grill - Antonin

Adres: Antonin 29, 98-260 Antonin, Polska.

Specjalności: Grill.
Opinie: Ta firma ma więcej niż 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja grill

grill Antonin 29, 98-260 Antonin, Polska

Adres: Antonin 29, 98-260 Antonin, Polska.

Specjalności: Grill.

Opinie: Ta firma ma więcej niż 16 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 4.3/5.

Jeśli szukasz miejsca o wyjątkowej specjalności w grillowaniu, to Antonin 29 w Antoninie, Polska, jest idealnym miejscem dla Ciebie. Ta restauracja, która ma więcej niż 16 recenzji na Google My Business i średnią ocenę 4.3/5, jest znana ze swojego doskonałego grillowanego jedzenia i przytulnej atmosfery.

Antonin 29 znajduje się pod adresem Antonin 29, 98-260 Antonin, Polska. Jest to malownicza miejscowość położona w pięknej polskiej wsi. Restauracja jest łatwo dostępna i ma dogodne połączenia komunikacyjne. Jeśli jesteś w okolicy, warto odwiedzić Antonin 29 i spróbować wyjątkowych dań, które oferuje.

Specjalnością restauracji Antonin 29 jest grill. Kucharze specjalizują się w przygotowywaniu różnorodnych potraw z grillowanymi mięsami, rybami i warzywami. W menu znajdziesz wiele smakowitych opcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Każde danie jest starannie przygotowywane, aby zapewnić doskonały smak i satysfakcję dla każdego klienta.

Opinie na temat Antonin 29 są bardzo pozytywne. Klienci chwalą restaurację za wysoką jakość jedzenia, przyjazną obsługę i przytulną atmosferę. Średnia ocena 4.3/5 na Google My Business dowodzi, że Antonin 29 jest miejscem, które warto odwiedzić.

Jeśli jesteś fanem grillowanego jedzenia lub po prostu szukasz przyjemnego miejsca na smaczny posiłek, Antonin 29 jest doskonałym wyborem. Posiłek w tej restauracji to nie tylko kulinarna podróż, ale także doświadczenie pełne relaksu i satysfakcji. Przyjazna obsługa i urokliwa atmosfera sprawiają, że wizyta w Antonin 29 będzie niezapomnianym przeżyciem.

Nie wahaj się odwiedzić Antonin 29, aby cieszyć się wyjątkowymi grillowanymi daniami. Niezapomniane smaki, piękne otoczenie i doskonała obsługa czekają na Ciebie w tej restauracji. Przyjdź sam, z rodziną lub przyjaciółmi i delektuj się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej przyjemności. Antonin 29 zaprasza Cię na niezapomnianą podróż smakową.

Recenzje dla grill

grill - Antonin
Michał. K
3/5

Elegancka miejscówka ????,tylko wiata w złym miejscu co do ogniska,dym wali w oczy.

grill - Antonin
Abuizd M.
5/5

Dla nas to była końcówka spływu . Bardzo fajnie że jest takie miejsce na trasie spływu. Jedno ale.... kiedy ludzie zaczną zabierać ze sobą chlew po imprezach ? Czy to tak trudno wrzucić kilka puszek butelek i papierków do foliowego worka i zabrać do kajaka i do swojego samochodu. Każdemu miło by się siedziało gdyby obok nie było góry śmieci. Ech... Narodzie !

grill - Antonin
Michał Lamenta
5/5

Jest klimatyczna miejscówka nad Wartą polecam i koniecznie dbajcie o czystość bo to tam konieczne.... śmierci do auta

grill - Antonin
Seweryn Mer
4/5

Bardzo ciche i przyjemne miejsce , szkoda że Ci co przyjeżdżają tutaj nie sprzątają po sobie !

grill - Antonin
Darek 2625
4/5

Legancko, tylko dużo potuczonego szkła, mało ludzi szanuje to piękne miejsce

grill - Antonin
Boluś Cycu
4/5

Brak czystość...

grill - Antonin
Kamila Juszczak (Juka)
5/5

Świetnie

grill - Antonin
Piotr Nowicki
5/5

Spoko miejscówka????

Go up