Hotel Kosmonauty Bisek - Wrocław

Adres: Macieja Przybyły 22, 54-512 Wrocław, Polska.
Telefon: 713544747.
Strona internetowa: hotelkosmonauty.pl.
Specjalności: Hotel, Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 397 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Hotel Kosmonauty Bisek

Hotel Kosmonauty to doskonałe miejsce na pobyt w mieście Wrocław, Polska. Znajduje się pod adresem Macieja Przybyły 22, 54-512 Wrocław. Można skontaktować się z hotelem pod numerem telefonu 713544747 lub odwiedzić ich stronę internetową hotelkosmonauty.pl.

Hotel Kosmonauty specjalizuje się w zakwaterowaniu oraz posiada uznawaną restaurację. Jest to doskonałe miejsce dla osób poszukujących komfortowego i przyjemnego pobytu w Wrocławiu. Zlokalizowany w dogodnej części miasta, hotel oferuje wygodny dostęp do atrakcji turystycznych oraz punktów gastronomicznych.

Firma posiada imponującą liczbę recenzji na Google My Business - aż 397 opinii. Średnia ocen wynosi 4/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług. Goście chwalą hotel za przyjazną obsługę, wygodne pokoje oraz smaczne posiłki serwowane w restauracji.

Zdecydowanie warto rozważyć Hotel Kosmonauty podczas planowania pobytu w Wrocławiu. Dzięki doskonałej lokalizacji, wysokiej jakości usługom oraz pozytywnym opiniiom gości, można mieć pewność udanego i komfortowego pobytu.

Zachęcamy do skontaktowania się z hotelem poprzez ich stronę internetową hotelkosmonauty.pl, aby zarezerwować swój pobyt i cieszyć się wszystkimi udogodnieniami, jakie oferuje Hotel Kosmonauty w Wrocławiu.

Recenzje dla Hotel Kosmonauty Bisek

Hotel Kosmonauty Bisek - Wrocław
Mieszkaniec Wrocławia
1/5

Pracowałem w hotelu jako pracownik ochrony fizycznej z firmy Justus.
W hotelu na recepcji jak i w całym holu bardzo zimno jak na koniec listopada gdzie temperatura w nocy była minusowa , a w dzień 0
Klienci przychodzili z uwagami że w pokoju jest bardzo zimno , grzejniki są wyłączone i są zimne.
Ludzie mieli uwagi że za taką cenę muszą mieszkać w zimnych warunkach.
Właściciel tego obiektu pan
Adam B jest osobą bardzo oszczędną , na uwagi dotyczące przekazania pracy jak i pobytu w zimnych warunkach reaguje opryskliwie i nie miło. Sam musiałem siedzieć w nocy grubo ubrany w kurtce i szaliku.

Hotel Kosmonauty Bisek - Wrocław
Adaś
1/5

Witam serdecznie,
Nie polecam tego hotelu jako miejsca na spędzenie urlopu , w jakikolwiek sposób. Jest to obiekt zlokalizowany tuż przy lotnisku, słychać ruch lotniczy, tereny dosyć zanieczyszczone, obok hotelu znajduje się stacja paliw. Co do czystości to raczej nie wymaga komentarza, warunki sterylności są tutaj praktycznie w ogóle niezachowane, przeciętnie zadbane pokoje, nieświeża pościel. To zdecydowanie nie zasługuje na pochwałę jak na obiekt o standardzie" hotelu". Lokalizacja bardzo daleko od ważnych lokalizacji w mieście. Jedzenie, niestety, nie jest serwowane z przyzwoitością. Produ

Hotel Kosmonauty Bisek - Wrocław
Łukasz T
2/5

Hotel czasy świetności ma już dawno za sobą, jeżeli takowe kiedykolwiek posiadał.

Otrzymaliśmy pokój inny niż rezerwowaliśmy, plamy na dywanach, brudne okna.. w pokoju było czuć kanalizacją, brak ciepłej wody!! Brak gniazdek w pokojach(gniazdko pod lodówkę schowane), na korytarzu czuć silny zapach papierosów, teren dookoła ładny ale zaniedbany, parking dodatkowo płatny 25zł za dobę, czego dowiadujemy się dopiero po przybyciu do hotelowej recepcji.

Na plus jest lokalizacja obiektu.

Hotel Kosmonauty Bisek - Wrocław
Ilona Chmura
3/5

Cena nieadekwatna do najmu. Po 1 - miejsce na uboczu, plus - przy stacji paliw i greckiej restauracji. Ręcznik kąpielowy w dziurach co świadczy o zaniedbaniu wynajmującego. Na podłodze zastaliśmy już zdechłego ptaka Brakło pary ręczników i poduszki dla drugiej osoby. Łazienka z całości - bardzo ładna i wyposażona w kosmetyki oraz suszarkę. Pani z recepcji bardzo sympatyczna.

Hotel Kosmonauty Bisek - Wrocław
Edyta Kamińska
5/5

W dniu 01.07.2023 miałam okazję być w tym miejscu na specjalnej Sesji Naukowej poświęconej "45 Rocznicy Misji Generała Mirosława Hermaszewskiego do Stacji Kosmicznej Salut-6". Wszystko było perfekcyjne. Dopieszczony był każdy detal. Organizacja Sesji, wykłady, atmosfera - wszystko zorganizowane i poprowadzone perfekcyjnie, wręcz kosmicznie.
Piękne tereny zielone, na których znajduje się Hotel a w którym odbywała się Sesja, dodawały uroku. Dziękuję za bardzo cenną lekcję w Kosmos i za bardzo owocnie i miło spędzony dzień. Edyta

Hotel Kosmonauty Bisek - Wrocław
Marcin M.
5/5

Niesamowite miejsce. Może daleko od centrum, ale sielsko tu i spokojnie. Wokół duży teren do spaceru i relaksu. Hotel prowadzony przez pasjonatów. Jest rodzinnie i przytulnie. Klimat lotniczy i kosmiczny. Właściciel gawędziarz chętnie oprowadza po obiekcie o snuje piękne historie. Warto odwiedzić to miejsce.

Hotel Kosmonauty Bisek - Wrocław
zeus outtake
1/5

Pokoje czyste, dużo artefaktów z dziedziny kosmonautyki, ale cena za śniadanie kosmiczna, a na talerzu bieda, nie polecam.

Hotel Kosmonauty Bisek - Wrocław
Kamil Kieras
5/5

Mogę powiedzieć albo tylko albo aż tyle ze wspaniały człowiek który prowadzi ten hotel , cisza , spokój, piękne widoki , przepyszne jedzenie w restaracji . Ogromnie polecam , pobyt był udany i wrocimy tam jeszcze .

Go up