Dobrze i do syta Czerwonak - Czerwonak

Adres: Łąkowa 4, 62-004 Czerwonak, Polska.
Telefon: 694067760.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Restauracja, Jedzenie z dostawą do domu, Restauracja z daniami na wynos, Restauracja – dania mięsne, Kuchnia polska, Zupy.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 121 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Dobrze i do syta Czerwonak

Dobrze i do syta Czerwonak to doskonałe miejsce dla miłośników kuchni polskiej, którzy pragną zjeść smacznie i obficie. Zlokalizowane przy Adres: Łąkowa 4, 62-004 Czerwonak, Polska, ta restauracja oferuje nie tylko dania na miejscu, ale także możliwość zamówienia jedzenia z dostawą do domu lub na wynos.

Specjalnością lokalu są przede wszystkim dania mięsne oraz tradycyjne polskie potrawy, w tym pyszne zupy. Dodatkowo, Dobrze i do syta Czerwonak dba o swoich klientów, oferując odpowiednie warunki dla rodzin z dziećmi oraz dostępność dla osób poruszających się na wózkach.

Chwalona przez klientów restauracja ma na swoim koncie imponującą liczbę recenzji – aż 121 recenzji na Google My Business, co przekłada się na średnią ocenę na poziomie 4.1/5. To jasno świadczy o wysokiej jakości usług oraz zadowoleniu gości.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zjeść smacznie, obficie i w przyjemnej atmosferze, Dobrze i do syta Czerwonak jest idealnym wyborem. Bez względu na to, czy preferujesz zjedzenie posiłku na miejscu, zamówienie jedzenia na wynos czy dostawę do domu, ta restauracja spełni Twoje oczekiwania.

Aby dowiedzieć się więcej o menu, godzinach otwarcia i aktualnych promocjach, warto odwiedzić ich Stronę internetową: facebook.com. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty Dobrze i do syta Czerwonak – gwarantujemy, że nie pożałujesz

Recenzje dla Dobrze i do syta Czerwonak

Dobrze i do syta Czerwonak - Czerwonak
Maria Magdalena Sosnowska
5/5

Obiad domowy pyszny porcja bardzo duża miałam na 2 dni - zamówiłam schabowego standard - nie smażony na starym tłuszczu, ziemniaki nie były mazią tylko lekko wilgotne dużo surówki (ja zamówiłam buraczki było na 2 obiady)
Osobiście polecam szybka dostawa (czerwonak) obiad dojechał ciepły to duży plus jestem bardzo zadowolona i wracm dziś po kolejny obiad

Dobrze i do syta Czerwonak - Czerwonak
Mario Kosz
1/5

Dobrze i do syta na schabowy panierki. Kotlet grubości ponad pół centymetra miał mięsa 1 może 2 mm grubości masakra. Nie polecam zamawiania z jedzenia

Dobrze i do syta Czerwonak - Czerwonak
Czambeee
5/5

Lokal o maja 2019 r. zostal przeniesiony na ul. Mogileńską 4. Przy Lewiatanie.

Dobrze i do syta Czerwonak - Czerwonak
adam nowek
5/5

Rewelacyjna Pizza, doskonałe ciasto, dodatki - wiadomo - co kto lubi. Wszystko idealnie zgrane. Włosi mogą się schować. Zamawiałem dla 2-óch osób, zjadły 3 :), nawet córka (która jest niejadkiem) nie wytrzymała 🙂 Jesteśmy i byliśmy super zadowoleni. . Pizza jak żadna inna, naprawdę super. Polecam wszystkim.

