Hotel Rytwiany "Pałac" - Rytwiany

Adres: Artura Radziwiłła 19, 28-236 Rytwiany, Polska.
Telefon: 158647412.
Strona internetowa: hotelrytwiany.pl.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Siłownia, Basen, SPA, Kort tenisowy, Planowanie wesel.

Opinie: Ta firma ma 279 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Hotel Rytwiany "Pałac"

Hotel Rytwiany Pałac to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc noclegowych i rekreacyjnych w Polsce. Znajduje się pod adresem Artura Radziwiłła 19, 28-236 Rytwiany, Polska. oraz można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 158647412.

Na stronie internetowej hotelrytwiany.pl można zapoznać się z bogatą ofertą hotelu, która obejmuje noclegi ze śniadaniem, siłownię, basen, SPA, kort tenisowy oraz planowanie wesel.

Hotel Rytwiany Pałac cieszy się doskonałą opinią wśród gości, z czego świadczy 279 recenzji na Google My Business i średnia ocena 4.1/5. Goście chwalą wysoką jakość obsługi, komfortowe pokoje oraz bogate zaplecze rekreacyjne.

Położony w malowniczej okolicy, hotel oferuje nie tylko luksusowy wypoczynek, ale również możliwość aktywnego spędzenia czasu. Bliskość natury oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że Hotel Rytwiany Pałac jest idealnym miejscem na weekendowy wypad czy dłuższy pobyt.

Dla osób poszukujących relaksu i odprężenia, SPA oraz basen będą doskonałym wyborem. Natomiast dla miłośników aktywności fizycznej dostępna jest siłownia oraz kort tenisowy.

Jeśli szukasz miejsca na organizację wyjątkowego wydarzenia, takiego jak ślub, Hotel Rytwiany Pałac zapewnia kompleksową obsługę i piękne wnętrza, które sprawią, że każda uroczystość będzie niezapomniana.

Wszystkim zainteresowanym polecamy skontaktowanie się z hotelem poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie oraz zarezerwować niezapomniany pobyt w Hotelu Rytwiany Pałac.

Recenzje dla Hotel Rytwiany "Pałac"

Hotel Rytwiany
ann agnes
3/5

Tak naprawdę chciałem dać 3+ pokoje mają swoje lata lecz są czyste i wygodne . Jeśli chodzi o strefę spa hm ? bardzo duży wybór basen jacuzi sauna . Sauna super nagrzewa się fajnie , basen fajny ciepły w miarę , Jacuzi bardzo słabe ponieważ działa tylko jeden masażer plus w jacuzi smród stęchlizny doprowadza do odruchu wymiotnego po 5 minutach korzystania plus jest bardzo brudne i zaniedbane 🙁 a szkoda . Ceny w miarę adekwatne adekwatne do usług. Z jednej strony polecam z drugiej nie.

Hotel Rytwiany
Grzegorz Piekarski
4/5

Wszystko dobre. Można się dogadać z obsługą przy mniej typowych prośbach. Ciepłe, czyste pokoje. Jedynie restauracja w innym budynku co w zimne dni bywa uciążliwe.

Hotel Rytwiany
Małgorzata Kulpińska
1/5

Nie polecam. Wyposażenie pokoi zniszczone, pamiętające chyba czasy dawno minione. Ostatnia noc przed długa podróżą praktycznie nieprzespana- do hotelu przyjechała duża grupa na integrację. Głośna muzyka, wrzaski i tym podobne atrakcje. Nikt z obsługi nie uprzedził, że taka sytuacja będzie miała miejsce- przebywałam w hotelu 5 dób, zapłaciłam sporo pieniędzy a zostałam potraktowana jak gość drugiej kategorii. Nie skorzystam więcej.

Hotel Rytwiany
Grażyna Mikosz
4/5

Bardzo malowniczo położony hotel, w dużym parku. Obsługa przeurocza, pomocna, uśmiechnięta. Cisza, śpiewające za oknem ptaki, wiewiórki przymykające po drzewach. Warto się przespacerować po nieco zdziczałym parku. W kompleksie dostępne bezpłatnie: basen, sauna i jacuzzi. Odpłatnie można skorzystać z masażu (warto!). Kompleks serwuje obfite, urozmaicone śniadania w formie bufetu. Restauracja karmi smacznie, porcje są wystarczające i nie przesadzone, ceny umiarkowane.
Niestety pałac wymaga pilnego remontu i większej dbałości o szczegóły. Jest też łyżka dziegciu w tym garncu miodu: w łóżkach pod prześcieradła położono ceratę! POWAŻNIE!

