GRANSS - Miastko

Adres: Małopolska 4, 77-200 Miastko, Polska.
Telefon: 731979787.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Obiad, Kolacja, Desery, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 131 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja GRANSS

GRANSS to popularna restauracja znajdująca się pod adresem Małopolska 4, 77-200 Miastko, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 731979787. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: facebook.com.

Specjalnością GRANSS jest serwowanie pysznych dań w przyjemnej atmosferze restauracji. Oferują oni dostawę, możliwość na wynos oraz miejsca dla osób na wózkach. Restauracja jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, zapewniając łatwe wejście oraz toaletę dostępną dla nich.

W menu GRANSS znajdują się alkohol, kawa, koktajle, małe porcje, piwo, obiad, kolacja, desery oraz wiele innych smakołyków. Restauracja oferuje również bar na miejscu, tworząc przytulną i swobodną atmosferę dla swoich gości.

GRANSS jest przyjazna dla rodzin, oferując menu dla dzieci i odpowiednią atmosferę dla najmłodszych. Firma posiada 131 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.4/5, co świadczy o ich zaangażowaniu w satysfakcję klientów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można dobrze zjeść w Miastku, GRANSS jest idealnym wyborem. Z bogatym menu, dogodną lokalizacją i przyjazną atmosferą, z pewnością będziesz zadowolony z wizyty w tej restauracji.

Zachęcamy do kontaktu z GRANSS poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik, zamówić jedzenie na wynos lub dowiedzieć się więcej o ich usługach. Nie zwlekaj i skorzystaj z ich oferty już dziś

Recenzje dla GRANSS

GRANSS - Miastko
Elżbieta Zuchniarek
1/5

Wchodząc na drzwiach powinno być napisane samoobsługa , chcąc coś zamówić nie dostaniesz karty musisz samemu podejs zamówić patrząc na wykręcanie twarze pań które się wulgarnie odzywają no i jeszcze usłyszałam żeusze odnieść talerze zapytałam czy też trzeba umyć usłyszałam że jak chcesz ...? Tak odpowiada do klienta osoba młodsza od mojego dziecka ?porażka . Szefostwo gdzie jesteście ?

GRANSS - Miastko
Aneta Zakrzewska
5/5

Przepyszne jedzenie. Pizza jedna z lepszych jaką jadłam. Będąc w Miastku na pewno o jeszcze tu zawitamy.

GRANSS - Miastko
Mateusz
1/5

Zamawiałem pizze i pani powiedziała 15min czekałem 25min i dała mi pizze hawajską ps. Nie nawidze kukurydzy na pizzy

GRANSS - Miastko
Tomasz Bd
1/5

Ten rożek i kapsalon z ich nowym mięsem kraftowym to dramat nie wiem co tam się stało na kuchni ?

GRANSS - Miastko
Wojtek Jabłonowski
1/5

Obsługa chamska (pani pracuje chyba z przymusu) drogo i średnio smacznie, już kebab w Kępicach robi większą robotę. Nie pozdrawiam.

GRANSS - Miastko
Agnieszka Zakrzewska
5/5

Estetyczne miejsce z pysznym jedzeniem, które po raz kolejny mnie nie zawiodło, Pani z obsługi sympatyczna i cierpliwa. Ze względu na odległość bywam rzadko ale jak zawsze jestem zadowolona . Polecam

GRANSS - Miastko
Adriana Jóźwiak
5/5

Będąc w pracy w Miastku co jakiś czas od Was zamawiam i muszę przyznać, że macie dobre jedzonko! 🙂
Pizza rewelacja!
Makaron po koreańsku petarda!
Cieszę się, że mam skąd zamówić ?
Polecam!

GRANSS - Miastko
obiekt westchnien
3/5

Pizza ok, klimat lokalu w porzadku, ale obsługa tragedia… Pani za karę pracuje

Go up