Epoka Club - Kobyla Góra

Adres: Tomasza Sikorskiego 8, 63-507 Kobyla Góra, Polska.
Telefon: 534618848.

Specjalności: Pub.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Na wynos, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie, Koktajle, Piwo, Wino, Toaleta, Swobodna atmosfera, Możliwa rezerwacja.
Opinie: Ta firma ma 135 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Epoka Club

Epoka Club to popularny pub zlokalizowany pod adresem Tomasza Sikorskiego 8, 63-507 Kobyla Góra, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 534618848. Ta firma jest znana z szerokiej oferty alkoholi i jedzenia.

Specjalnością Epoka Club jest pub. Oferują również dostawę, możliwość zamówienia na wynos oraz mają udogodnienia dla osób na wózkach. Atmosfera jest swobodna, a możliwa jest rezerwacja miejsca.

Ta firma ma 135 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.6/5. To miejsce cieszy się popularnością wśród lokalnej społeczności i turystów.

Epoka Club zapewnia bogaty wybór alkoholi, w tym wysokoprocentowych, oraz różnorodne dania, koktajle, piwo i wino. Mają również toaletę dla gości.

Dla osób poszukujących relaksującego wieczoru z dobrym jedzeniem i napojami, Epoka Club jest idealnym miejscem. Ich przyjazna atmosfera i różnorodność menu sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli szukasz miejsca na spotkanie ze znajomymi, wieczór na mieście lub po prostu chcesz się zrelaksować przy dobrym jedzeniu i napojach, Epoka Club jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie.

Recenzje dla Epoka Club

Epoka Club - Kobyla Góra
Piotr Szymczak
1/5

Słaby klub, brak ludzi w sobotę :/

Epoka Club - Kobyla Góra
Krzychu
4/5

Wpadam gdy są fajne koncerty. Ogólnie lubię tam wpadać tylko awanturnicy psują klimat ale ochrona daje radę. Ostatnio byłem zawiedziony gdy na głównej sali na parkiecie było dużo szkła rozbitego. Ludzie tylko odsuwali je nogami od siebie a obsługi nie było.

Epoka Club - Kobyla Góra
Damian Grzesiak
1/5

Przy barze z chłopakami zamówiliśmy 4 x 50ml zostawiłem na blacie 100zł barman wydał 6zł. Zapytałem gdzie reszta?. Powiedział że wydał 6zl bo dałem 50zl. Powiedziałem, że dałem 100 ale on twardo twierdził, że 50. Chamstwo i skurwy... Nie polecam. Złodzieje!!!

Epoka Club - Kobyla Góra
Piotr Janas
4/5

Rok 2001. 2002 to były imprezy do białego rana dj mara. pozdrawiam Żanetę z miejscowości Marcinki.pozdrawiam tych którzy w tych czasach się bawili epoka.

Epoka Club - Kobyla Góra
Elżbieta Czyż
1/5

Daje 1 Gwiazdke. Wystrój Ok Muzyka Ok
Niestety nie mogę wyrazić pozytywnej opini
Ponieważ Bardzo Rozczrowałysmy się z obslugi. Pierwszy Drink Placilysmy 14zl Następny 15zl. Co drink To mniej było w szklance. Poprosilam Barmana o dolanie Coli
Owszem dolal ale zażyczył sobie 2zl. Po prostu śmiech na sali!! We Wrocławiu w tej cenie jest normalny drink bez zaproszenia się o dolanie czego kolwiek bo drink w sam w sobie powinien być pełny. Już nie chodzi mam o te 2zl tylko o zasady każdy liczy jak chce i leje ile chce. Pani Barmanka nie robiła problemu kiedy poprosiliśmy o dolanie Coli
Im bardziej będzie człowiek Pijany tym bardziej będzie wykorzystany!!!!

Epoka Club - Kobyla Góra
Lukasz Wieczorek
5/5

Dobra zabawa do białego rana

Epoka Club - Kobyla Góra
D-woods
5/5

Naprawdę fajna muza. Na górze grają disco i dance a na dole house,techno i trance. Aż dziw bierze,ze nieraz jest tam mało ludzi.. Aa dla głodnych mega buła ze ,,świerzonka'' lub frytki w budce przed klubem (bardzo dobre jedzenie) POLECAM!!

Epoka Club - Kobyla Góra
Anna Nowacka
4/5

Raz tam byłam, z opowieści znajomych jest to fajna dyskoteka, ja akurat trafiłam na taki dzień że o 23 był praktycznie pusty parkiet, więc pojechaliśmy do Czekanowa

Go up