Jodłowy Dwór - Jodłowa

Adres: Jodłowa 28a, 39-225 Jodłowa, Polska.
Telefon: 505797066.
Strona internetowa: jodlowydwor.com.
Specjalności: Restauracja, Noclegi ze śniadaniem, Obiekt przeznaczony do organizacji imprez, Hotel, Kuchnia polska, Sala weselna.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Jesz, ile chcesz, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Wymagana rezerwacja, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 568 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Jodłowy Dwór

Jodłowy Dwór to uroczy obiekt położony w miejscowości Jodłowa w Polsce. Znajduje się pod adresem Jodłowa 28a, 39-225 Jodłowa i można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 505797066. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej jodlowydwor.com.

Specjalnością Jodłowego Dworu są: Restauracja, Noclegi ze śniadaniem, Organizacja imprez, Hotel, Kuchnia polska, Sala weselna. Dodatkowo oferują ogródek, możliwość zamówienia na wynos, dostawę, dobre drinki, miejsca dla osób na wózkach, parking, toalety dostępne dla osób na wózkach, alkohol, jedzenie późnym wieczorem, kawę, koktajle, małe porcje, piwo, dania wegańskie, dania wegetariańskie, wino, śniadanie, późne śniadanie, obiad, kolację, katering, desery oraz wiele innych atrakcji.

Jodłowy Dwór cieszy się dobrą opinią, posiadając aż 568 recenzji na Google My Business. Średnia ocen wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Znajdujący się w malowniczej okolicy Jodłowy Dwór to idealne miejsce na romantyczny weekend, rodzinny wypad czy organizację przyjęcia. Z bogatą ofertą kulinarną i udogodnieniami dla gości, z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Jeśli szukasz miejsca na wyjątkową okazję, chcesz zorganizować przyjęcie weselne, spotkanie rodzinne lub po prostu zasmakować w tradycyjnych polskich potrawach, Jodłowy Dwór jest miejscem, które warto rozważyć.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować miejsce i cieszyć się niezapomnianym doświadczeniem kulinarnej podróży w Jodłowym Dworze!

Recenzje dla Jodłowy Dwór

Jodłowy Dwór - Jodłowa
Wiktoria Borcz
2/5

Obsługa miła i pomocna, a lokal ładny i elegancki.
To jednak tyle co można powiedzieć dobrego o tym miejscu. Jedzenie nie świeże. Mięso twarde, czuć było, że odgrzewane. Na studniówce pokój byl niepościelony.
Organizowanie tego typu imprez jak studniówka czy półmetek odradzam, ponieważ widać, że młodych ludzi nie traktują poważnie.

Jodłowy Dwór - Jodłowa
Marlena Momot
5/5

Bardzo polecamy to miejsce parom na wesele! Jesteśmy pod wrażeniem jak dobrze układała nam się współpraca z Jodłowym Dworem, a właściwie z managerkami. Panie mają dewizę „Nie mówimy nie” i faktycznie nie było dla nich rzeczy niemożliwych. Zawsze miłe i pomocne – tak jak i cała obsługa. Nie było żadnych kosztów ukrytych. Sala i otoczenie bardzo ładne, polecamy też drewnianą altanę na ślub cywilny ? Jedzenie pyszne. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na to miejsce i z dużą przyjemnością przeżyliśmy tam swoje wesele ?

Jodłowy Dwór - Jodłowa
Michał Bieniasz
2/5

Ogólnie to brzydko nie jest ale jedzenie tragedia miałem cały wieczór u nich na studniówce rewolucje

Jodłowy Dwór - Jodłowa
Paweł
5/5

Miejsce oceniam na 5/5 ❤️
W ubiegły weekend miałem przyjemność organizować tutaj swoje wesele - jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz organizacji na najwyższym poziomie.
Goście również byli zachwyceni przyjeciem oraz pobytem w hotelu.
Mogę z ręką na sercu polecić to miejsce Parom Młodym.
Serdeczne i szczególne podziękowania kieruję do Pani Manager oraz całej obsługi która zadbała o każdy detal w trakcie wesela.
Będziemy miło wspominać to miejsce jeszcze przez długi czas.

Jodłowy Dwór - Jodłowa
Aleksandra Gondek
5/5

Polecam bardzo Jodłowy Dwór na przyjęcie weselne. Współpraca z panią Dorotą oraz panią Justyną bezproblemową. Jedzenie przepyszne, goście bardzo zadowoleni. Nawet mimo drobnych problemów wywołanych przez pogodę wszystko udało się szybko rozwiązać. Serdecznie polecam 🙂

Jodłowy Dwór - Jodłowa
Michał Gawryś
5/5

korzystałem z restauracji. wyjątkowo smaczne i pięknie podane

Jodłowy Dwór - Jodłowa
MoNa
3/5

Obsługa na plus i atrakcje dla dzieci.
Niestety jeśli chodzi o jedzenie na przyjęciu, jestem bardzo nie zadowolona.Miesa, stare odgrzewane już kilka razy. Wszystko bardzo oszczędnie na stołach ( mimo,że cena została podniesiona i była moim zdaniem mocno wygórowana).
Niestety, ale to była moja ostatnia impreza w tym miejscu.

Jodłowy Dwór - Jodłowa
Agnieszka
5/5

Bardzo smaczne jedzenie, pięknie podane.

Go up