Dolina Rybna Smażalnia - Grzmiąca

Adres: Turystyczna 13, 58-340 Grzmiąca, Polska.
Telefon: 606665771.

Specjalności: Restauracja.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Alkohol, Kawa, Piwo, Obiad, Kolacja, Miejsca siedzące, Bar na miejscu, Toaleta, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Karty kredytowe, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Parking, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 815 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Dolina Rybna Smażalnia

Dolina Rybna Smażalnia to restauracja zlokalizowana pod adresem Turystyczna 13, 58-340 Grzmiąca, Polska. Zajmuje się głównie smażeniem ryb i jest doskonałym miejscem dla miłośników kuchni morskiej. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 606665771.

Restauracja oferuje ogrodek, możliwość zamówienia jedzenia na wynos, dostawę, a także posiada kominek, co tworzy przytulną atmosferę. Warto zaznaczyć, że Dolina Rybna Smażalnia jest przyjazna dla osób na wózkach, oferując odpowiednie udogodnienia oraz toaletę dostosowaną do ich potrzeb. Dodatkowo, restauracja posiada bogate menu z alkoholem, kawą, piwem, obiadami i kolacjami.

Jest to miejsce idealne dla całej rodziny, grup, a także można zarezerwować stolik. Akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także istnieje menu specjalnie przygotowane dla dzieci. Nie należy zapominać o bezpłatnym parkingu oraz możliwości przyjazdu z psem.

Opinie na temat Dolina Rybna Smażalnia są bardzo pozytywne, firma posiada aż 815 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.6/5. Klienci chwalą przede wszystkim jakość jedzenia, atmosferę oraz obsługę.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść pyszne ryby w przyjemnej atmosferze, Dolina Rybna Smażalnia jest idealnym wyborem. Polecamy skontaktować się z nimi poprzez stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub dowiedzieć się więcej o ich ofercie

Recenzje dla Dolina Rybna Smażalnia

Dolina Rybna Smażalnia - Grzmiąca
Christian Ostrowska
4/5

Godne polecenia miejsce odpoczynku i głównego posiłku. Sprawnie zorganizowana obsługa i dużo miejsc przy letnich, krytych przed deszczem stołach są niewątpliwie zaletą tego miejsca. Restauracyjnych luksusów oczekiwać nie należy, jednorazowe papierowe tacki i plastikowe sztućće powinny przy dzisiejszych zapatrywaniach na ochronę zasobów naturalnych odejść jednak do lamusa. Menu skromne, ograniczone do minimum, ale za to sposób przygotowania pieczonego pstrąga na najwyższym poziomie sztuki kulinarnej. Przyprawy, temperatura, dodatki np. cytrynka, wszystko na poziomie. I jeszcze tylko... toalety czyste, papierowe ręczniki i papier toaletowy pod dostatkiem. Bardzo miła i taktowna obsługa. Tak trzymać panowie i się polepszać a biznes sam rozwinie skrzydła!

Dolina Rybna Smażalnia - Grzmiąca
Dwoje w hamaku
5/5

W Sylwestra przyjeżdżamy tutaj na prawdziwą ucztę. Pstrąg z prażonymi migdałami jest wyśmienity, a właściwie najlepszy jaki w życiu jedliśmy. Po górskich wędrówkach należy zamówić grzańca - pyszny. Na wynos wzięliśmy jeszcze specjalnie przyrządzonego pstrąga w pomidorach i marchewce. Bardzo przyjaźni właściciele. Wrócimy ?

Dolina Rybna Smażalnia - Grzmiąca
Adam L.
4/5

Przyprawy tylko na wierzchniej stronie ryby. Spodnia cześć ryby jakby ugotowana i nie smaczna. Stanowczo za słona. Otoczenie super, sporo zabawek dla dzieci. Czas oczekiwania prawie 50 minut to jest za długo, tym bardziej, że nie było dużo osób. Za to ryba była podana w dość apetyczny i estetyczny sposob a już na pewno dużo czyściej niż w Smażalni u Dudka w Świebodzicach. Najlepsza rybka jaka jadłem i to jest nr. 1 smażalnia Fliper w Ścięgnach. Co nie znaczy, że tu nie wrócę.

Dolina Rybna Smażalnia - Grzmiąca
janek konieczny
5/5

Rybka smaczna w zestawie z frytkami i surówką, cena za dwa zestawy ok. 100zł. Miejsce jest popularne, w czasie obiadowym jest frekwencja, teren zadbany z wiatami i miejscami pod parasolem, czas oczekiwania to ok. 30 min.

Dolina Rybna Smażalnia - Grzmiąca
Maciej
5/5

Przyjeżdżamy z Opola regularnie co parę miesięcy - takiej rybki nie ma nigdzie na świecie. Świetnie doprawiona, z pysznymi dodatkami w urokliwej okolicy. Obsługa bardzo sympatyczna, czas oczekiwania przyzwoity. Szczerze polecam!

Dolina Rybna Smażalnia - Grzmiąca
Sławomir Tarnowski
5/5

Warto zatrzymać się w restauracji i zjeść pyszna rybę oraz napić się dobrej kawy. Atmosfera i miejsce bardzo fajne. Polecam

Dolina Rybna Smażalnia - Grzmiąca
Krzysiek H.
5/5

Zamówiliśmy 2x pstrąga z pieca z masłem czosnkowym oraz stripsy z frytkami dla młodego, ryba super, bardzo dobrze przyprawiona, soczysta. Stripsy też smakowały, dziękujemy za miłą obsługę. P.S jak na taki duży ruch w dniu dzisiejszym naprawdę sprawnie to szło.

Dolina Rybna Smażalnia - Grzmiąca
usuripl
4/5

Ryba pychota, pstrąg soczysty, bardzo ciekawe piwo tu mają Sowie, polecam ciemne o bardzo lagodnym smaku. Smażalnia troszkę na uboczu ale godna polecenia. Jednak świeża rybka robi robotę!

Go up