Diamond Kebab Skoczow - Skoczów

Adres: Adama Mickiewicza 16, 43-430 Skoczów, Polska.
Telefon: 729656723.
Strona internetowa: dkskoczow.pl.
Specjalności: Fast food.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie późnym wieczorem, Obiad, Toaleta, Swobodna atmosfera, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 338 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Diamond Kebab Skoczow

Diamond Kebab Skoczow to popularne miejsce w Skoczowie, znane ze swojego pysznego fast foodu. Znajduje się pod adresem Adama Mickiewicza 16, 43-430 Skoczów, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 729656723 lub odwiedzić ich stronę internetową dkskoczow.pl.

Restauracja oferuje odbiór na zewnątrz, na wynos oraz możliwość spożycia posiłku na miejscu. W lokalu jest wejście dostępne dla osób na wózkach, toaleta, swobodna atmosfera oraz bezpłatny parking. Akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC.

Diamond Kebab Skoczow cieszy się dobrą reputacją, mając 338 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.9/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeśli poszukujesz miejsca na szybki posiłek w przyjemnej atmosferze, to Diamond Kebab Skoczow jest idealnym wyborem. Bez względu na to, czy chcesz zjeść obiad na miejscu, czy wziąć jedzenie na wynos, ta restauracja spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli chcesz spróbować smakowitych dań oferowanych przez Diamond Kebab Skoczow, warto skontaktować się z nimi poprzez stronę internetową. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skorzystania z ich usług

Recenzje dla Diamond Kebab Skoczow

Diamond Kebab Skoczow - Skoczów
Oliwia Mikołajczyk
2/5

Wczoraj zamówiłam dwa średnie kebaby a po otrzymaniu zamówienia wyglądały jak dwa małe. W smaku były w miarę dobre tylko cena nie idzie z wielkością 20 zł za kebaba wielkości mojej ręki to już za wysoka cena

Diamond Kebab Skoczow - Skoczów
Tadeusz Łogiewa
4/5

Bardzo pogorszył się kebab, kiedyś był dużo lepszy. Ogromnie dużo ciasta a mięso bardzo słone.

Diamond Kebab Skoczow - Skoczów
Jaroc Jaroc
2/5

Serwowany tutaj kebab jest o wiele mniejszy niż w innych punktach diamond. Jadłem już w paru lokalach tej firmy i ten punkt zdecydowanie na minus. Np kupiłem kebaba z podwójnym mięsem i dostałem go tyle co w Czechowicach standardowo albo i mniej. Sytuacja miała miejsce przynajmniej trzy razy więc nie ma mowy o pomyłce czy przypadku. Do tego lokalu zdecydowanie nie wrócę i nie polecam.

Diamond Kebab Skoczow - Skoczów
Adrian Rzeźniczak
2/5

Jestem częstym klientem w wielu lokalach tej sieciówki, jednak ten lokal jest najgorszy. Porównując te same kebaby w innych lokalach tej sieci, tutaj dostajemy znacząco mniejszego kebaba z mniejszą ilością mięsa i surówek, bardzo często pita jest zawinięta w środku zajmując od 1/3 do nawet 1/2 objętości kebaba, przy zamówieniu kebaba z frytkami dają mniej mięsa. Kebab na miejscu również zamiast ciepły jest letni jak i czas oczekiwania przy pustym lokalu jest znacznie dłuższy niż w innych placówkach tej sieci. Definitywnie odradzam wybierać ten lokal i sugeruje wybrać inny tej sieci.

Diamond Kebab Skoczow - Skoczów
Anna Danel
2/5

Na minus ostatnio, pół kebaba to zawinięty placek, śladowa ilość mięsa

Diamond Kebab Skoczow - Skoczów
Dominika Zachraj
1/5

Tragedia.
Na samym początku kebab przepyszny. Wczoraj byłam z mężem i ochyda.
Mąż dzisiaj po kebabie wymiotuje. Mieso wczoraj tragedia a frytki jeszcze gorsze. Kebab nie miał smaku a sos mało.

Diamond Kebab Skoczow - Skoczów
Filip
2/5

Koledzy raczej nie powinni robić tych kebabów na oko, mega rolo to taki wsm duży ze stara na długość

Diamond Kebab Skoczow - Skoczów
Wiktor Martynek
3/5

Zamówiliśmy kebaby na dowóz niestety było spóźnione o 40min co rozumiem w niedziele, ale kebaby nie zgadzały się z zamówieniem zapłaciłem za dużego z serem dostałem małego beż sera . Z obsługą nie da się wogole dogadać...

Go up