Dworek Emilii - Wieliczka

Adres: Tomaszkowice 440, 32-020 Wieliczka, Polska.
Telefon: 122507909.
Strona internetowa: dworekemilii.pl.
Specjalności: Restauracja, Obiekt przeznaczony do organizacji imprez, Hotel.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na miejscu, Dostawa, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Jesz, ile chcesz, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, To miejsce oferuje dania wegańskie, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 638 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Dworek Emilii

Dworek Emilii to restauracja, obiekt przeznaczony do organizacji imprez oraz hotel usytuowany w Tomaszkowicach, przy adresie Tomaszkowice 440, 32-020 Wieliczka, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 122507909 lub odwiedzić ich stronę internetową dworekemilii.pl.

Dworek Emilii specjalizuje się w restauracji, organizowaniu imprez oraz zapewnianiu zakwaterowania w swoim hotelu. Dodatkowo oferuje ogródek, dostawę, kominek oraz udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach, takie jak parking, toaleta i wejście dostępne dla nich. W menu znajdziemy szeroki wybór dań, w tym wegańskich i wegetariańskich, oraz bogatą ofertę alkoholi, deserów, kawę, koktajle, piwo i wino. Lokal jest przyjazny dla rodzin, oferując krzesełka do karmienia, menu dla dzieci i miejsca siedzące.

Według opinii na Google My Business, Dworek Emilii cieszy się dobrą reputacją, z 638 recenzjami i średnią oceną 4.3/5. Klienci chwalą atmosferę lokalu, jakość jedzenia oraz obsługę.

Jeśli szukasz miejsca na romantyczną kolację, organizację imprezy rodzinnej czy po prostu chcesz zatrzymać się na noc podczas podróży, Dworek Emilii jest doskonałym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby dokładnie dowiedzieć się o ofercie i zarezerwować miejsce na wizytę.

Recenzje dla Dworek Emilii

Dworek Emilii - Wieliczka
Anna Zielińska-Górka
5/5

Organizowałam tu imprezę urodzinową. Jedzenia było mnóstwo i bardzo dobre. Moi goście (nawet z branży gastronomicznej) bardzo chwalili jedzenie. Wszystko było przygotowane bardzo elegancko i ze starannością, nawet więcej niż się umawialiśmy. Obsługa przemiła. Toalety czyste. Z pokoi goście nie korzystali i żałowali, gdyż przestraszyli się tych, jak widać, fałszywych opinii, bo nie ma się do czego przyczepić. Polecam serdecznie, na pewno następną imprezę zorganizuję właśnie tu!

Dworek Emilii - Wieliczka
Aneta Kluzinska
5/5

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym organizowanym w Dworku - wszystko udało się wyśmienicie, jedzenia było dużo, było bardzo smaczne i świeże, panowała miła atmosfera a właściciel regularnie doglądał stołu i dbał o zadowolenie gości. Dziękujemy!

Dworek Emilii - Wieliczka
Karol B
3/5

Lokalizacja i dojazd ok, parking sporych rozmiarów. Niestety trąci myszką, sporo rzeczy w obiekcie wymaga poprawy/naprawy, w toaletach śmierdzi okropnie wilgocią, przy suficie rury i odpływy z góry, sporo ruchomych płytek w pomieszczeniach. Hotel mimo weekendu z bardzo mała liczba obsługi, na recepcji prawie cały czas nikogo nie ma, światła pogaszone.

Dworek Emilii - Wieliczka
Paweł Wilk
5/5

W Dworku organizowałem imprezę urodzinową. Doskonale jedzenie, barszcz z krokietem, strogonow, zimna płyta, polędwiczki. Obsługa bardzo sprawna i profesjonalna. Pokoje czyste o schludne, naprawdę polecam

Dworek Emilii - Wieliczka
michał frąk
5/5

Lokalizacja świetna, blisko Krakowa, ceny przystępne, pokoje, czyste, dobrze wyposażone, posiłki pyszne, obsługa miła i pomocna, okolica spokojna, oraz ładna + blisko sklep, jest w miarę duży parking dla gości hotelu.

Dworek Emilii - Wieliczka
Pain
5/5

Świetne miejsce z cichą i wystarczająco wyposażoną siłownią, ale niestety niedawno padło atakowi botów którzy wymyślają nieprawdziwe zdarzenia oczerniając właściciela. Zwykle recenzja ma po prostu jedną gwiazdkę i mówi o złodziejstwie i wymyślonych złych warunkach w stylu zimnych pokoi albo złej obsługi. Dowodem na to mogą być chociaż inne komentarze oraz średnia gwiazdek 4,6/5 na stronie google’a. Zapraszam do zgłaszania skrajnie negatywnych oraz wulgarnych i nieprawdziwych komentarzy <3

Dworek Emilii - Wieliczka
Maria Faron
1/5

Najgorsze miejsce w jakim kiedykolwiek byłam.! Właściciel Nas okradł i nie wystawił wszystkich potraw za które zapłaciliśmy. Jedna dziewczynka nie dostala obiadu za ktory było zapłacone,a gdy nasz gość się spóźnił usłyszeliśmy ze jego porcja zostala wyrzucona. Musieliśmy sie prosić by zbierano brudną zastawe ze stołu. W zasiadzie musieliśmy ciągle upominać by kelnerka donosiła napoje, ciasta i przekaski za które też zapłaciliśmy. Na końcu właściciel jeszcze zrobił awanturę przy śpiącym dziecku.
OMIJAĆ Z DALEKA!

Dworek Emilii - Wieliczka
edyta sidor
5/5

Polecam w 100%. Obsługa na wysokim poziomie, pyszne jedzenie. Wesele było bardzo udane.

Go up