Dom Weselny Leśna Sala - Leśna

Adres: Świętego Michała Archanioła 102, 34-300 Leśna, Polska.
Telefon: 515440158.
Strona internetowa: lesnasala.pl.
Specjalności: Sala bankietowa, Restauracja.
Inne ważne informacje: Na miejscu, Dostawa, Na wynos, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 171 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Dom Weselny Leśna Sala

Dom Weselny Leśna Sala to elegancka sala bankietowa i restauracja położona w Leśnej, Polska. Znajduje się pod adresem Świętego Michała Archanioła 102, 34-300 Leśna. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 515440158, a także odwiedzić ich stronę internetową lesnasala.pl.

Specjalnością Domu Weselnego Leśna Sala są organizowane bankiety oraz doskonałe dania serwowane w ich restauracji. Oprócz tego, firma oferuje również dostawę oraz catering na wynos. Dodatkowo, parking jest dostępny dla osób na wózkach, a wejście jest przystosowane dla nich. Jest to również doskonałe miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Opinie na temat tego miejsca są bardzo pozytywne, firma posiada aż 171 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi imponujące 4.8/5, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i potraw oferowanych przez Dom Weselny Leśna Sala.

Dla osób poszukujących eleganckiego miejsca na bankiet, romantyczną kolację lub organizację imprezy dla dzieci, Dom Weselny Leśna Sala jest doskonałym wyborem. Ich profesjonalna obsługa i doskonałe menu z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli szukasz miejsca na niezapomniany bankiet czy urodziny dla swojego dziecka, nie wahaj się skontaktować z Domem Weselnym Leśna Sala poprzez ich stronę internetową. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z wyboru

Recenzje dla Dom Weselny Leśna Sala

Dom Weselny Leśna Sala - Leśna
Agnieszka Wojtusiak
5/5

Najlepsze miejsce na imprezę.
Miałam tam urodziny a Dzień Kobiet pobił wszystko?
Już nie mogę się doczekać przyszłego roku?

Dom Weselny Leśna Sala - Leśna
Patrycja Jasiewicz
5/5

Gorąco polecamy to miejsce!! Właściciele sali to przesympatyczni ludzie, bardzo mili, gościnni i ugodowi. Obsługa szybka, sprawna i pomocna. Jedzenie pierwsza klasa. Wszystko świeże, piękne podane i bardzo smaczne. Stoły ślicznie przystrojone. Właściciele jak i obsługa naprawdę wkładają całe serce w przygotowanie wszelakiego rodzaju imprez. Sala klimatyzowana i bardzo klimatycznie oświetlona. Wszyscy goście zachwyceni wychodzą z imprezy . W 100 % polecamy tę salę i mając okazję na pewno tam wrócę .

Dom Weselny Leśna Sala - Leśna
Beata Białek - Walatek
5/5

Świetna sala na każdą imprezę! Właściciele z pasją i zaangażowaniem dbają o każdy szczegół! Polecam!

Dom Weselny Leśna Sala - Leśna
Aleksandra Jeziorska
5/5

Cudowna sala! Pieknie i komfprtowo. Właścicielka bardzo mila, polecam z całego serca

Dom Weselny Leśna Sala - Leśna
Marcelina Żerdzińska
5/5

Wymarzone miejsce na organizację Wesela. 21.10.2023 to data którą zapamiętamy na zawsze.Wystrój i obsługa na najwyższym poziomie. Jedzenie przepyszne i pięknie podane. Kontakt z właścicielami którzy zrobili wszystko aby najważniejszy dzień w naszym życiu wyglądał przepięknie był naprawdę doskonały. Sala i organizacja przerosła nasze oczekiwania - nie spodziewaliśmy się tak wspaniałego wesela! Wszyscy goście byli zachwyceni naszym weselem więc jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY i polecamy przyszłym młodym parom. Lepszego miejsca na organizację Wesela nie znajdziecie!
Marcelina & Paweł

Dom Weselny Leśna Sala - Leśna
Adrian Grzesiewicz
5/5

Sala zdecydowanie na 6 gwiazdek! Razem z żoną chcielibyśmy z całego serca polecić ten dom weselny. Od samego początku widać, że ludzie którzy tam pracują a zwłaszcza właściciele wiedzą czego oczekują ich goście. Oferta weselna jest bardzo bogata, więc każda para znajdzie coś dla siebie. Dużym plusem jest to, że sala nie przewiduje żadnych ukrytych lub dodatkowych kosztów związanych z organizacją wesela. Wszystko jest przedstawione czarno na białym. Każdy element wystroju/jedzenia/atrakcji jest dobierany indywidualnie pod życzenie młodej pary. Właściciel w oparciu o własne doświadczenie stara się doradzić czy warto dobierać kolejną atrakcję biorąc pod uwagę jakich mamy gości weselnych.

Nasi goście bawili się świetnie o czym wspominali w trakcie wesela i często po weselu. Jedzenie było pyszne, alkoholu nie brakowało, sala była bardzo pięknie przystrojona, a obsługa z uśmiechem na twarzy starannie dbała o każdy szczegół na sali.
Na uwagę zasługuje również fakt, że obsługa sali świetnie dogadywała się z DJ, fotografem i kamerzystą/operatorem.

Podsumowując jeśli się zastanawiacie, to nie ma nad czym. Na pewno będziecie zadowoleni! Tak jak MY. ?

Dom Weselny Leśna Sala - Leśna
Kamila Orlewska
5/5

Świetne miejsce, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, piękna sala i profesjonalna obsługa. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. 🙂

Dom Weselny Leśna Sala - Leśna
Magdalena Górna
5/5

Zdecydowanie należy sie 5 gwiazdek. Fantastyczne miejsce na organizacje imprez okolicznosciowych, piękny wystrój sali, oswietlenie led stwarza super klimat .Świetny kontakt z właścicielem, profesjonalna obsługa. Nic dodac nic ująć. Bardzo polecam Magdalena?

Go up