Doner Kebab u Siwego - Dolice

Adres: Kolejowa 24, 73-115 Dolice, Polska.
Telefon: 739202620.

Specjalności: Doner kebab.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 24 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Doner Kebab u Siwego

Doner Kebab u Siwego to doskonałe miejsce dla miłośników kuchni tureckiej w Dolice, Polska. Znajduje się pod adresem: Kolejowa 24, 73-115 Dolice. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: 739202620.

Specjalnością tego lokalu jest Doner kebab, który przygotowywany jest z najwyższej jakości składników, serwowany w świeżym chlebie z aromatycznymi dodatkami.

Doner Kebab u Siwego oferuje zarówno opcję na wynos, jak i konsumpcji na miejscu. Atmosfera jest swobodna, co sprawia, że każda wizyta jest przyjemnym doświadczeniem. Poza tym, akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Doner Kebab u Siwego są bardzo pozytywne - firma posiada 24 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.1/5.

Jeśli szukasz pysznego i autentycznego dania tureckiego w przyjemnej atmosferze, Doner Kebab u Siwego jest miejscem, które warto odwiedzić. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub zamówić jedzenie na wynos.

Recenzje dla Doner Kebab u Siwego

Doner Kebab u Siwego - Dolice
Liska
4/5

Kebab w smaku smaczny, sosy dobre jednak dałam 4 gwiazdki bo dostaliśmy w bułce samo mięso, bardzo mało surówki- sam pomidor, ogórek i cebula, przydałaby się jakaś kapusta. Gdybym chciała to bym zamówiła kebaba z samym mięsem.

Doner Kebab u Siwego - Dolice
Fabian Jałkiewicz
2/5

Rollo za 17 zł, na oko jakieś 20 cm strasznie płaski do tego w środku praktycznie nie ma mięsa
Sam grubo pokrojony pomidor z kawałkami ogórka i ogromna ilość cebuli która zabija totalnie smak
W smaku mięso nawet okej ale jak za 17 zł to jednak trochę słabo

Doner Kebab u Siwego - Dolice
Irek Kolanek
5/5

Dziś byłem spróbować kebaba i jestem miło zaskoczony. Kebab bardzo smaczny. Mięso kurczak soczyste. Warzywa świeże.Cena przyzwoita bo zapłaciłem 25 zł za duże rollo. Obsługa bardzo miła. Nie musieliśmy czekać na zewnątrz. Przynieśli kebaba do auta.

Doner Kebab u Siwego - Dolice
Ok Oki
2/5

Totalna porażka jak dla mnie. Wołowina nie dobra kurczak lepszy akurat niż wołowina gdzie rzadko się z tym zdarzam na plus świeże sałatki ale kebab sam w sobie mocno taki se.

Doner Kebab u Siwego - Dolice
Kasia Godlewska
5/5

Bardzo dobry kebab oby tak dalej .!
W końcu nie trzeba jeździć na miasto. Polecam każdemu kto jeszcze nie jadł!
Lepszy niż w kebab haus

Doner Kebab u Siwego - Dolice
Walkadar
5/5

Super obsługa, nawet przynieśli mi jedzenie do auta w którym czekałem. Oczekiwanie na zamówienie max 5min. Zamówiłem box z mięsem "baranina" super w smaku polecam wszystkim. Ogólnie daje 5+

Doner Kebab u Siwego - Dolice
Marcel Szubert
5/5

Za jedzenie muszę dac 4, bo na 5 to zasługuje kraftowe mięsko, aczkolwiek jakbym miał jechac do Stargardu specjalnie na kebaba to nie ma po co, bo tutaj tez zjemy kebaba, duży plus CZUĆ ŚWIEŻE WARZYWA

Doner Kebab u Siwego - Dolice
Jakub
2/5

Kawałki surowego mięsa, mięso krojone siekiera takie grube kawałki ogóle kebab taki sobie do 🙁

Go up