Karczma Szałas - Gdów

Adres: Zarabie 1059, 32-420 Gdów, Polska.
Telefon: 122514566.
Strona internetowa: babielato-gdow.pl.
Specjalności: Restauracja dla rodzin.

Opinie: Ta firma ma 2748 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Karczma Szałas

Babie Lato to restauracja dla rodzin zlokalizowana w miejscowości Gdów, na ulicy Zarabie 1059, 32-420. Jest to miejsce, które wyróżnia się wysoką jakością usług oraz przyjazną atmosferą, idealne do spędzenia czasu z bliskimi.

Na stronie internetowej restauracji, babielato-gdow.pl, można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące menu, godzin otwarcia oraz aktualnych promocji. Kontakt telefoniczny jest również możliwy pod numerem 122514566.

Firma cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, co potwierdza liczba 2748 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.5/5, co świadczy o wysokim poziomie obsługi i jakości potraw.

Dla osób poszukujących miejsca na rodzinny obiad czy kolację, Babie Lato to doskonały wybór. Kuchnia serwuje dania kuchni polskiej oraz europejskiej, przygotowane ze świeżych i lokalnych składników.

Warto odwiedzić tę restaurację nie tylko ze względu na smaczne jedzenie, ale także ze względu na przyjazną atmosferę i obsługę. Zalecamy skorzystanie z oferty Babie Lato i zarezerwowanie stolika poprzez ich stronę internetową, aby doświadczyć wyjątkowego smaku i gościnności.

Recenzje dla Karczma Szałas

Karczma Szałas - Gdów
Bartłomiej Bugański
5/5

Bardzo dobre jedzenie. Wszystko świeże i gorące. Bardzo duże porcje. Szybko podane nawet przy dużym ruchu.

Karczma Szałas - Gdów
Grzegorz Sieradzki
5/5

Świetna miejscówka z jedzeniem! Na miejscu spotkaliśmy tłum ludzi, co na pewno świadczy o dobrym jedzeniu. Takie też dostaliśmy. Pyszne placki z grzybami i jeszcze lepszy kotlet. Place lizać! Do tego pomimo ogromnej ilości osób, obsługa idzie szybko i sprawnie. Polecam zdecydowanie.

Karczma Szałas - Gdów
Monika Wirska
5/5

Niezmiennie od lat pyszne domowe jedzenie, duże porcje, wszystko fajnie doprawione i ładnie podane. Ceny bardzo przystępne. Można zjeść na zewnątrz w cieniu drzew, dla dzieciaków spory i zadbany plac zabaw.

Karczma Szałas - Gdów
Agata Drążek
5/5

Przepyszne jedzenie - niezmiennie od lat. Smak placków ziemniaczanych z Szałasu wspominany jest z tęsknota aż we Francji 😉

Karczma Szałas - Gdów
Krzysztof
5/5

Bardzo szybko podane, smacznie, ceny w zakresie. Ciasto uszek i pierogów słabe, gołąbki i barszcz bardzo dobre.

Karczma Szałas - Gdów
Kamil Skinderowicz
5/5

Mimo dużego tłoku jedzenie dostaliśmy bardzo szybko.
Jedzenie dobre, bardzo poprawne niczym zbytnio się nie wyróżnia, ale w tej cenie wychodzi bardzo dobrze.
Czuć że barszcz z koncentratu, ale to jedyny większy minus. Ryba trochę niedoprawiona. Placki po węgiersku i żurek bardzo dobre, domowe. Porcje duże, wystarczyłoby samo danie główne.

Karczma Szałas - Gdów
Bogdan Pitala
5/5

Wszystko było ok. Jedzenie dobre porcje duże ceny przystępne. Ogólnie miejsce świetne. Jest boisko płać zabaw I spory darmowy parking.

Karczma Szałas - Gdów
Fi Fi
5/5

Od wielu lat wpadam na obiadki gdy tylko przejeżdżam! Jakość niezmienna, ceny w normie, jedzenie bardzo smaczne a porcję idealnej wielkości. Nigdy nie miałem problemu z parkingiem.

Go up