High Society - Bojszowy Nowe

Adres: Ruchu Oporu 177, 43-220 Bojszowy Nowe, Polska.
Telefon: 323289547.
Strona internetowa: highsociety.pl.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Alkohol, Piwo, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 90 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja High Society

High Society to restauracja zlokalizowana pod adresem Ruchu Oporu 177, 43-220 Bojszowy Nowe, Polska. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 323289547 lub odwiedzić ich stronę internetową highsociety.pl.

Specjalnością High Society jest restauracja, która oferuje wysokiej jakości dania oraz przyjemną atmosferę. Można tu skosztować różnorodnych potraw, a także skorzystać z szerokiej oferty alkoholi, w tym piwa. Lokal jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, oferując opcje na wynos oraz możliwość spożycia posiłku na miejscu.

Inne ważne informacje o High Society to możliwość zamówienia jedzenia na wynos, przyjazna atmosfera dla rodzin z dziećmi, oraz bogaty wybór alkoholi. Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiada aż 90 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4/5.

Dla osoby poszukującej restauracji, która oferuje wysoką jakość jedzenia, przyjazne warunki dla rodzin oraz szeroki wybór alkoholi, High Society może być doskonałym wyborem. Znajdując się w dogodnej lokalizacji, jest idealnym miejscem na spotkania towarzyskie, rodzinne obiady czy romantyczne kolacje.

Jeśli szukasz miejsca, które spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości, atmosfery i różnorodności menu, koniecznie odwiedź High Society. Skorzystaj z możliwości skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej High Society i skontaktowania się z nimi, aby doświadczyć wyjątkowej atmosfery i smaków, które oferuje ta renomowana restauracja.

Recenzje dla High Society

High Society - Bojszowy Nowe
Janusz i Grażyna
1/5

Ogromne rozczarowanie. Zamówiliśmy 2 zestawy z burgerami: country burger i cheese burger. Burgery jak z budki sprzed 20 lat. Bułka i mięso z zamrażarki, podgrzewane w mikrofali. Do tego niedogrzane i twarde. W cheese burgerze trzeba było szukać sera. W zestawie sałatka i przesolone frytki. 1 gwiazdka za obsługę.

High Society - Bojszowy Nowe
Krzysztof Szypula
1/5

Stare mięso i przesolone frytki , pewnie chcieli zabić posmak . Jedna gwiazdka za smaczną sałatka

High Society - Bojszowy Nowe
Mateusz Paszko
2/5

Zamówiłem spaghetti na ostro i dostałem sam makaron przyprawiony chilli, może miałem zbyt wygórowane wymagania oczekując jakiś sos czy mięso do tego makaronu i trzeba było spytać, ale 18 zł za sam makaron to lekka przesada. Nie polecam, druga gwiazdka tylko dlatego, że rzeczywiście było na ostro i piekło dwa razy.

High Society - Bojszowy Nowe
Adam Kozub
3/5

Po wynajęciu sali na Andrzejki okazało się, że ogrzewanie jest wyłączone (lub na 17 st.), z nagłośnienia nie możemy skorzystać a taka fanaberią, jak kula-disco weźmie za dużo prądu i też można sobie na nią najwyżej popatrzeć. Jedzenia nie kosztowałem, więc się nie wypowiem. Mam tylko nadzieję, że cała kuchnia nie jest w takim stanie, jak udostępniony nam czajnik bezprzewodowy, który wyglądał, jak wypożyczony na tą okazję z noclegowni.

High Society - Bojszowy Nowe
Wojciech Be
1/5

Omijać z daleka! Właścicielka naciąga klientów na dodatkowe koszty, najpierw wpłacasz zaliczkę a potem dowiadujesz się o ukrytych kosztach takich jak 300 zł za samo sprzątanie itp. Z takim cwaniackim podejściem ten biznes długo nie pociągnie. Wszystkie pozytywne opinie które ma to są te które dostała od swoich znajomych żeby podnieść jej statystyki! Nie polecam!

High Society - Bojszowy Nowe
Rafał Knopik
3/5

Bardzo fajny lokal. Jeden z nielicznych w tej okolicy. Obsługa miła choć czasami zdarza się ze osoba obsługująca chyba wstała lewa noga. Jedzenie dobre. Ceny umiarkowane. Największy minus, ze płatność karta od kwoty 20 złotych. W lokalu jak i w jego obrębie czysto i schludnie.

High Society - Bojszowy Nowe
Nytra Anraz
5/5

Pizza świetna, kebab też, duże frytki są serio DUŻE - jak nie jest się zajebiście głodnym to nie dasz rady zjeść nawet w dwie osoby. Ogólnie polecam

High Society - Bojszowy Nowe
Kacper Patrak
2/5

nie dobra pizza zamuwiłem 2 sosy dostałem 1 a i jeszcze chyba tą pizze odgrzewają bo dostałem w2 m i troche gumowate ciasto

Go up