Dworek Kujawski - Bytoń

Adres: Bytoń 64D, 88-231 Bytoń, Polska.
Telefon: 695379907.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Na wynos, Na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Małe porcje, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Toaleta, Wi-Fi, Wi-Fi, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Wymagana rezerwacja, Możliwa rezerwacja, Płatność tylko gotówką, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 161 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Dworek Kujawski

Dworek Kujawski to urocza restauracja położona w miejscowości Bytoń, na adresie Bytoń 64D, 88-231 Bytoń, w Polsce. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 695379907. Jest to miejsce, które zachęca do odwiedzenia zarówno na miejscu, jak i na wynos. Posiada specjalności kuchni, w tym dania wegańskie i wegetariańskie, serwowane w formie śniadań, obiadów, kolacji, deserów oraz kateringu. Restauracja oferuje także alkohol, w tym alkohol wysokoprocentowy oraz kawę.

Co wyróżnia Dworek Kujawski to przyjazna atmosfera dla całej rodziny, grup oraz osób transpłciowych i LGBTQ+. Miejsce jest przystosowane dla osób na wózkach, z dostępnym parkingiem, toaletą oraz wejściem. Dodatkowo oferuje możliwość rezerwacji, jednak płatność jest przyjmowana tylko gotówką. Jest to również dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, z krzesełkami do karmienia i specjalnym menu dla najmłodszych.

Dworek Kujawski cieszy się dobrą opinią wśród klientów, posiadając aż 161 recenzji na platformie Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.7/5, co świadczy o wysokiej jakości usług i jedzeniu oferowanym przez restaurację.

Jeśli szukasz przytulnego miejsca z bogatym menu, przyjaznym dla całej rodziny oraz osób o różnych preferencjach żywieniowych, to Dworek Kujawski jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować miejsce na niezapomniany posiłek w miłej atmosferze.

Recenzje dla Dworek Kujawski

Dworek Kujawski - Bytoń
Dominika Klauze
5/5

świetne miejsce, jedzenie przepyszne, wszędzie jest czysto, przemiła obsługa polecam każdemu ❤️

Dworek Kujawski - Bytoń
ZESPÓŁ MISTER
5/5

Super obsługa dobre jedzenie Polecamy

Dworek Kujawski - Bytoń
M K
1/5

Miejsce jeszcze nie najgorsze. Jedzenie całkiem dobre, jednak w okresie pandemii podawanie gościom soli i pieprzu na stół w tzw. "dwojaczku" jest nieporozumieniem. Ponadto właściciele zapominają iż wizytówką może być toaleta.

Dworek Kujawski - Bytoń
Marcin Kijewski
5/5

Bardzo przyjazne, czysto , schludnie, bardzo miła obsługa i smaczne, pyszne jedzonko

Dworek Kujawski - Bytoń
Lidia Jaskuła
5/5

Rewelacyjne miejsce - wspaniała Pani Właścicielka, która czuwa, aby wszystko funkcjonowało jak w szwajcarskim zegarku. Pokoje super wysprzątane, jedzenie przepyszne, Zespół przemiły. Pozdrawiamy całą Super Załogę Dworku Kujawskiego!

Dworek Kujawski - Bytoń
Tadeusz Lewandowski
5/5

Super miła atmosfera. Bardzo dobre jedzenie. Rewelacyjna zabawa.

Dworek Kujawski - Bytoń
Łukasz Witczak
5/5

Polecam. Przepyszne jedzenie. Miła obsługa.

Dworek Kujawski - Bytoń
Emilia XY
5/5

Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa!

Go up