Karczma przy Zamku w Liwie - Liw

Adres: Stefana Batorego 1, 07-100 Liw, Polska.
Telefon: 514220035.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na miejscu, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Kawa, Małe porcje, Piwo, Wino, Obiad, Kolacja, Desery, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 97 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Karczma przy Zamku w Liwie

Karczma przy Zamku w Liwie to urocza restauracja położona pod adresem Stefana Batorego 1, 07-100 Liw, Polska. Jego specjalnością są dania kuchni polskiej, serwowane w przytulnej atmosferze z ogródkiem i miejscami siedzącymi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Restauracja oferuje różnorodne dania, w tym obiady, kolacje, desery oraz szeroki wybór alkoholi, w tym piwo, wino i alkohole wysokoprocentowe. Istnieje również możliwość zamówienia dostawy, a wejście jest dostępne dla osób na wózkach. Miejsce jest odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, oferując także menu specjalnie dla najmłodszych.

Inne ważne informacje o Karczmie przy Zamku to fakt, że posiadają bar na miejscu, toaletę oraz bezpłatny parking dla klientów. Dodatkowo, restauracja jest przyjazna dla grup, akceptuje płatności kartami kredytowymi i cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Zdobyła aż 97 recenzji na Google My Business, osiągając średnią ocenę 3.8/5.

Dla osób poszukujących przyjemnego miejsca na posiłek w urokliwej okolicy, Karczma przy Zamku w Liwie jest doskonałym wyborem. Zarówno lokalizacja, jak i atmosfera sprawiają, że jest to idealne miejsce na romantyczną kolację, rodzinny obiad czy spotkanie ze znajomymi.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść smaczne dania kuchni polskiej w przyjemnej atmosferze, nie wahaj się skontaktować z Karczmą przy Zamku w Liwie. Odwiedź ich stronę internetową lub zadzwoń pod numer 514220035 i zarezerwuj stolik już teraz!

Recenzje dla Karczma przy Zamku w Liwie

Karczma przy Zamku w Liwie - Liw
Damian Kowaluk
5/5

Przemiła obsługa, smaczne jedzenie, duże porcje.
Pomimo dużego obłożenia zostaliśmy sprawnie obsłużeni.
Uwaga, ważne, MOŻNA płacić kartą.
Ceny na 21.05.2023 Porcja zupy 10zł, kotlet schabowy z frytkami i surówką 35 pln, pierogi 19zł 😉

Karczma przy Zamku w Liwie - Liw
Marta _
2/5

Zamówiona golonka nie spełniła moich oczekiwań. Opieczona w jakiejś dziwnej przyprawie, za długo gotowana straciła cały swój urok. Kawałek mięsa z dobrą surówka i frytkami. Ogólnie prawie wszystkie potrawy podawane bez tacy-nie byłoby w tym nic dziwnego, ale podawanie zupy czy zapiekanki prosto z reki do klienta wyglądało dość dziwnie i mało higienicznego (miska była trzymana za rand a zapiekanka miała bardzo mały kartonik, ktory leżał w dłoni kelnerki. Sztućce dotrzymałam brudne, niedomyte, zostały wymienione.

Karczma przy Zamku w Liwie - Liw
waldi0055
2/5

Środek sezonu, niedzielne popołudnie. A tu pusto, cicho. Nic do zjedzenia. Po usilnych prośbach otrzymaliśmy marketowego schabowego. Plus frytki z torby. Marketowego ponieważ z 8 milimetrowego płatu mięsa nie uzyska się nic smacznego. I, takie też było. Niesmaczne. Raczej omijać to miejsce. No chyba, iż naprawdę mocny głód doskwiera.

Karczma przy Zamku w Liwie - Liw
Agnieszka Morawietz
5/5

Miła obsługa i dobre jedzenie
Ryba była bardzo smaczna , surówka domowej roboty tez bardzo dobra

Karczma przy Zamku w Liwie - Liw
Marta Puścion
3/5

Jedzenie barowe. Pod piwo może być ala żeby to jakoś smakowało i żeby chciało się specjalnie tam na obiad jechać to nie ? Herbata z tego wszystkiego była najlepsza ? Sympatyczne Panie i tyle ?

Karczma przy Zamku w Liwie - Liw
Kacper Królikowski
5/5

Bardzo dobre jedzenie dużo miejsca parkingowego obsługa miła jest tanio i można się najesć klimat bardzo fajny. Polecam to miejsce 😀

Karczma przy Zamku w Liwie - Liw
Jarosław Powaga
4/5

Pani bardzo niesympatyczna ,mąż chciał zamówić kawę, nie było światła więc nie zamówił ja skorzystałam z WC pani tam pracująca i nie pozwoliła woreczka po posprzątaniu po piesku wyrzucić do swojego kosza przy karczmie i wypomniała że skorzystałam z WC a woreczek wyrzucić gdzieś tam jak to określiła,dziwne to miejsce ,zioneło złością

Karczma przy Zamku w Liwie - Liw
LXvinterguy x
1/5

Frytki na talerzu z trzech różnych smażeń !!! Schabowy to totalna porażka ,w smaku wstrętny tona panierki smażony we frytownicy na fryzurze zamiast na patelni.Miejsce odstrasza na wejściu. Jest to jedyne miejsce w którym można coś zjeść ale naprawdę odradzam szkoda kasy.Nie dojechaliśmy do domku a rewolucja gotowa .Toaleta brudna ,zero jakiego kolwiek papieru...Menu ubogie i naprawdę wstrętne!!! ODRADZAM a sałatka zamkowa szok sałata lodowa 2 ćwiartki pomidora i 2 piórka cebuli zero sosu dno i wodorosty

Go up