Hotel Restauracja Ada - Większyce

Adres: ul, Głogowska 1, 47-208 Większyce, Polska.
Telefon: 774722121.
Strona internetowa: hotelada.pl.
Specjalności: Hotel, Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 440 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Hotel Restauracja Ada

Hotel Ada to uroczy hotel zlokalizowany przy ulicy Głogowskiej 1, w Większycach, w Polsce. Z łatwością można do niego dotrzeć, ponieważ znajduje się w dogodnej lokalizacji. Hotel oferuje również restaurację, co pozwala gościom cieszyć się wygodnym i smacznym posiłkiem bez konieczności opuszczania obiektu.

Jedną z najważniejszych informacji, które warto podkreślić, jest numer telefonu do hotelu, który jest dostępny pod numerem 774722121. W przypadku jakichkolwiek pytań, rezerwacji lub dodatkowych informacji, personel jest zawsze gotowy do udzielenia pomocy.

Strona internetowa Hotel Ada, dostępna pod adresem hotelada.pl, jest doskonałym źródłem informacji dla potencjalnych gości. Na stronie można znaleźć informacje o pokojach, cenach, ofertach specjalnych i wiele więcej. Jest to wygodny sposób na zapoznanie się z hotelem przed podjęciem decyzji rezerwacyjnej.

Jedną z głównych specjalności Hotelu Ada jest obsługa gości. Personel jest znany z profesjonalizmu i troski o komfort i zadowolenie gości. Od chwili przybycia do momentu wyjazdu, goście mogą liczyć na wysoką jakość obsługi i przyjazną atmosferę.

Warto również wiedzieć, że Hotel Ada cieszy się dobrą reputacją wśród gości. Zdobył on aż 440 opinii na platformie Google My Business, co świadczy o popularności i zaufaniu, jakim cieszy się ten hotel. Średnia ocena wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez obiekt.

Z uwagi na dogodną lokalizację, wysoką jakość obsługi i pozytywne opinie od gości, Hotel Ada jest zdecydowanie godny polecenia. Jeśli szukasz komfortowego miejsca do odpoczynku i smacznych posiłków, warto skontaktować się z hotelem za pośrednictwem ich strony internetowej. Przejrzyj oferty, zapoznaj się z opiniami innych gości i dokonaj rezerwacji, aby cieszyć się wyjątkowym pobytem w Hotelu Ada.

Recenzje dla Hotel Restauracja Ada

Hotel Restauracja Ada - Większyce
Marta W
5/5

Warto zatrzymać się na obiad.Pierogi z mięsem pyszne, duże i pełne farszu. Schabowy soczysty a kurczak panierowany bardzo smaczny i swiezy. Kelnerka która nas obsługiwała bardzo uprzejma, taka obsługa dzisiaj to rzadkość. Jak będę po drodze to chętnie wrócę.

Hotel Restauracja Ada - Większyce
Maciej Nowak
5/5

Polecam ten hotel. Śniadania smaczne, tak samo jak obiady. Pokoje czyste i przytulne. Atmosfera hotelu pozytywna.

Hotel Restauracja Ada - Większyce
Majkel
5/5

Serdecznie polecam każdemu głodnemu bo warto się zatrzymać I zjeść pyszny obiad

Hotel Restauracja Ada - Większyce
Jarosław Krasnodębski
5/5

Byłem tam na jedną noc I było ok jak na ten standard dużym plusem jest kuchnia dania obłędnie smaczne

Hotel Restauracja Ada - Większyce
Dominika Podlewska
5/5

Bardzo dobre jedzenie, przepyszna szarlotka i miła obsługa, czysto i bardzo ładny taras

Hotel Restauracja Ada - Większyce
Anna Anna
4/5

RESTAURACJA: bardzo miła pani kelnerka, naprawdę sympatyczna i uśmiechnięta. Jedzonko polskie, tradycyjne, smaczne, ładnie podane, porcje takie że można się najeść 🙂 więc jak na spokojny rodzinny obiad, polecam 🙂

Hotel Restauracja Ada - Większyce
Marek kusak
5/5

Wnętrze robi naprawdę dobry klimat, super jedzenie w dobrej cenie, miła obsługa i idealna lokalizacja, pokoje przytulne i czyste. Jestem zadowolony.

Hotel Restauracja Ada - Większyce
Iwona Sikorska
4/5

Jedzenie dobre, ale nie wybitne tak jakby ugotowała babcia 🙂

Go up