Friends Kebab Cieszanów - Cieszanów

Adres: Rynek 4, 37-611 Cieszanów, Polska.
Telefon: 537029796.

Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu.
Opinie: Ta firma ma 28 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Friends Kebab Cieszanów

Friends Kebab Cieszanów to popularna restauracja z kebabami, położona przy Rynek 4, 37-611 Cieszanów, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 537029796. Specjalnością lokalu są oczywiście pyszne kebaby. Warto zauważyć, że restauracja oferuje zarówno opcję na wynos, jak i możliwość spożycia posiłku na miejscu.

Inne ważne informacje o Friends Kebab Cieszanów to to, że firma posiada 28 recenzji na Google My Business, co świadczy o jej popularności i zadowoleniu klientów. Średnia ocena wynosi imponujące 4.5/5, co potwierdza wysoką jakość serwowanych potraw.

Jeśli szukasz miejsca na szybki i smaczny posiłek w Cieszanowie, Friends Kebab to doskonały wybór. Dzięki dogodnej lokalizacji na Rynku, restauracja jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów. Znajduje się w samym centrum miasta, co sprawia, że jest idealnym miejscem na przerwę w podróży lub na spędzenie miłego wieczoru z przyjaciółmi.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Friends Kebab Cieszanów, gdzie można zapoznać się z pełnym menu, godzinami otwarcia i aktualnymi promocjami. Nie wahaj się skontaktować z restauracją, aby zarezerwować stolik lub złożyć zamówienie na wynos. Niech smak kebaba z Friends Kebab Cieszanów zachwyci Cię swoją jakością i świeżością!

Recenzje dla Friends Kebab Cieszanów

Friends Kebab Cieszanów - Cieszanów
Mateusz Palak (ch3st3r)
1/5

Ostatni raz zamawiałem jedzenie z tego miejsca. Dzisiaj podczas jedzenia trafiłem na DWIE KOŚCI, DWIE, a kebaba nawet nie zjadłem do połowy. Mięso śmierdzące, nieświeże, OGÓLNIE NIE POLECAM.

Friends Kebab Cieszanów - Cieszanów
mundzix205
4/5

Bar "Friends Kebab" otwierał się dość długo, ale było warto czekać. Jedzenie jest bardzo smaczne. Jedyne zastrzeżenia mam do mięsa wołowego/baraniny - jest to tak zwany pasztet, ale poza tym wszystko inne smakuje dobrze. Tortilla jest chrupka i dobrze wypieczona, a sosy idealnie podkreślają smak. Innym unikatowym daniem z karty są frytki z posypką paprykową. Są one chrupkie na zewnątrz, ale miękkie w środku, a posypka idealnie podkreśla smak i dodaje słodkości. W porównaniu ilości do ceny, wypadają one dobrze, bo za 8 zł dostajemy dość dużą porcję frytek. Minusem jest to, że panowie z Bangladeszu niezbyt potrafią mówić po polsku, ale zawsze się jakoś dogada. Podsumowując, kebab jest dobry, poza mięsem wołowym/baraniną, a frytki też są dobre. Jednak panowie na pewno powinni nauczyć się języka polskiego. Dziękuję i pozdrawiam.

Friends Kebab Cieszanów - Cieszanów
Oskar Guźniczak
5/5

Długo czekaliśmy na otwarcie , ale myślę , że było warto . Kebab smaczny , sałatki świeże , mięso dobrej jakości . Często odwiedzam , a jedynym mankamentem jest obsługa, która nie zawsze rozumie co się do nich mówi , przez co niejednokrotnie dłużej składałem zamówienie niż na nie czekałem . Generalnie polecam

Friends Kebab Cieszanów - Cieszanów
Patrycja Rogalska
2/5

Bardzo dużo pity zawiniętej w środku, dużo kapusty.

Mało mięsa ,
Sos majonezowy, zbyt duża ilość co dawało słodki smak kebaba (nie dało się tego jeść) .
Szkoda że nie ma sosu czosnkowego.

Friends Kebab Cieszanów - Cieszanów
quankimador xx
3/5

Długi czas oczekiwania mimio kilku zamówień obsługa miła ale mięso dramat gomowe a 2 pasztetowe rozwalajce sie bez smaku w ogóle nie porównywalne do tego co jest w lubaczowie sorowka też dziwna na plus był dobrze nie rozwalająca się pita dobrze przypieczona

Friends Kebab Cieszanów - Cieszanów
Olek Miazga
5/5

Mięso słone i była surówka wiem tak mogę powiedzieć że dobra naleśniki chrupiący pan mówił po polsku ale cicho i cola cola

Friends Kebab Cieszanów - Cieszanów
Dawid
5/5

Polecam, dobre kebaby.
Fajnie, że otworzyli swój oddział w Cieszanowie, bynajmniej jest miejsce w którym może coś konkretnego zjeść.

Friends Kebab Cieszanów - Cieszanów
Rafał Rogowski
3/5

Kebab ok, ale olej do frytek zdecydowanie trzeba wymieniać częściej.

Go up