DADA KEBAB Skulsk - Skulsk

Adres: Wodna 2, 62-560 Skulsk, Polska.
Telefon: 736647049.

Specjalności: Fast food.
Inne ważne informacje: Odbiór na zewnątrz, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Swobodna atmosfera, Bezpłatny parking, Parking.
Opinie: Ta firma ma 30 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja DADA KEBAB Skulsk

DADA KEBAB Skulsk to popularne miejsce z jedzeniem typu Fast food, zlokalizowane przy ulicy Wodna 2, 62-560 Skulsk, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 736647049.

Ten lokal oferuje szeroki wybór dań na wynos, na miejscu oraz dostawę. Dodatkowo, obsługuje również osoby zmotoryzowane, zapewniając swobodną atmosferę dla wszystkich klientów. Istnieje możliwość odbioru na zewnątrz oraz dostawy bez kontaktu, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne.

Według opinii Google My Business, firma posiada 30 recenzji, a średnia opinia wynosi 3.4/5. To oznacza, że większość klientów była zadowolona z oferowanych usług, ale zawsze warto samemu sprawdzić.

Jeśli szukasz miejsca na szybki posiłek w przyjemnej atmosferze, DADA KEBAB Skulsk może być idealnym wyborem. Dodatkowo, bezpłatny parking ułatwia dotarcie do lokalu i cieszenie się pysznym jedzeniem.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy, aby dowiedzieć się więcej informacji i złożyć zamówienie. Kontaktując się z DADA KEBAB Skulsk, możesz mieć pewność, że zostaniesz obsłużony profesjonalnie i smacznie się najeść.

Recenzje dla DADA KEBAB Skulsk

DADA KEBAB Skulsk - Skulsk
Cezary Czyżewski
2/5

Wczoraj jadłem pite i na początku było wszystko spoko nawet smakował ale dziś w nocy się przebudziłem z bólem brzucha i biegunka..Nie polecam i nie wróce,jeśli chcecie zjeść naprawdę dobrego kebaba z prawdziwego zdarzenia to jedźcie do For You kebab w Radziejowie, mięso kraftowe i porcje ogromne.Nigdy więcej żadnych już tzw ,,kebsów od Turka"wszędzie mielonidasy a nie mięso

DADA KEBAB Skulsk - Skulsk
Bartek Bgc
5/5

Najlepszy kebab w Ślesinie obsługa super
Komunikacja dobra chodź to zależy który cię obsługuję. Jakość też często zależna od dnia raz jest lepiej raz gorzej ale zawsze wychodzę zadowolony. Ogłem polecam

DADA KEBAB Skulsk - Skulsk
Konrdz116
4/5

Czasem miło wszystko ale byja historia kiedy jakąś babka się do mnie i moich kolegów przyczepiła i chciała na policję dzwonić twierdziła że jest bogata a przyszła bez skarpet i w klapkach na kebaba mówi że dla niej to jest obiad

DADA KEBAB Skulsk - Skulsk
Anulka En
1/5

Kebab Kubek z frytkami nie polecam kupiłam 3 sztuki dla 3 osób każdą wymiotuje !!!! Sprzedawca udaje głupka i nie chce przyjąć reklamacji

DADA KEBAB Skulsk - Skulsk
AdamCar Ka
3/5

Rollo w dniu otwarcia oceniam 4/10 mięso słabo przypieczone i przyprawione co może być spowodowane wielka liczbą zamówień. Sos czosnkowy i kechap do bani, najtańszy kupowany na wiadra. Dam im jeszcze szansę i sprawdzę za tydzień.

DADA KEBAB Skulsk - Skulsk
Alan Szeląg
1/5

mięso smakuje tragicznie i kurczak i "wołowina", nie warty napewno tego co zapłaciłem. Ludzie, którzy tam pracują robią to jedzenie jakby chcieli a nie mogli, nic tylko wypluć.

DADA KEBAB Skulsk - Skulsk
Jakub Kołodziejczak
2/5

Komunikacja z pracownikiem tragiczna, nie idzie go zrozumieć ani się dogadać. Dodatkowo chciał oskubać na 6 zł z reszty.

DADA KEBAB Skulsk - Skulsk
Marika Krawczyk
1/5

Tortilla ohydna. Mięsa mało, słone i słabo wyczuwalne. Nigdy więcej tu nie zjemy. Jeśli tak dalej to będzie smakować to nie wróżę długiej przyszłości temu miejscu.

Go up