Hotel Rytwiany
Tajemniczy Klient
5/5

Bardzo dobry hotel z basenem w ciszy. Cisza w pokojach, wygodne duże łóżka i solidne materace, można się perfekcyjnie wyspać. Miła obsługa, w restauracji rozsądny wybór dań.

Hotel Rytwiany
Edyta
5/5

Piękne miejsce,bardzo duzy teren na spacery ,mile widziane pieski,basen,bilard,sauna,siłownia. Bardzo miła obsluga,doradzi,pomoże. Jedzonko też bardzo dobre. Napewno tam wrócę (za rok bedziemy).
Pozdrawiamy.

Hotel Rytwiany
Ewa Piotrowska
4/5

Polecam, bardzo fajne miejsce w cudownej okolicy.

Hotel Rytwiany
Kari
2/5

Kiepskie miejsce. Chcieliśmy tam spędzic resztę urlopu, bo popsuła się pogoda, ale niestety wymienione na bookingu atrakcje to lipa. Jakuzzi jest popsute, rozlatuja się plastikowe elementy, pompa wyje, nie daje rady i włącza się tylko na 30 sekund
Mógłby jest ktoś umyć, bo strach tam wejść. Sauna pozamykana, nie działa, pewnie nie opłaca się uruchamiać dla małej liczby gości. Strefa spa nie istnieje. Pingpong porażka, paletki jakby ze śmietnika wyciągnięte, wszystkie popsute, piłeczki popękane. Powierzchnia stołu do bilarda krzywa. Jedzenie w restauracji bardzo przeciętne, wszystko odgrzewane. Śniadanie skromne, mięsne resztki z wczorajszego obiadu nieudolnie pokrojone na talerzu. Czajnik, który dostaliśmy do pokoju był w tragicznym stanie, brudny i zakamieniony na maksa. Osłona prysznica w lazience nie dolega do powierzchni wanny, co skutkuje kaluza na podłodze. Pojemniki z żelem i mydłem brudne, (od spodu też się sprząta) W nowej i starej części wszędzie jakieś skladziki mebli, krzesel, na recepcji, która nie istnieje w nowej czesci witaja zwalone na kupę krzesła. Czasem niewiele trzeba, żeby było lepiej. Wygląda to tak jakby nikomu się nie chciało ruszyć ręka, brak dobrego menagera. Hotel moim zdaniem nie zasługuje na 3 gwiazdki, cena za pobyt w żadnym razie nie jest adekwatna do poziomu jaki tam jest. Duze rozczarowanie, nie polecam. Kiepskie miejsce. Chcieliśmy tam spędzic resztę urlopu, bo popsuła się pogoda, ale niestety wymienione na bookingu atrakcje to lipa. Jakuzzi jest popsute, rozlatuja się plastikowe elementy, pompa wyje, nie daje rady i włącza się tylko na 30 sekund
Mógłby jest ktoś umyć, bo strach tam wejść. Sauna pozamykana, nie działa, pewnie nie opłaca się uruchamiać dla małej liczby gości. Strefa spa nie istnieje. Pingpong porażka, paletki jakby ze śmietnika wyciągnięte, wszystkie popsute, piłeczki popękane. Powierzchnia stołu do bilarda krzywa. Jedzenie w restauracji bardzo przeciętne, wszystko odgrzewane. Śniadanie skromne, mięsne resztki z wczorajszego obiadu nieudolnie pokrojone na talerzu. Czajnik, który dostaliśmy do pokoju był w tragicznym stanie, brudny i zakamieniony na maksa. W nowej i starej części wszędzie jakieś skladziki mebli, krzesel, na recepcji, która nie istnieje w nowej czesci witaja zwalone na kupę krzesła. Czasem niewiele trzeba, żeby było lepiej. Wygląda to tak jakby nikomu się nie chciało ruszyć ręka, brak dobrego menagera. Hotel moim zdaniem nie zasługuje na 3 gwiazdki, cena za pobyt w żadnym razie nie jest adekwatna do poziomu jaki tam jest. Duze rozczarowanie, nie polecam!

Go up