Golden Kebab - Tułowice

Adres: Porcelanowa 6A, 49-130 Tułowice, Polska.
Telefon: 578554586.

Specjalności: Doner kebab.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja, Płatność tylko gotówką.
Opinie: Ta firma ma 80 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Golden Kebab

Golden Kebab to popularna restauracja specjalizująca się w Doner kebab, znajdująca się pod adresem Porcelanowa 6A, 49-130 Tułowice, Polska. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 578554586.

Restauracja oferuje wiele udogodnień, takich jak Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Toaleta, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja, Płatność tylko gotówką.

Według opinii użytkowników, Golden Kebab cieszy się dobrą reputacją, zyskując aż 80 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.7/5, co świadczy o zadowoleniu klientów z oferowanych dań.

Dla osób poszukujących smacznej i szybkiej przekąski, Golden Kebab jest idealnym miejscem. Zlokalizowany w dogodnej okolicy, zapewnia łatwy dostęp dla osób poruszających się na wózkach. Z bogatym menu i przyjazną atmosferą, restauracja ta z pewnością zasługuje na uwagę.

Jeśli szukasz miejsca na obiad, kolację lub po prostu chcesz skosztować autentycznego kebaba, Golden Kebab jest miejscem, które warto odwiedzić. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i zarezerwować stolik na wyjątkową kulinarną podróż.

Recenzje dla Golden Kebab

Golden Kebab - Tułowice
Monika K.
4/5

Oj, nie ma co narzekać, to i tak jeden z lepszych kebabów jakie ostatnio jadam. Czasami trochę za słone mięso, czasami pomylą zamówienia, ale mam nadzieję, że załoga się doszkolić i będzie dobrze.

Golden Kebab - Tułowice
Filip Nowak
5/5

Kebab mega! Mięso idealne, sosy pyszne oraz chrupiące ciasto! Trudno dogadać się z obsługą, ponieważ to obcokrajowcy, ale do przeżycia. Bardzo klimatycznie i na dworze są ławeczki 🙂
Czytając opinie bardzo się dziwię, że taki zły lokal czy jedzenie przypalone...

Golden Kebab - Tułowice
Izabela Walków
2/5

Bardzo słaby kebab. Sos słabej jakości, mięso również, choć ciężko ocenić gdyż prawie go nie było, surówka sucha. Nagetsy to już szkoda słów wogole nie zdatne do jedzenia. Obsługa prawie nie rozumie po Polsku oraz nie umie liczyć.

Golden Kebab - Tułowice
Kasia Bolechowska
5/5

Bardzo dobry kebab, jak dla mnie najsmaczniejszy w okolicy.
Dziwię się, czytając opinie co niektórych osób. Jadłam tam kilka razy i za każdym razem kebab był świeży, gorący i pyszny. Polecam

Golden Kebab - Tułowice
Lukas
2/5

A wiec tak… gościu okej… żarcie mówię z ręka na sercu… porazka… mięso niepierwszej świeżości… placek surowy… jeszcze mówię największy jaki masz… zrób go najlepiej jak potrafisz… nie dodaje nigdy komentarzy ale dawno takiej porażki nie jadłem. A na dodatek pierwszy raz mnie bebechy bolały… dam 2/10 :/ nigdy więcej. .Lepiej sobie odpuścić i wybrać się np do Nysy czy prudnika na prawdziwego kebsiora ! Pozdrawiam…

Golden Kebab - Tułowice
Paweł
1/5

Krótko mówiac kebab bez mięsa.Człowiek idzie żeby zjeść mięso a dostaje prawie same frytki w kubełku a w rollo placka więcej jak mięsa

Golden Kebab - Tułowice
Marcin Byk
5/5

Kubełek smaczny, nic nie przypalone, Miła obsługa.

Golden Kebab - Tułowice
Melisa
5/5

Kebab bardzo dobry i chrupiący, ceny adekwatne do rozmiarów i rodzajów, zawsze jestem zadowolona. Miejsce jednak zlokalizowane w miejscu ciężkim do odnalezienia przez nowych klientów

Go up