Dobrze i do syta Czerwonak - Czerwonak
Alsina Alsina
1/5

Obsługa klienta tragiczna. Informacja przez telefon, ze dostawa w przeciągu 40 minut. Po ponad godzinie telefon kontrolny i dowiadujemy się, ze będzie dopiero za 15 minut. Kolejne pol godziny, dzwoni dostawca i mówi, ze dopiero wyjeżdża z jedzeniem. Ostatecznie czekaliśmy ponad 2 godz. Pomijam już fakt nierzetelnych informacji przy pierwszym kontakcie, ale takie jawne okłamywanie klienta to już przesada. Gdyby nie głód to dostawa na pewno zostałaby odwołana. Ceny na stronie nieaktualna, a paragonu przy dostawie brak. Nawet fakt, że jedzenie jest dobre nie zmyje niesmaku pozostawionego przez sposób postępowania z klientem. Po raz ostatni tam zamawialiśmy.

Dobrze i do syta Czerwonak - Czerwonak
Przemek Vogel
1/5

Skandaliczne miejsce... Pojechałem tam dziś z rodziną na obiad. Byliśmy o 13.45..., niemiła pani z obrażoną miną powiedziała, że otwierają o 14.00 (mimo iż już było otwarte). Stanęło na tym, że możemy usiąść. Gdy po wybranu dań z menu chcieliśmy zamówić jedzenie niemiła pani stwierdziła, że jednak dzisiaj jest zamknięte i mamy wyjść. Stanowczo odradzam wizytę w tym lokalu, nie tylko z powodu chamstwa personelu, ale również dlatego, że było tam po prostu brudno (m.in. resztki jedzenia na stołach) i śmierdziało...

Dobrze i do syta Czerwonak - Czerwonak
Ada Meissner
5/5

Dobrze i do syta - tak jak w nazwie ? Typowe pozycje z polskiego standardowego menu, podane na dużym wypełnionym po brzegi talerzu, z porcją warzyw i świeżą zieleniną. Wygląda apetycznie i świetnie smakuje! Zestawy obiadowe (danie główne+zupa) w cenie 23-25zł

Dobrze i do syta Czerwonak - Czerwonak
Państwo Pietkiewiczowie
1/5

Zamówiony na rodzinną imprezę catering dojechał ponad godzinę po umówionej dostawie (po 4 ponagleniach telefonicznych! Mieszkamy 2 MINUTY od lokalu), gdy część gości musiała już wyjść. Lokal nie uprzedził o opóźnieniu, musieliśmy sami się dobijać telefonicznie. Zamiast zamawianego rosołu dostaliśmy zupę pomidorową, zamiast ziemniaków - frytki. Przyznam, że nie byliśmy bardzo zadowoleni, ale pominęliśmy już ten fakt. Zaoferowano nam zniżkę za catering i darmowe zamówienia w ramach przeprosin.

Przez 4 dni, pomimo kontaktu telefonicznego z naszej strony nikt z lokalu nie zgłosił się po naczynia. Zamówiliśmy kolejny posiłek 4 dni później licząc, że oddamy przy okazji pojemniki po jedzeniu. Ponownie otrzymaliśmy inne zamówienie niż zamawialiśmy (tym razem po 2,5h oczekiwania), ale postanowiliśmy to przemilczeć.

Kilka chwil po odbiorze naczyń żona otrzymała AGRESYWNY, OBRAŹLIWY telefon pod zarzutem zwrotu cateringowi brudnych naczyń. Zwracając uwagę na niestosowne zachowanie obsługi i że nas obrażają, usłyszała odwiedź, że jej się to należało. Pierwszy raz spotykamy się z tak skandalicznym zachowaniem ze strony lokalu gastronomicznego.

Zadziwiające jest też dla nas, że zamawiany katering wymaga wyczyszczenia naczyń po gościach. Strach pomyśleć ile godzin musielibyśmy zmywać gdybyśmy zamawiali od lokalu katering na ślub. Niemniej, jeśli takie są praktyki tego lokalu, taką wiadomość można było przekazać w profesjonalny sposób.

Jedzenie jest smaczne, ale serwis jest naganny - NIETERMINOWY, NIEZGODNY z zamówieniem i PROSTACKI w stosunku do klienta. Zdecydowanie ze względu na tę sytuację, która skłoniła nas do napisania negatywnej opinii, będziemy omijać od dziś lokal szerokim łukiem i to samo będziemy radzili znajomym.

Go up