polecenia to devolaj. Za dwa plus 1 zupa pomidorowa zapłaciliśmy 70 zł. 88 gr. Drogo i bez szału. Brak możliwości zaparkowania auta. Nie polecam tego miejsca.

Kaszubska - Brusy
Michał Przech
5/5

Pstrąg i zrazy były idealne. Można poprosić o pozycje spoza menu dla dzieci. Cicho, czysto i kulturalnie.

Kaszubska - Brusy
Iwona Nikelska
3/5

Miejsce jak z czasów PRL-u, ale nam to nie przeszkadza. Czas zarobić remont i naprawić chociaż drzwi do toalety, bo nawet na klamkę się nie zamykały ? schabowy i surówki dobre, natomiast moje ziemniaki były zimne i rozmoczone, a męża gorące i smaczne, więc ja dostałam z dna garnka ? plus za bardzo miłą obsługę.

Kaszubska - Brusy
DARO
5/5

Klimatem przypomina PRL ale można zjeść smacznie i nie drogo. Deserl lodiwy godny polecenia.

Kaszubska - Brusy
Grzegorz Pawlak
3/5

Kuchnia typowo polska. Wystrój sprzed 30 lat. Pani bardzo miła.
Jedzenie smakowo takie średnie.
Kotlet po kaszubsku był zdecydowanie zbyt doprawiony.

Kaszubska - Brusy
Kamil
5/5

Świetne jedzenie . Ceny bardzo niskie . Niepowtarzalny klimat z przed lat . Szczerze polecam .

Kaszubska - Brusy
eM Wu
3/5

Kaszubska tylko z nazwy. Niestety. Wystrój a’la PRL. Jedzenie przyzwoite, niestety nie ma możliwości, by spróbować dań regionalnych i napić się lokalnego piwa… Plus za bardzo miłą obsługę.

Go up