Hotel Cztery Brzozy - Kowale

Adres: Skromna 1, 80-180 Kowale, Polska.
Telefon: 666031444.
Strona internetowa: hotelczterybrzozy.pl.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem.

Opinie: Ta firma ma 580 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Hotel Cztery Brzozy

Hotel Cztery Brzozy to uroczy obiekt hotelowy zlokalizowany w miejscowości Kowale, Polska. Znajduje się pod adresem: Skromna 1, 80-180 Kowale. Można skontaktować się z hotelem pod numerem telefonu: 666031444. Więcej informacji na stronie internetowej: hotelczterybrzozy.pl.

Hotel Cztery Brzozy specjalizuje się w noclegach ze śniadaniem, zapewniając gościom komfortowy i przyjemny pobyt. Jego lokalizacja sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju i relaksu, jednocześnie pozostając blisko atrakcji turystycznych.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 580 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.2/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i komfortu, jakie oferuje Hotel Cztery Brzozy swoim gościom.

Dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca na nocleg w Polsce, Hotel Cztery Brzozy jest doskonałym wyborem. Jego piękna lokalizacja, wysoka jakość usług oraz pozytywne opinie gości sprawiają, że warto rozważyć pobyt w tym hotelu podczas podróży.

Zachęcamy do skontaktowania się z hotelem poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować swój pobyt i doświadczyć uroku Hotelu Cztery Brzozy osobiście.

Recenzje dla Hotel Cztery Brzozy

Hotel Cztery Brzozy - Kowale
Igor Piotr Przegrałek
4/5

Pokoje spore łóżka wygodne ale wąskie (przynajmniej te pojedyncze). Niestety na 2 piętrze przez całą noc słychać pojazdy jadące obwodnicą co może być uciążliwe

Hotel Cztery Brzozy - Kowale
Adrianna Sienkiewicz
2/5

Hotel ma bardzo dobrą lokalizację i parking. I tyle. Cena z kosmosu za pokój, za parking i śniadanie w stosunku do warunków na miejscu po prostu zwala z nóg. Czystość wątpliwa.
Świeżość produktów podanych na śniadanie podobnie. Nie polecam.

Hotel Cztery Brzozy - Kowale
Marek Migas
3/5

Uwaga na ceny! Wynajmowany pokój kolejny raz, może być dużo droższy.

Hotel Cztery Brzozy - Kowale
Maniu Tek
2/5

Pokoje w miarę, ale obsługa zostawia sporo do życzenia. Brak klimatyzacji w pokoju o tym standardzie to lekka przesada a przy otwarciu okna zapach z niedalekiej spalarni śmieci. Jak dla mnie cena nie adekwatna do jakości. Osobiście nie polecam.

Hotel Cztery Brzozy - Kowale
Rafal Kurzyna
4/5

Bardzo fajna lokalizacja. Hotel ok. Nieco drogi.

Hotel Cztery Brzozy - Kowale
Piotr Pawłowski
5/5

Bardzo polecam . Duże pokoje . Miła obsługa. Dobra lokalizacja.

Hotel Cztery Brzozy - Kowale
Izabella Violetta
3/5

Bardzo walczyłam o cenę pokoju. Dzwoniąc na recepcję otrzymałam cenę o 60 zł wyższą niż na booking. Pani zgodziła się zejść z ceny. Trochę niemiłe było to, że w hotelu byłam tylko ja i jeszcze jeden "pokój".
Duży parking na plus.
Minusy: w pokoju było zimno (styczeń 2023), bardzo małe poduszki, na osobę z recepcji musieliśmy długo oczekiwać.
Okolica nieciekawa.

Hotel Cztery Brzozy - Kowale
Joanna Jenta
1/5

Nie polecam hotelu dla podróżujących w okresach jesienno-zimowych. Hotel posiada pokoje w których przez izolacje okienne wlatuje zimne powietrze do pokoju. Kaloryfery oczywiście nie działają. Temperatura pokoju podczas mojego pobytu zeszła do takiej jaka była na zewnątrz, czyli 7 stopni Celsjusza. Obsługa chociaż wie o problemie to i tak wydaje te lodowate pokoje. Choroba murowana po pobycie. Do tego łazienka brudna z wadliwymi przedmiotami. Ściany jak kartki papieru, wszystko wszędzie słychać. Nie polecam i nigdy nie wrócę.

Go up