Gringo - Mykanów

Adres: Słoneczna 41, 42-233 Mykanów, Polska.
Telefon: 607950999.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Swobodna atmosfera, Grupy.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Gringo

Gringo to restauracja zlokalizowana pod adresem Słoneczna 41, 42-233 Mykanów, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 607950999. Specjalizują się w kuchni meksykańskiej.

Inne ważne informacje o Gringo to możliwość skorzystania z usług na miejscu, dostawy, swobodna atmosfera oraz możliwość obsługi grup. Firma posiada 1 recenzję na Google My Business z średnią oceną 4/5.

Gringo to idealne miejsce dla miłośników kuchni meksykańskiej, którzy szukają autentycznych doznań smakowych w przyjaznej atmosferze. Znajduje się w spokojnej okolicy, co sprawia, że jest doskonałym miejscem na relaksujący wieczór z rodziną lub przyjaciółmi.

Jeśli szukasz restauracji z wyjątkowym menu i przyjazną obsługą, Gringo jest miejscem, które warto odwiedzić. Możesz również skorzystać z dostawy, jeśli wolisz cieszyć się ich smakołykami w zaciszu własnego domu. Średnia ocena 4/5 na Google My Business potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez tę restaurację.

Gringo zaprasza do skorzystania z ich usług zarówno na miejscu, jak i poprzez dostawę. Dzięki przyjaznej atmosferze i autentycznym smakom meksykańskim, z pewnością będziesz chciał/a tam wrócić. Nie czekaj dłużej i sprawdź ich ofertę już teraz

Recenzje dla Gringo

Gringo - Mykanów
Valerii Yatsenko
4/5

Go up