Garnek Wieleń - Wieleń

Adres: Plac Kościuszki 6, 64-730 Wieleń, Polska.
Telefon: 575279195.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Małe porcje, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 81 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Garnek Wieleń

Garnek Wieleń to restauracja położona pod adresem Plac Kościuszki 6, 64-730 Wieleń, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 575279195. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej facebook.com.

Garnek Wieleń jest znany ze swojej swobodnej atmosfery i szerokiej oferty dań. Restauracja oferuje małe porcje, obiady i kolacje, a także możliwość zamówienia jedzenia na wynos. Mają parking dostępny dla osób na wózkach oraz usługę płatności mobilnych NFC.

Inne ważne informacje o Garnek Wieleń to odpowiedniość dla dzieci, możliwość płatności kartami debetowymi i kredytowymi, a także obsługa grup. Restauracja jest doceniana przez klientów, co potwierdza 81 recenzji na Google My Business i średnią opinię 4.7/5.

Dla osób poszukujących przyjemnego doświadczenia kulinarne w kameralnej atmosferze, Garnek Wieleń jest idealnym miejscem. Z ich różnorodnym menu, możliwością zamówienia na wynos oraz dogodną lokalizacją, warto odwiedzić tę restaurację zarówno na obiad, jak i na kolację.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Garnek Wieleń facebook.com i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub zamówić jedzenie na wynos. Niezapomniane doznania kulinarne czekają na Ciebie

Recenzje dla Garnek Wieleń

Garnek Wieleń - Wieleń
Piotr Abramek
5/5

Zdjęcia nie oddają smaku potraw, a jest naprawdę pysznie i domowo. Dania świetnie doprawione, naprawdę chce się wracać. Zaglądam za każdym razem kiedy jestem w okolicy. Świetny stosunek jakości do ceny. Za 21 PLN można się naprawdę porządnie i uczciwie najeść. Polecam w 100%

Garnek Wieleń - Wieleń
Klaudia Wid
5/5

Obsluga bardzo mila i sympatyczna, jedzenie pyszne i swieze, porcje ogromne, ceny bardzo dobre, szczerze i z calego serca polecam to miejsce. Oby wiecej takich jadlodajni jak ta!

Garnek Wieleń - Wieleń
karolina Sobotek
5/5

Miła obsługa, duży wybór, jedzenie pyszne.

Garnek Wieleń - Wieleń
Piotr
5/5

Jedzenie bardzo smaczne. Przemiła obsługa i super klimat. Polecam ?

Garnek Wieleń - Wieleń
Kamil Wesołowski
5/5

Polecam to miejsce każdemu, szukałem czegoś na trasie żeby zjeść na szybko i trafiłem idealnie, ceny zaskakująco niskie a a jedzenie bardzo smaczne

Garnek Wieleń - Wieleń
Marcin G
5/5

Moja opinia jest dla wszelkich krytyków. Spróbujcie zjeść gdziekolwiek w Wielkopolsce równie dobry posiłek za tak małe pieniądze. Moim zdaniem niemożliwe. Obsługa przemiła i bezproblemowa. Dałbym kilka gwiazdek więcej, gdyby to było możliwe.

Garnek Wieleń - Wieleń
Tomasz S.
2/5

Zamówiłem podwójne danie to znaczy dwa kotlety drobiowe pani obsługująca wydała mi dwa kotlety z jedną porcją surówki i bez kaszy której nie chciałem spodziewałem się że będzie jakaś rekompensata że kaszy nie chce a surówki należą się dwie niestety zapłaciłem za dwa pełne dania a dostałem dwa kotlety i jedno Danie kiedy prosiłem o pozostałą surówkę z obiadu nie otrzymałem bo się nie należy przykre

Garnek Wieleń - Wieleń
Olo Joseff
5/5

Obiadki bardzo smaczne.
Polecam gorąco

Go up