FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. - Ryczywół

Adres: Marcinkowskiego 2, 64-630 Ryczywół, Polska.
Telefon: 516024636.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Parking dostępny dla osób na wózkach, Alkohol, Piwo, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 55 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja FASTFOOD VERONA, Niedbalska W.

FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. to restauracja zlokalizowana pod adresem Marcinkowskiego 2, 64-630 Ryczywół, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 516024636.

Specjalizuje się w fast food, oferując różnorodne dania na wynos, na miejscu oraz z dostawą. Dodatkowo, restauracja zapewnia parking dostępny dla osób na wózkach, serwuje alkohol i piwo, a także tworzy przytulną, swobodną atmosferę dla swoich gości. Obsługuje również grupy oraz akceptuje płatności kartą kredytową.

Ta firma zyskała uznanie wśród klientów, zdobywając aż 55 recenzji na Google My Business. Średnia ocen wynosi 3.1/5, co wskazuje na zróżnicowane opinie klientów.

FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. to idealne miejsce dla osób poszukujących szybkiego i smacznego posiłku. Zlokalizowana w dogodnym miejscu, restauracja oferuje wygodne warunki, dostosowane także dla osób poruszających się na wózkach.

Jeśli szukasz miejsca na szybki posiłek w przyjemnej atmosferze, warto odwiedzić FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. Skontaktuj się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub zamówić dostawę do domu.

Recenzje dla FASTFOOD VERONA, Niedbalska W.

FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. - Ryczywół
Paulina Burdasz
5/5

Polecamy!!! pizza bardzo smaczna co najważniejsze dojechała mega gorąca. Na Pewno jeszcze skorzystamy☺️

FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. - Ryczywół
Kamil ziom
1/5

Dobra pizza ale pieczarki wyglądały mizernie, ser też troszkę przypalony. Pani która obsługuje chyba trochę wystraszona klientów bo ani proszę ani dziękuję. Po zamówieniu odeszła bez słowa tak samo po wydaniu pizzy na lade
Rok później (2022) pizza niezbyt dobra ciasto grube i niedopieczone a pieczarki surowe. Zamiast koncentratu słodki najtańszy keczup...

FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. - Ryczywół
Anna Lusiewicz
3/5

Pizza jest na 6 . Smaczna. Ale niestety wystrój tego miejsca pozostawia wiele do życzenia... Brudno , ponuro , pusto, wiadra z mopem na widoku obok lodówek w części jadalnej. Porażka . Wszyscy biorą tam tylko na wynos , nie dziwię się .

FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. - Ryczywół
Janusz Krzywkowski
4/5

Drodzy Panstwo. Czytam komentarze i uwazam ze sa malo obiektywne. Zamowilismy pizze i naprawde komentarze nie przekladaja sie na smaki. Sa pizze ktore smakuja bardziej lub mniej. Daje solidne 7 na 10. Pozdrawiam

FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. - Ryczywół
k s
1/5

Pizza z salami podobnym czymś szczerze nie polecam gorszej dawno nie jadłem.

FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. - Ryczywół
Karolina K.
1/5

Okropna pizza, pieczarki surowe, szynka najtansza i na dodatek w ilości jak na lekarstwo, ser chyba najtańszy, nie dało się tego zjeść. Od spodu nie wypieczona , boki poprzypalane( ale to chybs był bród z blachy) . Lepiej było kupić w biedronce Giuseppe i upiec w piekarniku.
NIE POLECAM !!!

FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. - Ryczywół
Weronika Żak
1/5

Okropne doświadczenie kulinarne ? wszystko mrożone, w kubełku frytki surowe, mięso bez smaku. Hamburger marny, mięso też mrożone, kupne sosy. Brak higieny, jedzenie robione bez rękawiczek!

FASTFOOD VERONA, Niedbalska W. - Ryczywół
Maciej Antoniewicz
1/5

Coś okropnego, wszystko bez smaku, sos można porównać do wody, wszystko na dole jedzenia. Warzywa to sama kapusta a mięso z kurczaka blade jak opakowanie w którym się znajduje. Jednym słowem porażka, nie polecam, chyba że ktoś chce zjeść na pół niezrobione mięso z kapustą.

Go up