Dobry Kebab - Domaradz

Adres: 352, 36-230 Domaradz, Polska.
Telefon: 795808778.

Specjalności: Kebab.
Inne ważne informacje: Na wynos, Na miejscu.
Opinie: Ta firma ma 87 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Dobry Kebab

Dobry Kebab to popularna restauracja zlokalizowana w Domaradz, Polska. Adres lokalu to 352, 36-230 Domaradz, a można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 795808778.

Specjalizują się w przygotowywaniu pysznych kebabów, co sprawia, że są ulubionym miejscem wielu miłośników tej potrawy. Można zamówić jedzenie zarówno na wynos, jak i zjeść na miejscu, co daje możliwość wyboru w zależności od potrzeb i preferencji klienta.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją, co potwierdzają opinie na Google My Business. Zdobyli aż 87 recenzji, a średnia ocena wynosi 3.8/5, co wskazuje na wysoką jakość świadczonych usług.

Dobry Kebab to idealne miejsce dla osób poszukujących szybkiego i smacznego posiłku w przyjemnej atmosferze. Ich lokalizacja w Domaradz sprawia, że są łatwo dostępni dla mieszkańców oraz turystów.

Jeśli jesteś fanem kebabów i poszukujesz miejsca, gdzie możesz skosztować tego dania w autentyczny sposób, to Dobry Kebab jest idealnym wyborem dla Ciebie. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować stolik lub złożyć zamówienie na wynos.

Recenzje dla Dobry Kebab

Dobry Kebab - Domaradz
mateusZ Amonowicz
5/5

Zapiekanka bomba! Chrupka na zewnątrz i mięciutka w środku ❤️ dodatków ani za mało ani za dużo
Poprostu ideolo ? obsługa miła z poczuciem humoru i nie trzeba długo czekać ?polecam cieplutko

Dobry Kebab - Domaradz
Kamil Topolski
1/5

Jedzenie tragedia, mięso nie wiadomo z czego na pewno skrojone wcześniej i odgrzewane do takiego stopnia że aż czarne. Sosu w boxie niesamowita ilość xonajmniej 2/5. Nie do zjedzenia. Wylądowało w koszu.

Dobry Kebab - Domaradz
Aleksandra Gajewska
5/5

Bardzo dobry kebab mieszany z frytkami! Dobre proporcje a kebab się nie rozwalał! Miła obsługa i chętnie tam wrócę spróbować innych pozycji z menu

Dobry Kebab - Domaradz
hogum666
2/5

Nie mam strasznych wymagań co do takich miejsc i wiem co się mogę spodziewać ale na moją prośbę żeby zapiekanka była SPIECZONA dostaję lekko, bardzo lekko ciepłą, białą zapiekankę. Szkoda, bo potencjał jest.

Dobry Kebab - Domaradz
Adriana Juszczyk
1/5

Mięso wcześniej scinane, grube, niestety kebab nie zjedzony ? Pani bardzo przyjemna, zapiekanka zdecydowanie lepsza...

Dobry Kebab - Domaradz
Andrzej Orzechowski
1/5

Kebab faktycznie słaby. Personel który nie potrafi dobrze zawinąć tortilli. Wszystko się rozpada. Byłem raz i więcej nie skorzystam. Zdecydowanie odradzam.

Dobry Kebab - Domaradz
Marcin Świsłowski
2/5

Słaby kebab. Bardzo mało mięsa. W kubełku było 3/4 surówek i frytek z sosem i na górze trochę mięsa. Surówek było tak dużo że wszystko było zimne. Na zdjęciu kubełek że zjedzonym mięsem.

Dobry Kebab - Domaradz
Weronika Bober
5/5

Kebab godny polecenia, widać, że każde zamówienie jest przygotowywane z pełną profesją i czułością.
Obsługa na medal. ?

Go up