Karczma Zagłoba - Opole

Adres: Strzelecka 80c, 45-525 Opole, Polska.
Telefon: 669009916.
Strona internetowa: zaglobakarczma.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Bar sałatkowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 1097 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Karczma Zagłoba

Karczma Zagłoba to restauracja położona przy Strzelecka 80c, 45-525 Opole, Polska. Znana z dobrej kuchni i atmosfery, jest idealnym miejscem na spotkania ze znajomymi czy rodzinną kolację.

Restauracja oferuje ogórek, odbior na zewnątrz, dostawę bez kontaktu, dostawę, możliwość na wynos oraz posiłki serwowane na miejscu. Oprócz tego, Karczma Zagłoba słynie z dobrych drinków oraz przytulnego kominka, co tworzy swobodną atmosferę dla gości.

Miejsce jest przystosowane dla osób na wózkach, z parkingiem dostępnym dla nich oraz toaletą i wejściem również przyjaznym dla osób na wózkach. Dla dzieci dostępne są krzesełka do karmienia oraz specjalne menu. Restauracja jest również bezpieczna dla dzieci.

Z opinii na Google My Business wynika, że Karczma Zagłoba cieszy się średnią oceną 4.2/5, z ponad 1000 recenzji. To potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez restaurację.

Jeśli szukasz miejsca na smaczną kuchnię w przyjemnej atmosferze, to Karczma Zagłoba z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zalecamy kontakt poprzez stronę internetową (zaglobakarczma.pl), aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować stolik na niezapomnianą kolację.

Recenzje dla Karczma Zagłoba

Karczma Zagłoba - Opole
Sabina Jureczko
5/5

Jedzenie bardzo dobre i duże porcje. Placyk zabaw na wejściu zawsze mnie trochę odstrasza? Karta menu mogłaby być lepiej wykonana, proponowane dania nie pasują do jej stylu. Ogólnie chętnie wracamy

Karczma Zagłoba - Opole
Aleksandra Kandziora
1/5

Nikomu nie polecam, jedna wielka tragedia. W restauracji bardzo zimno, zero muzyki tylko pisk dzieci.Bieżnik na stole brudny. Jedzenie podane po 2 minutach od złożenia zamówienia, odgrzewane już kilka razy, kluski twarde, kaczka wręcz śmierdząca. Zamiast 8 kawałków mięsa tak jak w opisie 5 kawałków (Zestaw Skrzetuskiego dla 4 osób) wszystko na jednym półmisku mięso, kluski, ziemniaki, zalane z góry zimnym sosem. Suròwki lodowate aż zęby cierpły przy jedzeniu. Ogólnie brudno a wystrój byle jaki. Obsługa miła. Nigdy więcej.

Karczma Zagłoba - Opole
Jarosław Misiewicz
5/5

Kurcze, chciałbym ponarzekać, ale nie mogę. Jedzenie zawsze dobre, obsługa miła i pomocna, jedzenie podane bardzo sprawnie. Mam jedno, karty menu mogliby odświeżyć bo wyglądają dramatycznie.

Karczma Zagłoba - Opole
Marek
3/5

Bardzo urokliwe miejsce i szkoda tylko, że słabo oznakowany zjazd. Obsługa miła, dania podane do 15 minut, dobrze wyglądają ale w smaku raczej przeciętne. Byliśmy w 6 osób z czego 3 zadowolone z jedzenia a 3 nie zadowolone. Duża i dobrze zlokalizowana przestrzeń dla małych dzieci co umożliwia zjedzenie posiłku przez ich rodziców (GRATULACJE). Niestrawność po opuszczeniu lokalu spowodowała, że więcej nie wrócę...

Karczma Zagłoba - Opole
Martin Garus
5/5

Mogę szczerze polecić. Zajechaliśmy po drodze polecam wcześniej zadzwonić zapytać o stolik przynajmniej w niedzielę. Pyszne goloneczko, udko z kaczki i zupka grzybowa. Cena normalna a porcja słuszna. Obsługa kulturalna i pomimo dużego ruchu oczekiwanie na jedzenie w miarę szybko. Szczerze polecam.

Karczma Zagłoba - Opole
Andrzej Kokoszka
1/5

Miła i sprawna obsługa, dużo miejsca,jest nawet plac zabaw dla dzieci wewnętrz lokalu.Posilki smaczne i ładnie podanie.

Karczma Zagłoba - Opole
Aga Kor
5/5

Bardzo udana Zabawa Sylwestrowa, klimatyczny nastroj, dobre jedzenie, szczególnie dziczyzna. Fajny pokaz fajerwerków a na szczególną pochwalę zasługuję DJ Jurek przy którego muzyce wszyscy świetnie się bawili do białego rana.

Karczma Zagłoba - Opole
Bogumiła Janus
5/5

Super miejsce na dobre imprezy. Dla obsługi za mało gwiazdek dałabym 10 na 5 możliwych. Wspaniali i profesjonalni. Lokal oddalony od centrum ale to nie przeszkadza w niczym. Polecam.

Go up