Dom Weselny w Annopolu - Annopol

Adres: Radomska 28, 23-235 Annopol, Polska.
Telefon: 505636228.
Strona internetowa: domweselny-annopol.ugu.pl.
Specjalności: Sala bankietowa.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Na wynos, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 159 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Dom Weselny w Annopolu

Dom Weselny w Annopolu to doskonałe miejsce na organizację bankietów i wydarzeń specjalnych. Zlokalizowany przy Radomskiej 28, 23-235 Annopol, Polska, jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców miasta, jak i gości z okolicznych miejscowości. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 505636228 lub odwiedzić ich stronę internetową domweselny-annopol.ugu.pl.

Specjalnością Domu Weselnego w Annopolu jest sala bankietowa, idealna do organizacji różnorodnych uroczystości. Dodatkowo, oferują dostawę oraz catering na wynos. Miejsce to posiada także parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazne dla wszystkich klientów.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, firma cieszy się dobrą reputacją, posiadając aż 159 recenzji od zadowolonych klientów. Średnia opinia wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez Dom Weselny w Annopolu.

Jeśli szukasz miejsca na organizację przyjęcia urodzinowego dla dzieci, Dom Weselny w Annopolu może być idealnym wyborem. Z bogatym doświadczeniem w obsłudze różnorodnych wydarzeń, zapewni Ci niezapomniane chwile w przyjemnej atmosferze.

W związku z powyższym, Dom Weselny w Annopolu zdecydowanie zasługuje na uwagę jako miejsce do zorganizowania Twojego następnego wydarzenia. Skorzystaj z ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej i skontaktować się z nimi w celu rezerwacji terminu. Nie zwlekaj, sprawdź co oferuje Dom Weselny w Annopolu już teraz!

Recenzje dla Dom Weselny w Annopolu

Dom Weselny w Annopolu - Annopol
Królowa Jednorozcow
5/5

Bardzo dobre jedzenie obsługa tez Ok, śledzie galareta i sałatka z kurczakiem daje 5*

Dom Weselny w Annopolu - Annopol
Camilla Uba
5/5

Bardzo polecam! Pani Magda, właścicielka, przesympatyczna osoba! Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła. Na sali podczas wesela czyściutko na stołach. Polecamy stół z owocami morza, robi furorę! ?

Dom Weselny w Annopolu - Annopol
Sabina Hornowska
5/5

Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz lokalu wszystko pięknie urządzone. Potrawy bardzo smaczne, pięknie podane .Sala taneczna usytuowana w bocznym skrzydle budynku jest super rozwiązaniem .Można spokojnie porozmawiać nie przekrzykując się. Funkcjonalny plac zabaw dla dzieci.Pokoje hotelowe nad lokalem Polecam.

Dom Weselny w Annopolu - Annopol
Natalia
5/5

Byłam tutaj na weselu w zeszły weekend i muszę przyznać, że sala naprawdę nadaje się na wesele ? Duży parkiet, jak ktoś lubi wywijać to można śmiało. Duży taras, ładny ogródek, jakieś krzaczki, nawet plac zabaw, to się dzieci nie plączą pod nogami. Na parkingu zmieszczą się wszystkie auta (te ciężarowe też haha), zaraz obok biedronka, jakby ktoś wpadł na pomysł dokupienia kilku butelek amareny... Było wesoło, tańce, hulańce, mokre koszule. Polecam. Tzn. nie polecam wychodzić za mąż, polecam tu być i się bawić

Dom Weselny w Annopolu - Annopol
Wlodek Suchomski
5/5

Nocowałem przez weekend, spokój cisza a i ? w pobliżu.

Dom Weselny w Annopolu - Annopol
Marek Majchrzak
5/5

Super lokal, jesteśmy świeżo po imprezie, wesele i poprawiny na ponad 300 osób. Ogólnie praca zespołu bardzo na plus. Kuchnia przepyszna, jedzenie wydawane sprawnie i bez lagów, kelnerki też miłe i ogarniające wszystkie tematy. Sam obiekt też na plus, duży, wszechstronny, na zewnątrz dużo ławek i boxów do siedzenia. Naprawdę szczerze polecam ?

Dom Weselny w Annopolu - Annopol
Ryszard Warchoł
5/5

Super miejsce bardzo miła obsługa jedzenie smaczne

Dom Weselny w Annopolu - Annopol
Jaroslaw
5/5

Sama sala jest bardzo dostojna i elegancka. Przy 200 gościach bardzo dużo miejsca do tańca. Obsługa świetna. Reszta czyli zespół , słodkości itp. Kwestia dogadania

Go up