Dozo Asia - Bar orientalny Sanok - Sanok

Adres: Jana III Sobieskiego 12, 38-500 Sanok, Polska.
Telefon: 780760361.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja orientalna.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Obiad, Kolacja, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 89 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Dozo Asia - Bar orientalny Sanok

Dozo Asia - Bar orientalny Sanok to restauracja orientalna zlokalizowana pod adresem Jana III Sobieskiego 12, 38-500 Sanok, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 780760361 lub odwiedzić ich stronę internetową facebook.com.

Dozo Asia - Bar orientalny Sanok oferuje odbiór na zewnątrz, dostawę bez kontaktu, dostawę, dania na wynos oraz możliwość spożycia posiłku na miejscu. Specjalizują się w serwowaniu obiadów oraz kolacji, w swobodnej atmosferze. Ponadto akceptują karty debetowe, kredytowe oraz umożliwiają płatności mobilne NFC.

Według opinii użytkowników, firma posiada 89 recenzji na Google My Business, a ich średnia ocena to 4.3/5. Klienci chwalą sobie smaczne dania, szybką dostawę oraz przyjazną obsługę.

Dozo Asia - Bar orientalny Sanok to idealne miejsce dla osób poszukujących autentycznych smaków kuchni orientalnej w przyjemnej atmosferze. Zalecamy skorzystanie z ich usług zarówno na miejscu, jak i w domowym zaciszu, korzystając z dostawy bez kontaktu.

Jeśli jesteś miłośnikiem kuchni azjatyckiej, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i zamówienia swojego ulubionego dania. Dozo Asia - Bar orientalny Sanok z pewnością zadowoli Twoje podniebienie i dostarczy Ci niezapomnianych doznań kulinarnej podróży przez Orient.

Recenzje dla Dozo Asia - Bar orientalny Sanok

Dozo Asia - Bar orientalny Sanok - Sanok
Mateusz Gębicz
5/5

Zamówiliśmy z żoną 2x Pad Thai z kurczakiem i do spróbowania Sajgonki. Jedzenie przyszło gorące, porcje bardzo duże. Pad Thai bardzo smaczny, super doprawiony. Sajgonki również bardzo nam smakowały. Jesteśmy mile zaskoczeni. Na pewno nie jest to nasze ostatnie zamówienie. Polecamy.

Dozo Asia - Bar orientalny Sanok - Sanok
Justyna Łuczka
5/5

Brakowało takiego miejsca w Sanoku. Zamówilismy 4 dania, zupę Pho, sajgonki, Pad Thai z kurczakiem, krewetki na chrupiąco. Niesamowicie smacznie, kazde danie było przepyszne! Duże porcje, ceny bardzo ok. Jedynie do czego mogłabym się przyczepić to wystój, a raczej jego brak, troszke azjatyckiego klimatu (myślę że spokojnie do ogarniecia) i będzie perfekcyjnie ? bardzo polecamy

Dozo Asia - Bar orientalny Sanok - Sanok
Kamil Cebula
5/5

Jedzenie bardzo smaczne, podane dosłownie 5minut od złożonego zamówienia, obsługa strasznie miła. Klimat fajny, orientalne dekoracje na plus. Z ręką na sercu mogę polecić to miejsce. Takiego jedzenia brakowało w Sanoku. Na pewno odwiedzę jeszcze nie raz 😉

Dozo Asia - Bar orientalny Sanok - Sanok
Justyna Opach
1/5

Niestety z zamówionych 4 dan(dwie zupy i dwa dania) zjadliwa była jedynie surówka. Na drugim zdjęciu zupa(!) Pho z krewetkami (częściowo krewetki już wyjedzone przyznaje) sama zupa to jakaś pomyłka jak niedogotowany rosół całkowicie pozbawiony smaku. Z przykrością nie polecam

Dozo Asia - Bar orientalny Sanok - Sanok
Karolina Derewecka
5/5

Pyszne i świeże jedzenie, ceny niskie a porcje bardzo duże. Obsługa bardzo miła, jedyne o czym warto pomyśleć to że ciężko tam trafić i trzeba wiedzieć gdzie iść, może jakaś tabliczka na drzwi by się przydała bo o mały włos się nie rozmyśliłam przed wejściem. Na bank będę tu wracać.

Dozo Asia - Bar orientalny Sanok - Sanok
Natalia Pasierbowicz
5/5

Jedzenie pyszne, dostawa ekspresowa i co najważniejsze zawsze ciepłe!
Bardzo duży wybór dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!
Gorąco polecam!

Dozo Asia - Bar orientalny Sanok - Sanok
Wiola Ryn
5/5

Oba dania bardzo dobre, kurczak chrupiący w sam raz jako danie dla dziecka. Kurczak z orzechami łagodny, słodko-kwaśny. Panie obsługujące bardzo miłe.

Dozo Asia - Bar orientalny Sanok - Sanok
Iwona Łuczycka
5/5

Zamówiliśmy zupę,bardzo smaczna wielka porcja,makaron chinski z wieprzowina i kurczakiem i padthaj,wszystko bardzo smaczne i syte,szybko podane,polecam

Go up